Дневникът Тема 72 - Да отслабнем всички заедно!

  • 69 029
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
След две седмици тренировки,започнах да влизам пак във форма. Simple SmileМързи ме доста повече от преди и ме затрудняват повече,но със всеки изминат ден става малко по-лесно.Мислех,че ще ми отнеме повече време ,предвид почивката от два месеца,но за сега върви добре.Сутринта бях 72,3кг и по-важното -2см от талия(като се прибрахме от Бг беше 81см Embarassed-сега е 79 см).Работата е там,че тялото ми е свикнало със тези килограми-от към 74 до към 70 и по-надолу не е падало от години,та не знам как ще го накарам да тръгне надолу.Така или иначе за сега гоня по-малка цел-да стана 70 кг ,после ще мисля стратегии за по-нататък.
Между другото,ако някой има желание и възможност е добре да се направи нова тема.Мери отдавна си е постигнала желаното тегло и едва ли би имала нещо против,ако друг се заеме.Ако няма желаещи,мога аз да се заема следващата седмица,но това го приемете като краен вариант,тъй като хич не съм наясно със линкове,копиране и качване на снимки и т.н.,та едва ли ще се получи много сполучливо оформена тема Peace

# 751
  • Варна
  • Мнения: 1 885
НОВАТА ТЕМА 73

Общи условия

Активация на акаунт