Дневникът Тема 72 - Да отслабнем всички заедно!

  • 68 979
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
                                                                            

                                                                                       "ДНЕВНИКЪТ"
                                                                              


                        
Привет на всички, които за първи път отварят нашата тема! Тук сме се събрали момичета от всякакви възрасти, обединени
от една цел - достигане и поддържане на здравословно тегло. Това при нас се случва чрез умерени режими на хранене
и спортна активност. Основното ни правило е, че няма универсални рецепти! Всеки организъм е различен и реагира по
различен начин на разнообразните режими, които диетолози (и не само  Wink ) предлагат.
                                                                                         
 
   Как диетуваме в нашата тема:

1)Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи.  welcome

2)Когато пожелаем да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.   goodscale

3) Всеки да споделя какъв хранителен   eat и двигателен режим  nuts прилага.

4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и
споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага
 
6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!

                                                                                                                  
                                                                                       У С П Е Х!  
 
                                                                        Каня всички вас на сладки приказки!
                                                                   Да споделяме опит, било то успешен или не !
                                              Да покажем какво сме постигнали и да докажем на какво сме способни Simple Smile



Табличка с постиженията ни

Стари теми:

Скрит текст:

                           

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 17:03 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 63
Когато са малко килограмите е лесно, но за повече от 6 кг., трябва постоянство режим диети и тн.! А който иска бързо отслабване, но до 6 кг /всяка пролет го правя Simple Smile , "чревоогодник съм", / да пише Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 487
 bouquet Благодаря. Много минуси на всички,  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 508
Записвам се да ви следя, макар че скоро едва ли отново ще пропиша ...
Успех на всички момичета и да знаете, че мислено съм с вас, а се надявам и след време пак да се разпиша.

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 13:28 от Зизy

# 4
  • Мнения: 2 576
Мери благодаря за новата тема  bouquet

Когато са малко килограмите е лесно, но за повече от 6 кг., трябва постоянство режим диети и тн.! А който иска бързо отслабване, но до 6 кг /всяка пролет го правя Simple Smile , "чревоогодник съм", / да пише Simple Smile

При мен се получава точно обратното. С малкото килограми не мога да се справя  Tired
Би ли споделила как се справяш ти с останалите малко кг  Hug ?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Да бе, и на мен ми стана интересно.

# 6
  • Мнения: 1 496
Да, аз искам да сваля още 3кг., ще ми бъде интересно  Peace

# 7
  • Мнения: 735
Първо мерси за темата! И аз да се включа с малкото кг 1-2.

# 8
  • Мнения: 4 328
Меpи, bouquet Hug bouquet
Успех на всички в новата тема!
Честит празник на празнуващите!

# 9
  • София
  • Мнения: 11 436
Според мен е лесно да свалиш първите 5 кг, а не последните 5.

Аз тези дни пътувах и си хапнах, не съм преяждала, но не мога да вляза в диетичен режим, само ми се похапват разни неща. Трябва да се настроя да си върна свалените 2 кг, които качих и после да мина на някаква по-балансирана диета, че с тоя глад, не стават нещата с мотивацията.

# 10
  • Мнения: 798
Мери, благодаря за темичката  bouquet

Можеш ли да включиш на първа страничка таблицата на Гръмче от миналата тема, моля!

# 11
  • Мнения: 4 328
z.2012,как си? Hug

# 12
  • тук и там
  • Мнения: 11 398
Мери,благодаря за новата тема! bouquetДано да я напълним със много минуси!

# 13
  • Мнения: 3 743
Мери bouquet

Аз пробвам от вчера нов експеримент и ако има резултати, ще го споделя в петък.

От предната тема съм съгласна с кайсия и Ваня за биологичния часовник и недоспиването и на мен много ми влияят Peace

# 14
  • Мнения: 798
Мери, благодаря и за табличката  Simple Smile
Хайде момичета, да я напълним с много минуси  Heart Eyes

sun sea
, добре съм, но съм в режим качване  Embarassed За съжаление семейната ни кухня не е никак добра и свободния режим се превръща в нещо дето не е за описване Sad
От 1 юли се връщам в режим, без големи рестрикции и ограничения на продукти т.е. на моето си либерално ВМ, палео или каквото там се получава. По-добре с временни, а не с постоянни отклонения, защото никак не ми се отразяват добре. То не е само до кг въпроса. Мисля, че някакъв всекидневен фаст би бил най-подходящ за мен на този етап, но на първо време ще се старая да си оправя храненето, пък другото когато му дойде времето.

Съгласна и аз с влиянето на стреса и недоспиването. Галче, чакам с интерес да споделиш в петък  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт