Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 460
  • 761
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 137
Благодаря ти, Sladka 7! bouquet Мисля и аз да я посетя отново. На теб и на карти, и на кафе ли ти гледа?
Да,и на двете Peace

# 571
  • Мнения: 10 201
Какво мислиш за познаването при кафето, доволна ли си? Аз от картите й съм много впечатлена, но за кафето се чудя.  Thinking

# 572
  • Мнения: 358
За тази щуротия какво ще кажете?

# 573
  • София
  • Мнения: 4 714

Е, какво да кажем???
 hahaha hahaha hahaha
Явно всички ще се режем. Ако искаме нещо. Joy
Не забравяйте, че отпечатъците се връщат в буквалният смисъл. Peace

# 574
  • Мнения: 137
Какво мислиш за познаването при кафето, доволна ли си? Аз от картите й съм много впечатлена, но за кафето се чудя.  Thinking
Познавала ми е и на кафе,но наистина на картите нямам забележки Peace

# 575
  • Мнения: 282
Някой ходил ли е скоро при Цеца в Надежда, дали приема?
Приема да,аз ходих преди около две седмици Peace
Може ли координати, тел. номер, часове, когато приема. И ако може да ми разкажете повече как става записването за гледане и горе-долу как протича. Мерси предварително!

# 576
  • Мнения: 137
Някой ходил ли е скоро при Цеца в Надежда, дали приема?
Приема да,аз ходих преди около две седмици Peace
Може ли координати, тел. номер, часове, когато приема. И ако може да ми разкажете повече как става записването за гледане и горе-долу как протича. Мерси предварително!
Координатите ги има в анкетата,записването става по телефона.Гледа първо на карти и след това на кафе,но картите са и по силната страна Peace,от ромски произход е...

# 577
  • Мнения: 6
Здравейте някой да ми каже някаква гледачка в София. Знаете ли някоя добра гледачка.

# 578
  • Мнения: 53
Преди три четири години моя братовчедка ходи при една жена там. Не я виждам тук в списъка или в коментари. Каза, че разгърнала живота й като на книга, но аз така и не съм ходила там. В момента София ми е далече, смятам през ваканцията на малкия да отидем натам и да я потърся. Ако желаеш мога да потърся нейни контакти и да ти дам.

# 579
  • Мнения: 822
Аз се занимавам с едни мошеници сега! Звъняла съм на тел на една Гергана, която ми е казала, че имам магия и ще праща 9 дни колети по ЕКОНТ и трябва да й звъня, когато ги отварям...иска за това 150 лв и любимият ми приятел след тях щял да се върне! А след това съм звъняла за ясновидството на Дарина 0897799319, която е от Пирдоп Златица! Предлага също 9 ритуала за 150 лв. Гласът е същия като на Ралица, за която съм писала горе - тел. 0899099705. Значи това е една и съща жена, която има няколко имена в нета и няколко номера….И Гергана предлага същите ритуали – 9 дни и настъпва ефект. Тоест това е една хайка циганки-мошеници, които са намерили някаква прехрана на гърба на страдащите хора.

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 19:38 от Irina37

# 580
  • Мнения: X
Аз се занимавам с едни мошеници сега! Звъняла съм на тел на една Гергана, която ми е казала, че имам магия и ще праща 9 дни колети по ИКОНТ и трябва да й звъня, когато ги отварям...иска за това 150 лв и любимият ми приятел след тях щял да се върне! А след това съм звъняла за ясновидството на Дарина 0897799319, която е от Пирдоп Златица! Предлага също 9 ритуала за 150 лв. Гласът е същия като на Ралица, за която съм писала горе - тел. 0899099705. Значи това е една и съща жена, която има няколко имена в нета и няколко номера….И Гергана предлага същите ритуали – 9 дни и настъпва ефект. Тоест това е една хайка циганки-мошеници, които са намерили някаква прехрана на гърба на страдащите хора.



Ауууууу,на мен тази Гергана ми я препоръча една приятелка.Та тази Гергана каквото направела като ритуал и събирала всички и всичко.
Благодаря,че ми отвори очите.

# 581
  • Мнения: 42
Не го знам този линк и май не е на елвира...моля за коментар от тези които са писали.
Не е на Елвира е този фейс! Не знам чий е! Днес съм говорила с Ралица пак на тел. 0899099705 и интересно е, че пак ми е познала с точност...Дали улучва някак си, не знам....Моля да опитате и вие, гадае безплатно, предлага разни ритуали за пари, но аз не ги приемам!
Значи тази Ралица (Гергана) познава?

# 582
  • Мнения: 822
Аз се занимавам с едни мошеници сега! Звъняла съм на тел на една Гергана, която ми е казала, че имам магия и ще праща 9 дни колети по ИКОНТ и трябва да й звъня, когато ги отварям...иска за това 150 лв и любимият ми приятел след тях щял да се върне! А след това съм звъняла за ясновидството на Дарина 0897799319, която е от Пирдоп Златица! Предлага също 9 ритуала за 150 лв. Гласът е същия като на Ралица, за която съм писала горе - тел. 0899099705. Значи това е една и съща жена, която има няколко имена в нета и няколко номера….И Гергана предлага същите ритуали – 9 дни и настъпва ефект. Тоест това е една хайка циганки-мошеници, които са намерили някаква прехрана на гърба на страдащите хора.



Ауууууу,на мен тази Гергана ми я препоръча една приятелка.Та тази Гергана каквото направела като ритуал и събирала всички и всичко.
Благодаря,че ми отвори очите.
Може би и събира хората и прави ритуали, аз не знам дали действат! Но ти пиша, какво правя днес - разучавам материята  Laughing и ако някой е правил ритуали при тези хора, нека да ни напише!

# 583
  • Мнения: 822
Не го знам този линк и май не е на елвира...моля за коментар от тези които са писали.
Не е на Елвира е този фейс! Не знам чий е! Днес съм говорила с Ралица пак на тел. 0899099705 и интересно е, че пак ми е познала с точност...Дали улучва някак си, не знам....Моля да опитате и вие, гадае безплатно, предлага разни ритуали за пари, но аз не ги приемам!
Значи тази Ралица (Гергана) познава?
Не, Ралица и Дарина според мен са едно и също лице, а Гергана има друг глас, но Дарина и днес ми е познала някакви конкретни неща..., но те че и трите предлагат един и същия ритуал - 9 дни да ти го правят, да ти пращат там нещо и струва 150 лв и при трите! Но на Ралица и Дарина еднакви гласове и за мен са едно и също лице!

# 584
  • Мнения: 42
Преди време бях писала на този мейл misteria2015@abv.bg
Отговарят бързо, искат и снимка. Пробвал ли е някой?

Общи условия

Активация на акаунт