Всяка мама гушка вече малко ЮНСКО човече

  • 40 352
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 9 553
Тъй като имаше само едно предложение за заглавие, пускам направо новата тема.  Simple Smile

Заповядайте:
Есента настъпва вече, гука ЮНСКОТО човече

# 766
  • Мнения: 3 213
Момичета, не се втелясвайте толкова с това урочасване. Колкото повече вярвате на такива неща и им робувате, толкова повече се проявяват. Аз наскоро вързах на децата кончета на ръчичките притеснена от безутешния рев на бебка,  но се оказа,че си реве така, защото й се спи и просто е кисела. От както започнах да я приспивам през деня в определени часове, ревът спря.

# 767
  • Мнения: 509
Мами как сте с килограмите след раждането , аз забременях 59 кг. И родих 76 . Качих 17 кг с раждането свалиж 7 от тях , после докато кърмихме стигнах до 65 кг, но сека колата се върнаха и вече почвам да се отчайвам , не ям тестени изделия ограничиха сладкото и газираното но ефекта е почти нулев ...
И аз съм така-бях 62 при забременяването,после качих 14кг (76кг) след раждането спаднах на 70 кг и понеже до сега не се ограничавях качих още 4кг ,но и аз започвам без тесто,захар,месо (салами и пушени меса), газирано и ще се върна на терапията с джинджифиловия чай с лимон.миналата година за месец и половина смъкнах с него 7кг при това трайно...и забременях:)

# 768
  • Мнения: 3 213
Момичета, а коремче имате ли още ? При мен има все още издатина, която много ме дразни, но в жегите не ми се слага колан, а за тренировки време не ми остава. Започвам да се приеснявам да не се задържи така завинаги. Tired Иначе, килограмите си ги върнах.

# 769
  • Мнения: 1 976
Момичета, не се втелясвайте толкова с това урочасване. Колкото повече вярвате на такива неща и им робувате, толкова повече се проявяват. Аз наскоро вързах на децата кончета на ръчичките притеснена от безутешния рев на бебка,  но се оказа,че си реве така, защото й се спи и просто е кисела. От както започнах да я приспивам през деня в определени часове, ревът спря.
Вече има нова тема и пишем в нея Simple Smile За ревът на бебетата повярвай ми,но на 41 години с две деца определено мога да различа кога реве за сън,кога от болка и кога от нещо,за което нямам реално обяснение Simple Smile Важното е дечицата ни да са усмихнати и да успяваме да им помогнем във вречето,когато целият им свят сме ние. После трябва сами да се научат да си помагат Simple Smile.Коремчето ще ти се прибере.Не се притеснявай Simple SmileВсе пак си вече раждала жена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт