Кое е най-качественото прясно и кисело мляко на пазара?

  • 131 724
  • 508
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 12 434
"Жълтуша" купувам от "Фреш маркет" до парк Заимов.

# 346
  • София
  • Мнения: 5 547
Някоя дама дали е пробвала маслото на Жълтуша?
Аз кисело мляко си купувам и то е едно то малкото които ми харесва, но масло не съм вземала, а и е на топки и не мога да го сложа в кутията за масло.
Ще чакам отзиви, хубаво ли е, че има едно уж домашно да не казвам на какво мирише, което повече няма да купя.

# 347
  • Мнения: 754
Тези дни открихме кисело мляко Жълтуша в едно квартално магазинче. С ентусиазъм си взехме. Отваряме го и насреща се блещи един хубав, гъст, жълт каймак - мммм... но като загребахме с лъжицата и - блякс! Направо си киселееше на развалено, макар че си беше в срок и то съвсем нормален. Лош късмет, явно не е било съхранявано или превозвано правилно, а имах такова желание да го тествам Simple Smile

# 348
  • София
  • Мнения: 5 192
Чудесно е, че е било вкиснато! Вместо да се радвате, било бляк. Ами аз взимам САМО вкисващи се млека, бози и мухлясващ хляб Simple Smile Направете забележка на търговеца да пази истинския продукт, това да не му е Верея...

Жълтуша МАСЛО взимах редовно, даже миналото лято в някакъв момент се вдигна цената на маслото и бях взела доста кутийки, замрзих ги и ядохме с месеци.

# 349
  • Мнения: 754
Ооо, точно затова го написах, не знам дали така трябва да е винаги...  За конкретния случай по-добре бляк и в коша, отколкото проблемче, предвид че съм бременна. 😇

# 350
  • Мнения: 6
Вчера за първи път взехме кисело мляко "Елит" и много ми хареса, малко извън темата, но някой дали е пробвал и сиренето им, отзиви?

# 351
  • Мнения: 4 808
Кашкавал купувам само "Жълтуша", но не съм виждала други техни продукти.

# 352
  • София
  • Мнения: 4 713
Чудесно е, че е било вкиснато! Вместо да се радвате, било бляк. Ами аз взимам САМО вкисващи се млека, бози и мухлясващ хляб Simple Smile Направете забележка на търговеца да пази истинския продукт, това да не му е Верея...

Жълтуша МАСЛО взимах редовно, даже миналото лято в някакъв момент се вдигна цената на маслото и бях взела доста кутийки, замрзих ги и ядохме с месеци.
Искате да кажете че Верея не е истинско ?

# 353
  • София
  • Мнения: 5 192
Само с Верея по стандарт БДС оранжево имам опит.
Не се вкисва от седене на стайна температура. Друго не ми трябва да знам.
На море купувах допреди година само него, но откакто има Добротица, вече не давам пари за нещо твърдо, некисело и скъпо.
Добротица свършва бързо и пазим диета докато заредят.

# 354
  • Мнения: 3 611
Чудесно е, че е било вкиснато! Вместо да се радвате, било бляк. Ами аз взимам САМО вкисващи се млека, бози и мухлясващ хляб Simple Smile Направете забележка на търговеца да пази истинския продукт, това да не му е Верея...

Жълтуша МАСЛО взимах редовно, даже миналото лято в някакъв момент се вдигна цената на маслото и бях взела доста кутийки, замрзих ги и ядохме с месеци.
Искате да кажете че Верея не е истинско ?
НЕ не Е!

# 355
  • София
  • Мнения: 2 995
Ами тя и Жълтуша е некисела и твърда. Аз не я харесвам.

# 356
  • София
  • Мнения: 4 713
Чудесно е, че е било вкиснато! Вместо да се радвате, било бляк. Ами аз взимам САМО вкисващи се млека, бози и мухлясващ хляб Simple Smile Направете забележка на търговеца да пази истинския продукт, това да не му е Верея...

Жълтуша МАСЛО взимах редовно, даже миналото лято в някакъв момент се вдигна цената на маслото и бях взела доста кутийки, замрзих ги и ядохме с месеци.
Искате да кажете че Верея не е истинско ?
НЕ не Е!
А кое Е ?

# 357
  • Мнения: 3 611
Герзовица.Но това е мое мнение.

# 358
# 359
  • София
  • Мнения: 5 547
Току -що ядох Жълтуша - овче, страхотно мляко. Истински вкус на овче, даже дребният който не яде никакво овче - хапна с кеф и каза че е супер.

Общи условия

Активация на акаунт