Септември наближава, мама все по-нетърпелива става! - ТЕМА 6

  • 58 028
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 362
Гери,не се повиват бебетата. Hug

# 16
  • Мнения: 1 304
Дано успея да убедя бабата, ама то нали идва след раждането педиатър в къщи, тя ще й каже щом не се повиват

# 17
  • Мнения: 584
Katrin, ами аз много се чудя, кога да ги пера дрешките, че с близнаци все пак не се знае кога ще тръгнат... Да оставя на ММ задачата, абсурд. Не че няма да се справи, ама няма да е така, както аз бих го направила. Mr. Green Баби нямам на близо, които да инструктирам. Ще изчакам да видя какво ще ми кажат на прегледите сега и кога ще е следващия и по шесто чувство ще преценявам май.  Rolling Eyes Иначе наистина е рано, но не искам и да съм неподготвена. Прането бързо става де, но после гладенето  ooooh!.

Geri, ако питаш мен, поръчвай кошарата и паралелно пазарувай  Wink. Моите дрешки доста съм ги пръснала по други шкафове, защото и ние нищо сглобено нямаме.  Иначе не се повиват вече бебчетата, но сега при мен са много популярни ето тези чувалчета, които имат за цел да успокоят бебето. Да си призная, взела съм едно  Blush, ще ви споделям опит като му дойде времето. http://www.schlummershop.de/pic/160631_1.jpg

# 18
  • Мнения: 1 156
Гери и мен така ме наболява понякога,  явно са големи вече и за това така става. Иначе за повиването, покрай мен също не повиват младите майки.но аз не знам.не бях се замисляла. ..

# 19
  • Мнения: 120
Гери, не им слушай глупостите за повиването. Бебетата от 15години не се повиват. Ако искат бабите да са модерни и компетентни, за да ти помагат да прочетат малко информация по темата.

# 20
  • Мнения: 13
Мене защо ме няма в термините Shocked
Моника Стоянова 26години,София,първа бременност
Имате още от самото начало на първа страница с термин 17.09. Ако има някаква промяна няма как да гадая. Всеки, който е писал на ЛС е добавен във Фейсбук групата и на първа страница  Peace

# 21
  • Мнения: 1 304
Mokka, много сладко чувалче, само , че е за по- студено време, ама при теб е по -хладно.
Другия петък съм на преглед, нямам търпение вече да видя колко е пораснала, за да ме млати така Grinning

# 22
  • Мнения: 2 726
 Mr. Green Колко го мислих дали съм си дала всички данни, и накрая пак съм успяла да изпусна нещо  hahaha

Septemvri2016, ако ме прочетеш, градът е Русе  Blush
И благодаря, че си ме включила в списъчето  bouquet

# 23
  • Мнения: 3
Да се запиша и аз ,че да не ви изпусна, не съм от често пишещите но ви чета:) Благодря за новата темичка bouquet Гледам за пазаруване обсъждате, аз лично още нищо не съм купила, но майка ми за сметка на това изкупи магазините,добре че сме с еднакъв вкус та мога да и имам доверие.Иначе бебка се развива добре, на последната ЖК всичко беше наред и сега чакам 18 юли за следващия преглед. хубав и усмихнат ден на всички bouquet

# 24
  • Мнения: 834
Иначе не се повиват вече бебчетата, но сега при мен са много популярни ето тези чувалчета, които имат за цел да успокоят бебето. Да си призная, взела съм едно  Blush, ще ви споделям опит като му дойде времето. http://www.schlummershop.de/pic/160631_1.jpg
Аз имам такива чувалчета, но тънки - само тънко трико. Беше ме страх да го ползвам в началото, но един ден след голям рев се престраших и после съжалявах, че не съм почнала по-рано  Laughing Детето заспа след около 30 секунди  newsm78 Всъщност в тях бебето не е стегнато, като едновремешното повиване, просто ръчичките му са покрай тялото и не се плаши от тях, а краката си ритат свободно, защото отдолу е широко. Наистина съм много доволна  Peace И всъщност това е един метод на някакъв американски доктор - мисля, че се казваше Карп (ето линк https://www.youtube.com/watch?v=kdQvPnPjSR0)

# 25
  • Мнения: 49
Синът ми не съм го повивала въпреки,че свекърва ми и бабите постоянно ми го натякваха. Постоянно ми казваха,че краченцата му щели да бъдат криви и накрая споделих с педиатърката. Тя ми каза,че повиването по-принцип се използва за да не се стряска бебето от своите резки движения и няма нищо общо с изправяне на крачетата дори има случаи на изкривени краченца от повиване. Сега колкото и да ми мрънкат изобщо  няма да се вслушвам.  Simple Smile Хубав ден bouquet

# 26
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Цопп, тъъъркууул и аз тука. Повече активна съм във ФБ групата, но и тук да се разпиша. Бубата вчера ни се показа на 4 Д-то, усмихна се изплези се стопи сърцето на баща си, а майка си почти разплака.. добре е е расте... 1440 кг в 29+3 . И мен ме мъчи жегата многоооо. Липсва ми обикалянето по улиците...

# 27
  • Мнения: 584
Гери, има мноого видове и за всякакво време. Моето не е дебело, пък и под него се нагласят дрешките. Даже сега се чудя дали да не взема и второ...дет се вика да има  Mr. Green.
Мс. Петрова, незнам дали е измислено от др. Карп самото чувалче, но чувам много добри отзиви за съветите му. В крайна сметка или ще действат или не, така, че аз смятам да ги пробвам, ако се наложи.  Simple Smile
Кате, супер са ви мерките! Аз нямам търпение да разбера колко са пораснали моите Бобчета. Мен не ме гледат на 4д, та екстри като усмивки и гримаси не се виждат.  Sad

# 28
  • Мнения: 1 304
Ще потърся и аз такина чувалчета ,  ще са полезни, щом се стряскат от движенията си, така ще е спокойна и няма да е пристегната

# 29
  • Мнения: 76
Може ли да задам един въпрос.
Аз имам алергия към шоколад(макар,че мисля че имам и към друго,но като четох в интернета такова изследване варира цената според това за какво и колко ще се изследва кръвта) . Това не е важно сега. Исках да попитам понеже имам алергия към шоколад,дали е възможно и детето ми да има алергия? Аз съм в 7месец,с термин за септември. Попринцип тази алергия съм я взела от баща ми,и затова питам дали е възможно да я придам на детето си? И когато се роди как да разбера,какъв тест трябва да се направи на бебето и кога?
2. Имам сърбеж и парене на интимната зона,но само преди седмица гинеколожката ми взе секрет и нямах нищо. Сега какво да правя? И възможно ли е ако ми има нещо ,това да навреди на бебето в момента?
3. Наскоро имах едни болки в корема,но тогава ходих по голяма нужда. А преди това бях на лекар и всичко бе наред. Така че някакви предложения откакво може да е ?

Общи условия

Активация на акаунт