Дневникът Тема 72 - Да отслабнем всички заедно!

  • 69 027
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 841
Мери,  благодаря за темичката!
Аз също съм в редичката...Сега съм в Пмс и познайте... Само ми се яде джънк фуд и нищо друго- направо не мога да се спра:(
За мен установих,  че : колкото по-често ям(дори и малко) ми се яде още повече и постоянно дъвча нещо... Така,  че Фаст си е моят режим... Да се отчета след 20 дни Фаст,  съм -1.5 кг.
Таблицата ще я попълня след  Мц,  че тези дни не искам са се тегля и гледам:)

Момичета,  някоя от вас била ли е на тази БВД- 25 дни? Ако да,  би ли споделил резултати...

А Сиска къде се губи? Малко да ни мотивира с някоя друга снимка...
Момичетата с шпагатите,  искаме снимки и от вас:)

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Сиска, Ви чете Mr. Green и е на БВД, защото положението е трагично, но довечера съм на един коктейл и ще ви пусна снимка да се амбицирате и да не правите като Сиска Mr. Green
БВД не е  хич лоша Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 841
Сиска, Ви чете Mr. Green и е на БВД, защото положението е трагично, но довечера съм на един коктейл и ще ви пусна снимка да се амбицирате и да не правите като Сиска Mr. Green
БВД не е  хич лоша Heart Eyes
Ха,  все едно съм те усетила:) Кой ден ти е,  има ли видим и бърз ефект... С нетърпение чакам снимките:)

# 18
  • Мнения: 802
eleaa, аз я следя от няколко теми БВД и някои момичета имат страхотни резултати. Обикновено тези, които ограничават сериозно и количествата. Но Свидничка от ВМ темата направи сега една врътка и постигна чудесни резултати и със стабилно хранене. Най-добре прехвърли последните 2-3 теми, ще се мотивираш със сигурност  Simple Smile

Сиска, ще чакам с интерес и твоите резултати  Simple Smile Успех!

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Знам ли, трети ден ми е BlushОбаче е редно да кажа, че през последните две-три години се храня чисто, обаче злоупотребата ми е с количества Blush Скоро прочетох, че за жените едно хранене трябва да е най-много 300 грама, това със салатата Simple Smile Примерно аз не помня от кога не съм яла нещо пакетирано Simple Smile От около месец бягам всяка сутрин на стадиона-5 обиколки бягам, 5 обиколки вървя и правя комплекса на Джо Дилън за горна част. Абе, ако сложа във ФБ албум "Лято" значи нещата не са трагични Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 679
Цоп и аз в новата темичка Simple Smile Дебела, но щастлива  Mr. Green И на диета "от yтре"

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Eто снимка и да знаете, че така не се прави като мен Blush
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206856558237943&se … ype=3&theater

# 22
  • София
  • Мнения: 11 575
Сиска, супер си.  Whistling


Аз мисля една седмица от неделя считано да карам на овчарска салата - домати, краставица, печена чушка, овче сирене - домашно и кашкавал.
Сега прекалявам много с плодовете, основно това ям, плодове и кисело мляко, тъй като са ми любими, но мисля да спра и двете неща за една седмица. За БВД знам, че не трябва сирене и кашкавал, така че не се вписвам в нея, но салата без сирене не обичам.

# 23
  • Мнения: 4 344
siska79,дай Боже всекиму такова трагично положение. Hug

# 24
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
СИСКА е  в супер форма ама и роклята си я бива,уникална!!!!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Ееее, не е честно! Аз нямам фейсбук Sad и не мога да видя. Иначе аз си седя на моите 69 кг, бях поразтоварила седмица-две без режим никакъв, ядох сладоледи и какво ли не. Е, не залитнах в крайности - спестих си тестените прегрешения, които толкова много обичам. Но си струваше лишаването от тях. Поглезих се, а качих само половинка кило. Вече четвърти ден съм на хранене по Зоната и половинката изчезна, надявам се бързо да я последват още половинки, че и цели кила Simple Smile Искаше ми се да направя още десетина дни на кленов сироп, но явно доста се изтощава организма и не рискувах. А и при сегашното изобилие на плодове, сърце не ми дава да се лиша от тях, а зоната позволява да се ядат не малко видове, че и в достатъчно количество. Почти всички въглехидрати си ги набавям от плодове, по 2-3 различни вида на всяко хранене, умирам от кеф. Една приятелка миналата година свали забележително много с нея и после ги задържа месеци наред. Много съм се навила и продължавам, ще споделям като има резултати.

