Дневникът Тема 72 - Да отслабнем всички заедно!

  • 69 026
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 344
Верче,изглеждаш прекрасно! Hug
Ето ти темата за БВД:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=908366;topicrefid=19

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 606
И аз мисля, че бая хващаш окото Simple Smile

Да, храненията са ми в повече, но аз и не се насилвам да ям по 5 пъти на ден. Докарвам ги до три. Не мисля, че количеството има значение, по-скоро гледам да са балансирани порциите и пак си действа. Аз миналото лято я правих, но удържах около 10 дни и после ми писна да меря грамажи. Сега обаче заделям половин час всяка вечер да си приготвя порциите в кутии за следващия ден и така си реших проблема. После само отварям и консумирам Simple Smile

Мисля да го комбинирам с лунуването, взех вчера датите от линка, който любезно ми дадоха. След десет дни само на кленов сироп и кафе, тези 24 часа на вода и айрян ще бъдат песен.

Последна редакция: чт, 30 юни 2016, 10:57 от HighSpeed

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 530
Мили мои, прекрасни благодаря Ви Hug
Вяра, жестока си! Искам такива панталони. Ще ти пиша на ЛС.
Бързам за работа, после ще се отчитам Heart Eyes

# 33
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Вяра,изглеждаш много добре.Харесвам стайлинга ти и обожавам жълто. Hug
Аз покрай прекрасната рокля на Сиска,реших да извадя роклите си и да видя коя става,коя е за поправка и т.н...(аз съм от тези,дето купуват рокли ,но ходят винаги със панталони,а роклите все  чакат някой специален случай,дори и ежедневните Mr. Green)Ами вече не знам какво да мисля честно казано...Кантарът не е мръднал,а всички са за поправка-във раменете и кръста.Имам ясен спомен за една от старите,че преди две -три седмици беше от тези дето едва ги намъквах,а сега е за шивач...Надолу няма промяна.Та сега не знам -слабея ли,не слабея ли,свивам ли се,вода ли задържам и изхвърлям..нещо съм объркана...Щото ако си слабея със плодовете и млечните-да не ги спирам,и да продължавам със 5/2 фаста -ама тъй ли пък не мръдна кантарът  ако е така...newsm78

# 34
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Хич няма да ми пука какво показва кантарът, ако мерките ми вървят надолу и се налага да стеснявам дрехи Simple Smile

# 35
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Ами аз за това се чудя...Не ми дреме за кантарът,ама би трябвало да отчита някаква промяна-иначе не мога да преценя до къде съм и дали да не спирам със диетите и да започвам да чистя мазнини.В смисъл че със дрехи съм добре,вече трябва да работя май за махане на мазнини във проблемни зони и да започвам да търся информация и да чета и работя във тази посока... Още съм си 72 килограма,не е като да съм като фиданка,но не свалям от където трябва..Мазнините ми по корема си стоят,по краката също,а пък във часта над гърдите ми изпъкват костите направо..newsm78

Последна редакция: чт, 30 юни 2016, 13:30 от Kaisia

# 36
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Мери,благодаря за новата тема bouquet
Аз днес само запис.
Големи промени при мен няма, но се иска търпение за последните 3 кг.така че ще се въоръжа с търпение и резултатите ще дойдат.

# 37
  • Мнения: 4 344
Вяра - Н,сподели за панталона от къде да се сдобия с такива.Ако искаш и на лични. bouquet Praynig
Кайсия,хайде показвай роклите.

# 38
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
 sun sea,aз сериозно говоря,че са за поправка-първо трябва да ги свият,а  и моите амбиции са по-големи,като отслабна   ще се покажа по бански  направо -там е истината!:lol: WinkШегувам се,да не се вържете сега Peace

Последна редакция: чт, 30 юни 2016, 13:51 от Kaisia

# 39
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Аз пък знаете ли как се надъхвам да спазвам режима /все едно кой съм избрала/ - понеже имам силни и слаби периоди в работата /работя за себе си/, та един от силните ми е септември/октомври. И отсега съм се зарекла, че дотогава ще съм постигнала мечтаното тегло и ще заделя една прилична сума за шопинг и с кеф ще я изхарча, купувайки си всички мечтани неща, които досега не съм могла да си позволя и то не заради пари, а заради омразните килограми. Да ви кажа, голям стимул е.

# 40
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Пожелавам ти го  от цялото си сърце да се случи,HighSpeed!И съм сигурна че ще стане,само продължавай !
Аз се шегувам,но наистина минах етапът със дрехите,и наистина целите ми сега са да изглеждам добре по бански.Трудна задача-предвид теглото и възрастта,но се надявам на малко подобрение поне във тази посока.Не знам дали ще успея до догодина да речем,или не.Не знам и как и дали ще се повлияе тялото ми въобще-не съм на 22,но ще опитам поне,ако не стане-не стане,поне ще имам по-здраво тяло покрай тренировките Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 36 606
На мен дерматоложката ми каза да забравя за плаж и силно слънце, а и никога не съм обичала кой знае колко плажуването, така че визията по бански не ми е на дневен ред Simple Smile

# 42
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Е -аз също не съм по плажуването.Образно го казах,знаете какво имам предвид.Със дрехи могат много неща да се коригират,но като застанеш гола пред огледалото-там е истината Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Напълно те разбирам.

Да си призная аз огледалата ги избягвам от известно време, за мен истината е в очите на мъжа ми като застана гола пред него Simple Smile Но и там нямам разочарования засега.  Разбира се, винаги може и по-добре.

# 44
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Аз последно време обичам да се гледам-което не ми се беше случвало от близо две години.Имам за чистене мазнини и то не малко,и ще работя във тази посока.Важното е да се сравняваме със себе си,не със другите и да отбелязваме напредъкът  си спрямо нас самите.Аз имам ясен спомен как като тежах 93 килограма се погледнах  във банята и не се харесах никак,направо  ми се доплака чак(да не говорим за  видът на коремът ми след раждането който не се беше прибрал все още и гърди размер Е плюс)Иначе ММ ме е виждал и тежаща 100 килограма( и сме "раждали" заедно Mr. Green),и  ме  е обичал и такава-но аз не се харесвах такава... Peace

Последна редакция: чт, 30 юни 2016, 14:43 от Kaisia

Общи условия

Активация на акаунт