Дневникът Тема 72 - Да отслабнем всички заедно!

  • 69 030
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Колко добре те разбирам.

Моят мъж има завиден метаболизъм. Може и яде огромни количества супер вредни храни, а не качва и грам. Ами, признавам си, че му завиждам и то хич не благородно. Надявам се единствено дъщеря ни да го наследи от него, а не да има проблемите на майка си с теглото.

# 46
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Аз имах предвид,че сме се виждали във всякакви ситуации и във всякаква телесна форма,така че нямам притеснения относно това.Оспамих темата.Извинявам се.Не знам колко килограма имам да свалям,но имам мазнини за сваляне-това е според мен.Както казват във фитнес -средите-"мазна съм"и то доста,  и за това   продължавам.Mr. Green

Последна редакция: чт, 30 юни 2016, 17:13 от Kaisia

# 47
  • Мнения: 3 743
кайсия, аз не го приемам за спам Hug

сиска, както би казала моята щерка, носиш рокля на принцеса и ти стои възхитително Flutter

Ваня, много добре изглеждаш, и аз много обичам да нося панталони, но напоследък все с поли ми се налага да се мъча Crazy

# 48
  • Мнения: 3 841
Сиска,очарователна си!А роклята е един път-аз съм голям фен на дългите рокли,пъки ми прикриват дефектите и изглеждам доста добре с тях...Simple SmileТвоята много ми допадна като  модел Peace
Z.2012, поразгледах темите,както ме посъветва...Вм ми се видя по- здравословна,но пък по-сложна...Как да се ориентирам колко от дадена група храни да ям...
Бвд-мисля да опитам като ми мине Мц,но пък си е доста строга диета...При нея не ми допада,че няма млечни и затова трябва да се приемат добавки или витамини, но ако резултатите са добри-1/2 месеца ще се прежалим:)
Вие какво мислите за тези режими?

# 49
  • Мнения: 493
Сиска, и от мен имаш едно голямо  newsm74

Вяра - Н, ти също изглеждаш страхотно  Peace

eleaa, аз спазвах доста дълго време Вм-Нвх > Режима е страхотен, но има резултати само , ако спазваш количества, които са съобразени с теб. Хапваш ли на корем дори и само позволени храни няма особен резултат. Ето в тази статия, която пуснаха наскоро в темата има посочени най-честите грешки , а и има сложен калкулатор, чрез който да си пресметнеш нужните за теб количества П, В и М . Това е важно да се спазва, за да има по-бърз ефект от този режим.

Аз смятам да започна безвъглехидратната от понеделник, че гоня по-бърз резултат до постигането на целта си. Лошото е, че утре ще ми вадят зъб и съм отделила два дена за по-меки храни, които за жалост са и по-въглехидратни. Но се надявам от понеделник да нямам проблеми и да започна БВД.
Не знам дали от обезводняващия препарат, който почнах или от режима, който си спазвам, но за 2 дена се разделих с още 1 кг и мога да се отчета за 35 дена със свалени 4 кг. Остават още 4 до целта, която съм си поставила.

# 50
  • Мнения: 735
dani, би ли написала, кой е този препарат?
При ММ в кабинета отишла някаква представителка на Абофарма и той ми поръчал Ксанадрен, който уж го дават за премахване на излишната вода.

# 51
  • Мнения: 493
***SunS***, диуретика, който започнах да пия е този. Четох доста добри отзиви за него. Лошото е, че при нас е толкова скъп, а при поръчка от iHerb излиза доста по-евтино, но на мен не ми се занимаваше. Само за сравнение

# 52
  • Мнения: 4 344
dani1712,браво за резултата!

***SunS***,да споделиш след употребата му дали се засилва диурезата.Много го хвалиха при Гала.
eleaa,НВД е по-строгия на вариант на НВВМР  и палеото.Добавките са същите.Те липсват при всеки режим и начин на хранене.

