Любители на котки - Тема 106

  • 58 216
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 133
Дрийм, да е жив и здрав Лъки!  bouquet

Шани
, и при моята се наблюдава силно намален апетит в жегата, а по принцип е страшно лакома.  Peace


# 31
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И понеже не съм влизала може би от 1г. мисля, затова веднага се отчитам. Моето момче се чувства много добре в Малта, климата е чудесен и се наслаждава на слънцето. Квартирата е голяма, обикаля понякога и стълбището но отбягвам да го пускам сам понеже има кучета. Добронамерени са, но той не е добронамерен към тях. За кучетата се боя, не за него. Тук много добре се грижат за животните. Навсякъде има специални котешки градинки, навсякъде има поставени къщички, играчки, вода и котешка храна. Улични кучета няма, но котки има и има специална грижа за тях. Плаща се на хора които да се грижат за тях. Има и много хора които доброволно купуват котешка храна и сипват всеки ден нова храна и чиста вода. Обичат животните. Масово имат домашни любимци. Блокчето срещу нас има само 1-2 апартамента, в който да няма кучета или котки. Ето и малко снимки, но моя котарак:

# 32
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 974
Ох, какъв е сериозен!  Crazy Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Тук шпионира:
Цялото легло е негово:
Зимата е така! В случая жертвата е сина ми:
Няма по хубаво от зимното слънце:
Блажен сън:

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Голям сладур е и как позира,обича го фотоапарата  Heart Eyes Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 6 133
Да платя и аз данък:

Скрит текст:
Чета от Киндъла, да не помислите, че нещо друго правя

# 36
  • Мнения: 9 648
Един бърз запис.  Hug Аз май май съм пропуснала цялата предишна тема.  ooooh!

# 37
  • Мнения: 4 406
О, Лъки пораснал! Все така та се обичате и гушкате Heart Eyes Батко е на Мони, той март стана на цели три Laughing
Викито, е много чаровна  така. То опашаната е по-голяма от тялото и главичката Heart Eyes Как са й отношенията с малкото "братче"  Heart Eyes

И на всички котета тук много  Heart Eyes и гуш.

Нямаше  проблеми за тоалетната, в смисъл марка, тип. Онзи ден им взех някаква ароматизирана. Мони категорично отказва да й обръща внимание. Неговоро място е под душа в банята. Е, как вони в  тия жеги  Laughing Ще минаваме на стария вариант.

# 38
  • Мнения: 1 826
Хайде да си платя данъка.Вчера цял ден се криха и спаха.Днес пощуряха ама защото се беше заоблачило.Обаче като замяучи  черното въгленче и мама Тони веднага е пристигнала да види.И уж Мони-шареното беше по здраво,а мекушавото и недоразвито беше черното,сега е по-едра и повече яде от всички. hahaha
Та ето ви днешната фотосесия. Laughing

  мама Тони в игра. Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 13 135
Честит рожден ден на Лъки!  newsm59 ura Tada newsm18

Estell, радвам се, че се появихте с Мърчо! Станал е още по-хубав! В последните месеци доста пъти се сещах за вас.  Hug

pisenxeto, големи сладурки са! И мама Тони, уж порасна и стана мама, но пак ѝ се играе.  Laughing

Викито наистина е много чаровна с тази прическа.  Laughing


# 40
  • Мнения: 4 076
Пухчетата са мнооого красиви!
Не е комплимент,а безпристрастна констатация  Simple Smile
Ето как ме гушка синът днес:



И как няма да ме гушка,като му дадох парче телешко.В жегата не знам как може да го яде  Sick
Иначе спи върху плочки и стъкло и мирише на спарено прашно губерче.
Децата предлагат да го метнем в басейна на костенурките,но аз го намирам за стресово.Всъщност,пак ще си помисля.... Mr. Green

# 41
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Благодаря за новата тема!Всички снимки на котетата и писани са страхотни!Честит рожден ден на Лъки!
Пускам фотоси на моята Макс:


а тук имаше бягство през оградата при комшии,но бързо-бързо се прибра вкъщи

Аз храня със сурово месо:давам смляно телешко,пилешко и свинско.Замразявам минимум за три дни,после размразявам и давам.На Макс и харесва,но също така не отказва и готвено,пробва с интерес всичко,което и предложиш,но три пъти на ден храня с месо.У нас телешко не е на почит,затова купувам специално и само за нея.

# 42
  • София
  • Мнения: 622
Благодаря за новата тема!
Ето ни и нас
http://prikachi.com/images.php?images/632/8820632S.jpg
Пепси расте и хубавее, голяма радост е с нея в нас ❤ Ако помните мислех да й взема другарче, но мъжът ми е категорично против... А тя милата страда за нас. Бяхме я оставили пробно един уикенд сама, за да й спестим стреса и пътуването до хотела, но не бешв яла нищо и после ни се сърдеше и препика някои неща 😂 само първия ден беше така, после не съм я забелязала... Вашите котета така ли правят?

# 43
  • Мнения: 4 076
Бяхме я оставили пробно един уикенд сама, за да й спестим стреса и пътуването до хотела, но не бешв яла нищо и после ни се сърдеше и препика някои неща 😂 само първия ден беше така, после не съм я забелязала... Вашите котета така ли правят?
Да.
Винаги оставяме близък да спи в къщи,когато сме извън града.Когато се върнем,ако се забавя с разопаковането,препикава куфарите,а нас ни дере.За един ден.Направо имам чувството,че подивява,докато ни няма.Хич не е хубаво,ама няма начин.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 555
Моята не пикае напук, но винаги оставям гледачи. Единият път обаче се прибираме и тоалетната ѝ беше препълнена, уж се грижили за нея, ама беше смрад, не се дишаше в целия апартамент. Тогава се беше изпикала в леглото си, но добре, че е от изкуствена кожа, та нищо не беше попило, а стоеше на локва.
Гледачите ни не стоят нощно време, минават сутрин и вечер и остават малко време с нея, обръщат ѝ внимание. Онзи, който не беше чистил, вече не го каним.  Laughing

Един път ни се сърди, но тогава майка ми не си беше тръгнала от при нея и съответно си беше повярвала, че си има компания и не ни посрещна за пръв път, не ни погледна и демонстративно лежа с гръб. Вече я карам да си тръгне 2-3 часа по-рано и пада диво посрещне после. То се мяука още от асансьора като чуе, скача, търка се, изпада направо в екстаз.

Честит рожден ден на Лъки!

Ние днес купихме затворена тоалетна и нов бентонит, от препоръчаните тук. От както е на Аплауз започна повече да ѝ мирише тоалетната и прибегнахме вече до мерки, защото сега в жегата си е много неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт