Впечатлена съм от е-магазин Пакостник

  • 3 774
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
Аз също съм доволна от обслужването в Пакостник,но на място в магазина!Обаче ми е интересно,поръчвате ли дрехи на децата си от онлаин магазина и ако установите несъответствие на размера какво правите.Това ме спира да пазарувам онлаин.
Не ми се е случвало до сега несъответствие на размерите, а доста дрехи съм пазарувала от там. Иначе човекът, който разнася поръчките, е собственикът. Преди ми беше дал визитка с мобилния си телефон и ако има някакъв проблем му звънкам. Предполагам, че ако звъннеш на някой от телефоните в магазина също няма да откажат смяна.

# 16
  • Мнения: 97
Смятам да си поръчам от Пакостник столче за кола,но знаете ли с кои куриери работят извън София,че наскоро имах едни проблеми с Еконт(не ми донесоха поръчката щото незнели къде се намира блока ми Twisted Evil)

# 17
  • Мнения: 959
Смятам да си поръчам от Пакостник столче за кола,но знаете ли с кои куриери работят извън София,че наскоро имах едни проблеми с Еконт(не ми донесоха поръчката щото незнели къде се намира блока ми Twisted Evil)
Собственика доставя в София, а негов приятел в провинцията. Споко ще ти бъде доставено.

# 18
  • Мнения: 207
Аз само от Пакостник пазарувах до сега, НО установих някои проблеми  Wink

1. Сайтът им определено не се обновява достатъчно често - случва ми се не веднъж нещо да не е налично, а да пише, че го има.
2. Много от нещата налични в самия магазин ги няма в интернет магазина (най-вече за храни говоря).
3. Цените в он-лайн магазина са по-високи от тези, ако отидеш на място, независимо от факта, че плащаш доставка.

Иначе са адски любезни и доставят всичко най-често на същия ден.

# 19
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
За поръчка за провинцията имах малък проблем. Не разбрали за къде става дума после го бяха изпратили на  50 км. от мястото което бях дала. И да си го взема от Shocked там. Но след скандала ми го доставиха и бяха много мили и любезни. За София е друго. Аз само там поръчвам. За провинцията приключих. И като се има предвид, че беше за подарък изненада #Crazy #2gunfire Толкова ми се извиняваха после. И цените им са сравнително ниски.

# 20
kakvo predlaga tozi magazin vse pak?za6toto sqm go 4uvala....

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз също съм доволна от обслужването в Пакостник,но на място в магазина!Обаче ми е интересно,поръчвате ли дрехи на децата си от онлаин магазина и ако установите несъответствие на размера какво правите.Това ме спира да пазарувам онлаин.

Ами на нас ни казаха че може да си поръчаме например 5 панталонки и да си зиберем от тях кои ни стават и харесват и другите ги връщаме по куриера.Ако нещо не стане-пак може да се върне.Много са точни!От преди да родя пазаруваме от там.И 3 лв е доставката.

Общи условия

Активация на акаунт