Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 386
  • 761
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6
Моля да споделите за сбъднати или не прогнози на Пепа от Хаджи Димитър.

# 256
  • Мнения: 48
Здравейте,момичета.

Моя позната е намерила една ясновидка по имейл.И била доволна.Тя между другото е винаги доволна и много не и вярвам,но ако искате опитайте.
Аз вече писах и ми отговори кратко и ясно.Дали е познала-не знам,отговори ми за бъдещето.За настояще не съм я питала.

albenaqsnovidstvo@abv.bg

После напишете отзиви. Simple Smile
На един въпрос ли отговаря?Дайте малко повече инфо.

# 257
  • Мнения: 1 327
Аз питах кога ще имам дете, отговори ми се че съм щяла да имам, но не давала срокове!  newsm78   Tired

# 258
  • Мнения: 1 327
Аз написах име и години,нищо не съм плащала за въпроса, но попитах дали прави лични консултации ,понеже имам желание, и ми отговириха НЕ ..

# 259
  • Мнения: 360
Чудно ми дали ако и аз си кача мой имейл с обещание за Безплатно ясновидство ще се върже някой...камо ли пък да й вярвате.
За Пепа- понякога не уцелва сроковете и датите, но има попадения. Примерът е: моя позната водеше дела и Пепа позна изхода им, даже и се вмести във времевите рамки.Но пък не позна друго нещо, или поне досега не е станало.

# 260
  • Мнения: 822
Чудно ми дали ако и аз си кача мой имейл с обещание за Безплатно ясновидство ще се върже някой...камо ли пък да й вярвате.
За Пепа- понякога не уцелва сроковете и датите, но има попадения. Примерът е: моя позната водеше дела и Пепа позна изхода им, даже и се вмести във времевите рамки.Но пък не позна друго нещо, или поне досега не е станало.
http://orakul.f3bg.com/?  Под топката пишеш въпрос на този линк и тук получаваш безплатно отговори на секунда!  Grinning Всичко това са игри! Отговаря и там, и тук компютърът!

# 261
  • Мнения: 6
Благодаря за отговора yorri!И на мен така-има неща които тя ми предсказа преди години и станаха почти така както ми ги описа тя,но други все още не са се случили,а и за съжаление си мисля че няма шанс да се сбъднат.Била съм няколко пъти при нея и разни други(които са под всякаква критика,нито минало,нито настояще,а за бъдеще дори не искам и да коментирам-пълна нула).Не мога да разбера защо при Пепа след като виждам че наистина има дарба ,не всичко ми се случва от предвшденото и Sad

# 262
  • Мнения: X
Много хора ме питат за тази гледачка по мейла-не знам нищо за нея.На мен също ми отговори кратко и ясно.Дали да вярвате-лично ваш проблем.Дали да пишете-също.

Когато ми се сбъдне предсказанието,ще ви кажа.

# 263
  • Мнения: 34
Много хора ме питат за тази гледачка по мейла-не знам нищо за нея.На мен също ми отговори кратко и ясно.Дали да вярвате-лично ваш проблем.Дали да пишете-също.

Когато ми се сбъдне предсказанието,ще ви кажа.
..и аз зададох въпрос на въпросната/ят ..и признавам отговара ме зарадва приятно..позна каква е ситуацията в момента с моята връзка..което на почти никой друг не се е отдало/имаме доста силна лична защита/..и преди съм казвала безплатна реклама не правя..но съм обективна

