Как забременяхте?

  • 51 033
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 483
Прочитайки въпроса-дирекния отговор: със секс  Laughing Joy

Сега сериозно: и двата пъти планирано.
М/у двете имах една неуспешна бременност-в края на 3-и мес бебето се оказа без сърдечна дейност..ей така-просто се слуяи, което наложи абразио, но съм на мнение че онзи горе, си знае работата Peace

# 16
  • Мнения: 297
Планирано, след 10 месечни опити - първото ми детенце.
Планирано и 5-6 години чакана втора бременност.

# 17
  • Мнения: 80
С първото ми дете-планирано и желано от първите опити.С второто непланирано и нежелано ,без въобще да имаме грам съмнение за бременност се оказах бременна.Но сега го чакам след броени дни и вече е много желано и обичано Simple Smile

# 18
  • Мнения: 30 802
Само третото ми е планирано и целенасочено създадено. Другите две не мога да кажа, че са непланирани, по-скоро са плод на ... синхрония. Просто трябваше да ги има. По всички правила на биологията беше много малко вероятно да станат изобщо.

Иначе конкретно- и трите в рамките на 1 цикъл. С третото бях най-доволна, че така стана, щото вече гоня срокове и не ми се чакаше години на стендбай за още едно дете, да се чудим искаме ли, не искаме ли, ама сега ли...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Планирано и бързо.
Бях на 32 и също бях чула доста не весели истории за затруднения. Опасявах се дали ще се получи лесно, но не съм се страхувала истински или да се вманиачавам с доктори изследвания, следене на овулации, базални Т и др. преди реално да сме опитали.
Наивно и глупаво може би, но откакто имаме сериозна връзка винаги сме се пазили по доста неблагонадеждния метод - прекъснат акт и никога не е имало проблем.
Мое желание беше да имаме дете едва , след като сключим брак.
Спряхме с т. нареченото пазене около 10-ти август 2014. На 15-ти август беше сватбата ни. После бяхме на сватбено пътешествие в Испания. Върнахме се. На 29.08.2014 беше последната ми редовна менструация. После ми щукна да си купя фолиева киселина. Нали бяхме решили, че ще имаме бебе. Така дъщеря ни се получи съвсем по план и септември месец вече не ми дойде цикъла. Термина ми беше за 05.06.2015 г. Бременността беше без проблеми извън обичайното гадене в първите месеци. Работих до 01.05.2015 г. /около месец преди термина/, като накрая работата даже беше доста натоварена. Мадлен обаче се роди след термина /почакахме я доста да се накани/ на 13.06.2015 нормално, без предизвикване и т.н.
Накратко всичко се случи така, както съм го искала и имам прекрасно дете. Дори се сбъдна и не задължителното ми предпочитание да имам дъщеря.

# 20
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Планирано, чакано около 5 години, от които близо 4 в репродуктивни клиники.

# 21
  • Мнения: 3 652
1. Планирано и веднага след първия опит.
2. Непланирано, изненада 1.9 месеца след първото.
3. Планирано и веднага след първия опит на възраст -42 г.

# 22
  • София
  • Мнения: 38 510
1. Непланирано, но желано.
2. Планирахме и правихме 9 месеца.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
При нас беше планирано и чакано 1г .Стори ми се много дълго ,всеки месец чакане...Но всяко нещо идва в точният момент  Peace.Много се радвам, че при повечето момичета са станали бързо нещата
Дай боже повече  дечица  Praynig

# 24
  • Мнения: 180
Първото планирано и дългоочаквано 2 години
Второто непланирано ,но желано стана от 1 вия път . Щяхме да си правим ,но няколко месеца по - късно от изненадата  ☺

# 25
  • Варна
  • Мнения: 477
Планирано, след 10 годишна връзка, в рамките на половин година забременях. Тъкмо се научих как се ползват тестовете за овулация и то взе, че стана Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 22 948
Планирано от 1 месец опити  Peace

# 27
  • Мнения: 9 876
1. По-големият батко - планиран, от 1 път, знаех ден и час Wink
2. По-малък батко - правихме опити, но се изненадах, че съм забременяла, защото ми беше мн.нередовен.
3. Ревльо - Правихме опити и планирахме половин година. В месеца, в който спряхме да планираме, и да гоним дати, забременях Wink
И трите много желани. А помежду им - две също много желани, но неуспешни бременности. Да, и от един татко  Heart Eyes

# 28
  • у дома
  • Мнения: 7 141
1.Планирано и дългоочаквано 3 години.
2.Планирано и станало на втория месец от планирането.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
непланирано и нежелано в началото, не бях женена и с бащата не бяха цветущи нещата, но бях вече на 28 и реших да родя и явно това ми е бил късмета, защото останах само с този единствен наследник

Общи условия

Активация на акаунт