Очна линия за начинаещи

  • 9 569
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 156
С четчица ми е по-удобно. Недебела линия в основата на горния клепач.
За мен, основното предимство е трайността.

# 31
  • BG-DE
  • Мнения: 5 129
Много харесвам очна линия и ми се иска да се науча да си правя но съм с две леви ръце, няма ли някакви трикове за по-лесно нанасяне или шаблончета  Embarassed

# 32
  • Мнения: 410
Аз много искам да я купя тази гел очна линия на Лореал. Имала съм скъпа такава и  ме убедиха, че тази на Лореал даже е по-хубава. Моя позната е фен на Герлен, но очната й линия е на Лореал и е много доволна.
Споделете ми и вие отзиви и освен това ме интересува с какво се почиства тази четчица всеки път. С моята предишната беше голяма мъка. Тъкмо се гримирах, готова за излизане и се започва миенето на черен туш, който се разтваря и става повече и повече под мивката. Това е механизмът, но споделете някаква хитринка, ако знаете.

И все пак мнение за очната линия. Още утре ще я купя, ако и вие напишете хубави неща.


Аз си напоявам един тампон за почистване на лице с мицеларна вода и с кръгови движения (или в зависимост от това каква е четката ) се почиства много хубаво.  Peace

# 33
  • SF
  • Мнения: 21 564
Четката ще е плоска, скосена. (нали такава е четката в комплекта на тази очна линия на Лореал!!?)

# 34
  • Мнения: 410
Четката ще е плоска, скосена. (нали такава е четката в комплекта на тази очна линия на Лореал!!?)

еми по същия начин си я почиствай само че не с кръгови движения  Peace

Общи условия

Активация на акаунт