# 264
  • Мнения: 9
Здравейте  ,дойде  и моят ред  да  пиша в  темата.Вероятно много от  вас  ще ме  нападнат други  ще ме  блокират но  така  или  иначе  искам да  изразя мнение.След публикувания меил от Ancholina на  Албена Борисова albenaqsnovidstvo@abv.bg. реших и аз  като  шаран  да и пиша  .Въпрос  и снимка  естествено.На  следващият ден  дамата  ми  отговори.МНОГО  ТОЧНО  и  конкретно  и  направо в  целта.Сякаш  ме  познава   знае ми  историята§а  историята ми я  знаят не пове4е от  2 ма  човека в сайта( и направо  стреля.Веднага  ми  светна  лампичката   и  реших  с контакти  тук и там  да  проверя  кои се  крие  зад  въпросния  меил.Веднага  разбрах  а  то се усети  още  с отговора .Тъй като много  съм обикаляла  по врачки  гледачки  и  всякакви  стигнах до извода  че  никои  толкова  точно не ми е  познавал.След като направих проверката  и по  IP адреса  разбрах  дамата  откъде  пише  и т н.Вчера от  друг меил писах на  Албена зададох въпрос за отношения между мъж и жена.пратих снимки  на  хора  които нито се  познават нито са се виждали някога .И  ооооооооо  чудо  сутринта  получавам  отговор.Връзката  ви  е  стабилна  спокойна   ще  сте  дълго време  заедно  но  няма  да  остареете  заедно.ХА  ХА  ХА  е  правете  си  изводите .Тези  хора  не  се  познават не  са  се  виждали  и  чували  никога *просто  произволни  снимки  взех  от интернет.  Ами  това  е  голяма  познаваемост .А при мен  защото  знае  историята  ми  едно кам  едно  е  отговора.Нямаше как  да  сбърка.  И друго  обърнете  внимание-който е  писал  Как  се  плаща .....нейният  отговор  е.......като излезете  на пържия  просяк  който  срещнете   дайте  парите които мислите  да ми  платите.И  защо ли  .....ами как  да  си открие  банкова  сметка  като  ще  я  познаем по имената.Как  да  открие и на друго  име  като  не е  контактна  личност  ,кой ще  и  се  върже. Та  това е.Благодаря  на  всички  които имаха  търпение да  прочетат поста  ми.Весел уикенд  Ви  желая.

# 265
  • Мнения: 34
Здравейте  ,дойде  и моят ред  да  пиша в  темата.Вероятно много от  вас  ще ме  нападнат други  ще ме  блокират но  така  или  иначе  искам да  изразя мнение.След публикувания меил от Ancholina на  Албена Борисова albenaqsnovidstvo@abv.bg. реших и аз  като  шаран  да и пиша  .Въпрос  и снимка  естествено.На  следващият ден  дамата  ми  отговори.МНОГО  ТОЧНО  и  конкретно  и  направо в  целта.Сякаш  ме  познава   знае ми  историята§а  историята ми я  знаят не пове4е от  2 ма  човека в сайта( и направо  стреля.Веднага  ми  светна  лампичката   и  реших  с контакти  тук и там  да  проверя  кои се  крие  зад  въпросния  меил.Веднага  разбрах  а  то се усети  още  с отговора .Тъй като много  съм обикаляла  по врачки  гледачки  и  всякакви  стигнах до извода  че  никои  толкова  точно не ми е  познавал.След като направих проверката  и по  IP адреса  разбрах  дамата  откъде  пише  и т н.Вчера от  друг меил писах на  Албена зададох въпрос за отношения между мъж и жена.пратих снимки  на  хора  които нито се  познават нито са се виждали някога .И  ооооооооо  чудо  сутринта  получавам  отговор.Връзката  ви  е  стабилна  спокойна   ще  сте  дълго време  заедно  но  няма  да  остареете  заедно.ХА  ХА  ХА  е  правете  си  изводите .Тези  хора  не  се  познават не  са  се  виждали  и  чували  никога *просто  произволни  снимки  взех  от интернет.  Ами  това  е  голяма  познаваемост .А при мен  защото  знае  историята  ми  едно кам  едно  е  отговора.Нямаше как  да  сбърка.  И друго  обърнете  внимание-който е  писал  Как  се  плаща .....нейният  отговор  е.......като излезете  на пържия  просяк  който  срещнете   дайте  парите които мислите  да ми  платите.И  защо ли  .....ами как  да  си открие  банкова  сметка  като  ще  я  познаем по имената.Как  да  открие и на друго  име  като  не е  контактна  личност  ,кой ще  и  се  върже. Та  това е.Благодаря  на  всички  които имаха  търпение да  прочетат поста  ми.Весел уикенд  Ви  желая.
Simple Smile аз както казах винаги съм била скептична към ''познавачки''но моята история е знаят само 3 човека Simple Smile...аз..човека с който съм.и един враг Simple Smile профила ми във Фейсбук има само снимка нищо повече..а дори не писах от същата поща на която е регистриран..дори от съвсем чужд комп/признавам закачих се за съседския интернет Simple Smile/

# 266
  • Мнения: 9
Нападките не  закъсняха радвам се  че  ти е  познала diana_di.Всеки има  глава на  раменете  си  ,да  мисли и преценява  ,а  проверките  всеки може да  си  ги  направи, и изводите  също.И сега  понеже  още  спи дамата  тъй като  цяла  нощ е отговаряла  на  меили ,ще мине  една  вихрушка  във  форума,може и да  спре да  отговаря  въпросната   дама  ,както се случи  с  много такива  като нея.