# 26
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Siska79,изглеждаш супер!Роклята е много красива също.
При мен нещата не вървят-поста на Niya88  все едно аз съм го писала.Хапвам плодове и доста млечни и смятам да спирам или поне да намаля драстично плодовете  за да видя дали ще потръгнат нещата,и да карам на салатки но със яйца или пилешко заради протеина който ми трябва.Положението ми напомня онзи дълъг период от  края на миналото лято до към март месец тази година,във който уж бях на диета и тренирах ,а прогрес никакъв-не ми се иска да влизам пак във такъв период...Зарязах фаста 5/2-не е моят режим,сега мисля какво да подхвана.Ще пробвам без плодовете и със малко Вх и да видим до къде ще я докарам(в смисъл до кога ще издържа)Peace

# 27
  • Мнения: 4 344
Добро утро! Heart Eyes
И при мен плодовете и то количествата им ,обръщат каруцата.Ако ги няма,моога и без тях.Но има ли ги,не мога да се спра.ВМ+плодове =бомба...
И аз като вас трябва да преосмислям всичко.

# 28
  • Мнения: X
Сиска, страхотна си. Роклята е много хубава.
Свежи, щастието е важно.  Mr. Green

Аз плодове не обичам. Ям ги насила, най често за СЗ. По-добре В от някой плод отколкото от някое десертче.

Вчерашното меню не е много изчистено. Мама имаше имен ден,а и ме мъчи ПМС.
Скрит текст:
З: кашкавал, сирене, извара обвити в бекон и запечатан на тиган, масло, кафе с ПМ
О: огретен от тиквички, сметана, зехтин, маслини
СЗ: бадеми
В: бутчета, салата домати и краставици
сладолед, кола, бисквити, шоколад 
Т: йога фикс

# 29
  • Мнения: 15 587
Добро утро момичета - записвам се и аз в новата тема. Дано до края на темата се похвалим с доста минуси, че лятото си тече  Hug

siska79 - с риск да се повторя ще кажа, че изглеждаш жестоко. Браво на теб - доста мотивиращо ми действаш на мен, а сигурна съм и на останалите момичета  bouquet

HighSpeed - Зоната е страхотен режим - сигурна съм, че ще имаш резултати. И аз съм я правила, но просто не мога да ям толкова много пъти на ден - корема ми е постоянно подут от храната и това ме побърква. Но имам доста познати, които наистина доста свалиха с нея  Peace

за БВД - може ли да споделите какво точно се яде? Зеленчуците включени ли са, че нали и те се водят въглехидрати  Rolling Eyes

за плодовете - направо ги обожавам. Едвам се сдържам да не хапна, но от няколко дни удържам сериозно фронта  Peace

Биологичния часовник - едно време ме предупреждаваха, че след 34-35 години отслабването е доста по-бавно и трябва да внимавам сериозно, обаче кой да слуша. Винаги съм отслабвала супер бързо, като реша /стигала съм до -4 - 5 кг на седмица/ и си мислех, че винаги ще е така, но явно са били прави.... Tired

И малко Офф  Mr. Green

Скрит текст:
Това го мернах във ФБ
Храната я деля на два вида - Здравословна и "Веднъж се живее"  Joy

Аз си продължавам на еднодневно хранене - сутрин пия кафе с мляко, от два дни наблягам на сериозно количество вода /1,5 - 2 л, което за мен е много/ и установих, че водата много ми помага за изчистване. Ям веднъж на ден към 16.30 ч и това ми е. След храненето спирам да пия вода, а вечер преди лягане изпивам една чаша айрян. Обаче започнах пак да пуша /след 3 годишно прекъсване/. Просто без цигари ми е доста трудно да спазвам диета - доста ми помагат в борбата с глада  Embarassed
И започнах да ходя повече - взимам малката от яслата пеша и после се започва едно голяяямо обикаляне - около 2 часа се разхождаме. Тя си кара колелото, аз си ходя с нея - много ми е приятно.

Ето една снимка и от мен - тук съм още в периода, когато бях подута с доста вода. Но пък панталоните са ми от типа "бричоскривачки" и даже мисля да си взема още 1-2 такива  Mr. Green

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13483357_1020678981 … 59719483460_o.jpg





Последна редакция: чт, 30 юни 2016, 10:42 от Вяра - Н

Общи условия

Активация на акаунт