Розацея 2022

  • 1 685
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на 19 години съм, момиче. От 16 годишна имам розацея, боря се с нея, скоро ходих при лекар, който ми взе секрет от лицето положителна съм за демодекс (подкожни акари по лицето) четох много за тях и пишеше, че за тях е нормална мазната кожа с много пъпки, при което моята кожа е суха и нямам никакви пъпки, дори през пубертета съм нямала, лицето ми е супер чисто, но червено. Лекаря каза че за моята възраст е изключено да имам розацея, но все пак имам. Не пия кафе и никога не съм пила. Изключвам доста неща, които може да са причина и аз не употребявам. С всяка прочетена статия се обнадеждавам, понеже почти на всякъде пише, че проявена веднъж не може да се излекува. Четох доста статии тук, но са стари. Надявах се да ми кажете нещо повече, ходила съм по сумати лекари, дори на 2 лазера.. нищо не помага. Ако не друго се нуждая поне от малко позитивизъм. Моля споделете опита си, има ли излекувани от розацея. Също предвид зачервяванията това много пречи на самочувствието ми, не излизам без грим. Моля препоръчайте ми фдт подходящ за розацея, ще съм благодарна!! ♥️

# 1
  • Мнения: 277
Това е темата за розацея ,ще намериш много съвети ,за лечения ,какво може и какво не може да се ползва при розацея...
https://m.bg-mamma.com/?topic=1323769.465

Общи условия

Активация на акаунт