Всяка мама гушка вече малко ЮНСКО човече

  • 40 491
  • 769
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 026
Анелия, как  му повиваш ръцете?

Повиването на ръцете наистина много успокоява бебето. Повечето се плашат от некоординираните си движения. Разбира се, краката винаги трябва да са в свободно пространство, за да не стане някоя беля.
Предполагам, че Анелия визира нещо подобно:

Все едно си прегърнала бебето.  Simple Smile
Така само че с обикновена пелена и крачетата са отвън да стърчат 😊

# 76
  • България
  • Мнения: 3 622
Странно, аз имам чувството ,че повече ще се изнервят, ако ги повия. Може да пробвам.
нинив, моите госпожици отдавна акат по веднъж на ден, че някога и пропускат. В началото беше доста по-често. Не е да не им стига , защото видимо наддават, а за бебетата изцяло на кърма , доколкото знам е нормално и по-рядко.

# 77
  • Мнения: 1 026
Странно, аз имам чувството ,че повече ще се изнервят, ако ги повия. Може да пробвам.
нинив, моите госпожици отдавна акат по веднъж на ден, че някога и пропускат. В началото беше доста по-често. Не е да не им стига , защото видимо наддават, а за бебетата изцяло на кърма , доколкото знам е нормално и по-рядко.
През първите няколко секунди до минута се мръщи, после се успокоява ✌

# 78
  • Мнения: 1 976
http://logopedico.com/motorno/
Тук подробно е обяснено за двигателното развитие.

# 79
  • Plovdiv
  • Мнения: 174
Ако може да се присъединя към групата.Нашето момче Даниел се роди на 24ти юни. 2500кг.Термина ми беше 26ти юли.Живи и здрави се родихме,още с жълтеница която ме притеснява вече.Но според д-рката ни сме по добре от преди.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 422
Ако може да се присъединя към групата.Нашето момче Даниел се роди на 24ти юни. 2500кг.Термина ми беше 26ти юли.Живи и здрави се родихме,още с жълтеница която ме притеснява вече.Но според д-рката ни сме по добре от преди.
Добре дошла. Да ти е жив и здрав мъника. Много да те радва. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 026
Ако може да се присъединя към групата.Нашето момче Даниел се роди на 24ти юни. 2500кг.Термина ми беше 26ти юли.Живи и здрави се родихме,още с жълтеница която ме притеснява вече.Но според д-рката ни сме по добре от преди.
Добре дошла!  Hug

# 82
  • Plovdiv
  • Мнения: 174
Благодаря момичета!

# 83
  • Мнения: 1 976
Ако може да се присъединя към групата.Нашето момче Даниел се роди на 24ти юни. 2500кг.Термина ми беше 26ти юли.Живи и здрави се родихме,още с жълтеница която ме притеснява вече.Но според д-рката ни сме по добре от преди.
Добре дошла! Не се притеснявай за гълтеницата.Моето човече е повече от месец така и лекарят не дава признаци на притеснение ро този повод.Ще мине Simple Smile

# 84
  • Мнения: 3 213
Аз докато разбера, че има такава тема, децата ще станат абитуренти  Mr. Green

Моите близначета са родени на 30.05, но сме повече към юнската тема. Надявам се да ни приемете.  Hug

# 85
  • Мнения: 1 026
Аз докато разбера, че има такава тема, децата ще станат абитуренти  Mr. Green

Моите близначета са родени на 30.05, но сме повече към юнската тема. Надявам се да ни приемете.  Hug
Разбира се! Моя е на 1ви юни 😊

# 86
  • София
  • Мнения: 1 422
Аз докато разбера, че има такава тема, децата ще станат абитуренти  Mr. Green

Моите близначета са родени на 30.05, но сме повече към юнската тема. Надявам се да ни приемете.  Hug
Добре дошла. Да са ти живи и здрави бебчетата. Simple Smile Ние се родихме на 13.05 Simple Smile

# 87
  • България
  • Мнения: 3 622
Кити Hug

# 88
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Добре дошли на новите момичета и бебета! Да ви кажа установявам, че само за две години съм забравила много неща...Ето, не помня на каката кога спряха коликите, че тъкмо реших, че на бебето минават и снощи му дръпна 30 минутен рев, а като я изкъпах  и нахраних си полежа в кошарата и заспа спокойно...  И изобщо много от нещата първите месеци не помня.

# 89
  • Мнения: 1 026
Хм.. темата ни нещо позамря.. Докато бяхме бременни май бяхме по-активни.. Защо ли?  Grinning

Предстоят ни първите ваксини. Мислите ли да давате ШС преди това? Какво ви е мнението за превантивното даване на Панадол? Много доктори казват, че чак при т над 38 градуса, но има и такива, които дават и по-рано. Вие какво мислите да правите? Аз лично ще опитам само с куул пач и ако не мине от него тогава мисля да давам Панадол.

Общи условия

Активация на акаунт