# 53
  • Мнения: 15 592
Добро утро момичета - благодаря за комплиментите  bouquet


siska79, sun sea - писах ви на лични за панталона  Hug

За диуретиците - преди пиех Хидратин алфа и изобщо не ми понесе. Отводняваше ме, но на втората седмица започна да ми става много зле от него и го спрях. Минах на Ликуид Оф, който според мен си е пълна измишльотина - нищо не помага. Мен много ме е страх да не свикне организма с разни отводняващи и после да започне да задържа още повече вода, когато ги спра - знам ли вече и аз - имам чувството, че вече задържам вода от всичко  Sad

За ММ - той е пълничък, но пък винаги е харесвал много слаби жени. Такава и аз винаги съм била - между 47 и 50 кг. Сега непрекъснато ми повтаря, че си ме харесва, каквато съм, обаче аз си му знам вкуса и ми е някакво гадно. Никога не ми е казвал нещо, обаче аз съм си суетна и тези килограми в повече направо ме побъркват  newsm61
Моя голям съдник е баща ми - той винаги е в страхотна форма и само ми дундосва, че съм станала кренвирш и да взема да се стегна. Последния път ми вика - Я да вземеш да се стегнеш и да поотслабнеш малко, че скоро ще започнеш да се търкаляш. Мнооого е мил просто  Mr. Green

Аз вчера не успях да издържа на едно хранене, защото към 16.30 ч ядох 3 бъркани яйца с кашкавал и шунка, и салата от домати, краставици и сирене, а яйцата никога не са ме засищали добре. Та вечерта си хапнах и 1 кренвирш с малко салата и преди лягане 1 чаша айрян. Днес съм на РД на сестра ми и ще гледам да удържа до довечера, а там се надявам да не прекалявам. Ще си хапна пак месо и зеленчуци, но ще си позволя и 1 парче торта /под 1 парче, разбирайте 2  Mr. Green/ И от утре пак на режима  Simple Smile

# 54
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
И мен не ме засищат яйцата.Гледам да заменям месото със яйца от време на време-но не мога да мина само със тях.Вчера изкарах на 600 калории ,днес ще хапвам доста  повече.Нещо бъркам последно време обаче, не свалям мазнини,така си стоят-чудя се дали да не взема да набавям протеин на прах от време на време  към диетата си,че имам смътното усещане че ми е малко протеина,за сметка на Вх и мазнините.

# 55
  • Мнения: 679
Мен най-много ме засища рибата. Направо тежко ми става след няколко хапки.
Днеска се опитвам да изям половин диня, но се опасявам, че пак ще посегна към някоя греховно калорична храна  Mr. Green

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Да се отчета днес с храненето:
Обяд и вечеря патешки яйца+125 грама бекон на омлет, общо около 450 грама сготвени+около 200 грама краставица и едно авокадо. Трябва да се разкарат тъпите мазнини Stop

# 57
  • Мнения: 3 841
Дани,  много полезна статия,  мерси!
Сис,  авокадо може ли при Бвд?

# 58
  • Мнения: 3 743
Привет Hug

Днес съм доволна от кантара и от сантиметъра, но не знам дали постигнатото е траен резултат. Ще видим при следващото теглене.
Скрит текст:
На мен спешно ми трябваше Reset Mr. Green и реших да пробвам сухото гладуване, за което беше писала vige. Направих го от понеделник вечерта до сряда вечерта 43 часа /само да припомня, че човек може 9 дни да издържи без вода и храна Sunglasses/. Не изпитвах нито глад, нито жажда, само последните няколко часа бяха изпръхнали устните ми. Но за сметка на това устата ми постоянно се пълнеше със слюнка. Резултатът беше -1кг и -1см Crazy Когато започнах "захранването" реших да не се наливам с вода. Изпих на малки глътки половин чаша и продължих с малки хапки един морков. Тогава усетих жажда Crazy, но вместо да пия си направих голяма зелена салата с краставица и после ядох вечеря. Като се събудих на другата сутрин нямаше нито глад, нито жажда. Сега два дни след експеримента Mr. Green виждам, че разликата от -1см в мерките се е запазила Crazy, а кг се е стопил на половина, т.е. -500г.
Отделям и повече време за йога и медитация. Въпреки че второто хич не ми се отдава, но четох, че по-добре по-често, макар и няколко минути, отколкото дълго време, но нередовно и си казах, че си струва усилието Peace

# 59
  • Мнения: X
Вяра, и двете сте страхотни!  Heart Eyes
Сиска, много ми липсваха менютата ти.  Hug
Галче, браво!  bouquet На мен ми изглежда прекалено екстремно.  Grinning

След десетина дни с тренировъчната програма пак ми станаха обемни бедрата, което изобщо не ми харесва. Ще си карам на йога и пилатес.

Общи условия

Активация на акаунт