# 267
  • Мнения: 822
Нападките не  закъсняха радвам се  че  ти е  познала diana_di.Всеки има  глава на  раменете  си  ,да  мисли и преценява  ,а  проверките  всеки може да  си  ги  направи, и изводите  също.И сега  понеже  още  спи дамата  тъй като  цяла  нощ е отговаряла  на  меили ,ще мине  една  вихрушка  във  форума,може и да  спре да  отговаря  въпросната   дама  ,както се случи  с  много такива  като нея.
Това е моята практика с мейли! Аз изпращам произволните дати на раждане, снимки, имена и врачката отговаря, че той й изневерява, а я ревнува и т.н. По това виждам, че не знаят! Гледат да ти привлекат внимание и после някак си да скубнат някой лев. Права си, Буратино! Аз и на импулсните тел. така правя - питам като посочвам имената на някоя колежка и дата на раждането и данните на някой друг познат от друга служба и ми казват, че обтягане на отношенията им е временно, той има друга жена, но ще я остави, защото връзката им на приливи и отливи....ВСИЧКО Е ШАРЛАТАНИЯ!

# 268
  • Мнения: 34
Нападките не  закъсняха радвам се  че  ти е  познала diana_di.Всеки има  глава на  раменете  си  ,да  мисли и преценява  ,а  проверките  всеки може да  си  ги  направи, и изводите  също.И сега  понеже  още  спи дамата  тъй като  цяла  нощ е отговаряла  на  меили ,ще мине  една  вихрушка  във  форума,може и да  спре да  отговаря  въпросната   дама  ,както се случи  с  много такива  като нея.
Това е моята практика с мейли! Аз изпращам произволните дати на раждане, снимки, имена и врачката отговаря, че той й изневерява, а я ревнува и т.н. По това виждам, че не знаят! Гледат да ти привлекат внимание и после някак си да скубнат някой лев. Права си, Буратино! Аз и на импулсните тел. така правя - питам като посочвам имената на някоя колежка и дата на раждането и данните на някой друг познат от друга служба и ми казват, че обтягане на отношенията им е временно, той има друга жена, но ще я остави, защото връзката им на приливи и отливи....ВСИЧКО Е ШАРЛАТАНИЯ!
Съгласна съм с вас..че почти няма читави феномени..но тази дама ме впечали..идея си нямате колко добре съм защитена енергийно и да успее да премине и да види отдолу истинската ми същност..просто съм респектирана

# 269
  • Мнения: 48
От любопитство тези дни минах през адреса на един от обсъжданите в темата магове, защото ми е близо до работата... и седнах да чакам на една пейка пред входа. Няма да ви кажа за какво стълпотворение става дума! Имаше хора дошли от другия край на България чак! Една жена, която е ходила поне 5 пъти я питаха вижда ли ефект от чистенето на магия и тя каза "Ами честно да ви кажа не виждам промяна"... но продължава да ходи и да плаща. Естествено другите я изгледахме ей така Rolling Eyes Вътре от хора не може да седнеш ми каза пък друга жена, която излезе. Аврамов дом било! Всеки си решава, но да ви кажа в случая повече ми прилича на семеен бизнес, а не наистина да се помага на хората. Какви ли тлъсти доходи си заработват така (10 човека ако всеки остави средно 10 лева = около 100 лева на ден!), но по-странно ми е къде е съвестта им, защото и аз мога да отворя дейност врачуване и чистене, но не го правя, защото ме е страх от наказание и имам някаква съвест. Няма го страха от Бога вече. Rolling Eyes

Между другото аз за себе си реших, че за здраве ще разчитам само и единствено на докторите, а не на разни врачки и магове и затова вече не ходя при тези, дето се хвалят как добре чистят и развалят въображаеми магии. Мое мнение - повечето хора, които смятат, че имат магия не им върви заради автомагия, обикновено става въпрос за депресия или натрупан стрес. Вече ходя само да питам за бъдещето, както гледам и повечето в темата са решили така да правят вече, но те това най-малко го умеят. Ма какво всички почнаха да се преквалифицират на чистачи на магии не мога да разбера? Май там има повече пара от доброто старо предсказание за бъдещето. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт