На 42, бременна от семеен мъж

  • 34 708
  • 365
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
 Не знам някои жени как спят нощем, не знам...
  Жена, с дете- и се лепнала за женен. И не стига, че на детето и животът е достатъчно оплетен, ми иска да роди още едно с оплетен живот...
 Шарен свят.

# 16
  • Мнения: 2 650
Ако  искаш детето и си готова да го отглеждаш без изисквания към други за взетото решение - роди си го. Да имаш дете е прекрасно и ако  мислиш, че имаш ресурса да  се справиш при тези обстоятелства,тогава всичко е наред. Предполагам си мислила  много за нещата, които  могат да са ти проблем - за теб и  детето, като на пример:
- Вероятно връзката с  бащата ще приключи, независимо какво решение вземеш.
- Криенето на личността на бащата може да е неприятно за теб, но  за  бъдещото дете - силно  травмиращо.
- Парите може и да не са проблем, но ако нямаш подкрепа,  трудно ще ти е отново връщането в нормалния ритъм на  доходоправенето.
- Голямото ти дете е във възраст, която може изобщо да не разбере майчинския ти инстинкт и да те саботира много неприятно.
- Това, което каза Ери, за съжаление и ти и  децата ти ще го чуват поне веднъж.

 Това се сещам на прима виста като негативи, колкото и да ми е неприятно да го пиша, когато става въпрос за взимане на такова решение. Ако ти имаш поне с един повече позитиви, значи решението си си го взела Hug

# 17
  • Мнения: X
Решението да се задържи или не бебето няма да коментирам, но нека се има предвид, че ако бащата припознае детето след като се роди, все някога, рано или късно, истината ще лъсне документно.
Например- при издаване на удостоверение за семейно положение, съпруга и деца; на удостоверение за наследници и т.н., в документа ще бъде вписано и името на наскоро заченатото бебе.

# 18
  • Мнения: 5 892
Не знам някои жени как спят нощем, не знам...
  Жена, с дете- и се лепнала за женен. И не стига, че на детето и животът е достатъчно оплетен, ми иска да роди още едно с оплетен живот...
 Шарен свят.
Ако ще и да му се надупи- той решава.  Peace

# 19
  • Мнения: 54 474
Не знам някои жени как спят нощем, не знам...
  Жена, с дете- и се лепнала за женен. И не стига, че на детето и животът е достатъчно оплетен, ми иска да роди още едно с оплетен живот...
 Шарен свят.
Ако ще и да му се надупи- той решава.  Peace

Именно.
Той като е женен, какво дири 10 години с друга жена? Thinking
Все жените са криви...

# 20
  • Мнения: 3 125
Бааах ти, на 18 детето ще знае, че майка му е баба на 60 и е копеле, родено от любовник. Идилия  Crazy
Да не говорим на татето колко бързо ще му мине мерака да се грижи и ще се покрие от страх да не си прецака семейството. Да не говорим за сестричката, която сигурно ще подскача от радост, че ще си има братче  Flutter
Луди жени.


А твоето дете знае ли, че майка му е ограничена идиотка?

# 21
  • София
  • Мнения: 24 839

Ако ще и да му се надупи- той решава.  Peace
Не мисля- тя е свободната, тя решава.
Господинът се забавлява, а собственото решение си е взел преди 10 години и ѝ го е съобщил своевременно.

# 22
  • Мнения: 5 892
Най- обичам такива мухльовци, които изневеряват и те нараняват и после се изкарват едва ли не изнасилени.   Sick

# 23
  • Мнения: 15 960
Че той не е против детето, а авторката и тя се е забавлявала 10 години.

# 24
  • Мнения: X
Авторке,такъв пример ли ще даваш на дъщеря си - утре да си хване любовник и дете да му роди???

# 25
  • София
  • Мнения: 24 839
Най- обичам такива мухльовци, които изневеряват и те нараняват и после се изкарват едва ли не изнасилени.   Sick
Ами, според медицината, има 50 непреодолими разлики между мъжете и жените, дадени от Природата.
 46. Мъжкият главен мозък не работи по време на еякулация, за нея отговаря само гръбначният мозък.
Като прибавиш и факта, че не порастват достатъчно никога, трябва да е ясно, че на жената се пада задължението да мисли трезво. Simple Smile

# 26
# 27
  • Мнения: 589
Не знам някои жени как спят нощем, не знам...
  Жена, с дете- и се лепнала за женен. И не стига, че на детето и животът е достатъчно оплетен, ми иска да роди още едно с оплетен живот...
 Шарен свят.
Ако ще и да му се надупи- той решава.  Peace

Именно.
Той като е женен, какво дири 10 години с друга жена? Thinking
Все жените са криви...
Е да, ама тука не реве ТОЙ да иска съвети. Неговата е ясна: ако не е тази, ще е другата. Човекът си е намерил удобството.

# 28
  • Мнения: 14 830
Няма как да се скрие подобно нещо.Няма как и на другото дете да не му се отрази.Все пак е в пубертетета и в тази възраст са и чувствителни и докачливи и гневни и т. н.
Стига и само някоя псевдо приятелка да и рече че бебето е от любовника или че майка и е родила от някой си .

# 29
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Е да, ама тука не реве ТОЙ да иска съвети. Неговата е ясна: ако не е тази, ще е другата. Човекът си е намерил удобството.

Къде пък видя жената да реве...  ooooh!
Малей....колко злобни лелки накуп.  Laughing
Бащата ще си даде името - явно няма да присъства съвсем инкогнито. Жената е сама с дъщеря си. Няма финансови и морални проблеми да изгледа още едно дете.
Как може да сипете такива гнусни епитети....  Все пак не е хванала вашите мъже... Joy
Пък може и да е ..... Патки.

Общи условия

Активация на акаунт