Детско колело на Чиполино

  • 5 184
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


Това не ти ли харесва, струва 40лв. От този сайт

# 16
  • Мнения: 1 547
Бубе, виж на Кетлер. Много здрави и стабилни. По-добра инвестиция.

# 17
  • Мнения: 2 125
Нашето е като на chockolina, само че синьо. Здрави са и вършат работа Peace Доволна съм!

# 18
  • Мнения: 2 978
Буба,

нали ще идваш в София Wink..предполагам, че в склада на Чиполино ще има от тези колела

Склада е на Илиенци - Склад „Чиполино” тел.: 02/9177463 Илиенци скл.№3550
Ако не се лъжа се пада в началото..Входа от към паркинга.

А иначе във Варна продават стоки на Чиполино тук:

м-н „Бебчо” тел.: 052/608943 ул. „Ген.Скобелев”68
м-н „Бебемания” тел.: 052/603377, ул. „Сливница”134
м-н „Биберон” тел.: 052/606406 ул. „Алекси Малинов”5
м-н „Слънце” GSM 0887/760397 Образцов дом ет.2
м-н „ШТЪРКЕЛ” тел.: 052/600873


 Peace

# 19
  • Мнения: 5 622
Буба,

нали ще идваш в София Wink..предполагам, че в склада на Чиполино ще има от тези колела

Склада е на Илиенци - Склад „Чиполино” тел.: 02/9177463 Илиенци скл.№3550
Ако не се лъжа се пада в началото..Входа от към паркинга.

А иначе във Варна продават стоки на Чиполино тук:

м-н „Бебчо” тел.: 052/608943 ул. „Ген.Скобелев”68
м-н „Бебемания” тел.: 052/603377, ул. „Сливница”134
м-н „Биберон” тел.: 052/606406 ул. „Алекси Малинов”5
м-н „Слънце” GSM 0887/760397 Образцов дом ет.2
м-н „ШТЪРКЕЛ” тел.: 052/600873


 Peace

Вини, благодаря ти много!   bouquet Най-вероятно, ще го купим от Илиенци точно  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 042


Точно този модел колело купихме на синът ми миналата седмица. За сега сме много доволни, нямаме никакви проблеми, но не сме го ползвали много, защото това променливо време много не позволява. Излизали сме с него само няколко пъти.
Удобно е за управление и е стабилно.
Може да му се махне дръжката отзад, подложката за крачетата и предната част на предпазителят на седалката и става обикновенно колело.
Според мен си заслужава цената. Ние го купихме за 86,00 лв.

# 21
  • Мнения: 2 723
Видях модел Милка на чиполино в Пинокио и цената е 69 лв, но може и да не е точно това, което търсиш
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=139&type=2

# 22
  • Мнения: 5 622
Видях модел Милка на чиполино в Пинокио и цената е 69 лв, но може и да не е точно това, което търсиш
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=139&type=2


Добре де, цената на едро била около 70 лева на Микимауса. Как е възможно тогава Милката да струва толкова в Пинокио?Как може да я продават по цена на едро в магазин?Или ппък това колело-Милка е по-евтино ?  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 042
Видях модел Милка на чиполино в Пинокио и цената е 69 лв, но може и да не е точно това, което търсиш
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=139&type=2


Добре де, цената на едро била около 70 лева на Микимауса. Как е възможно тогава Милката да струва толкова в Пинокио?Как може да я продават по цена на едро в магазин?Или ппък това колело-Милка е по-евтино ?  newsm78

Там от където купих Мики мауса, Милката струваше 62,00 лв. Казаха, че е по малка по размер от Мики мауса и е по-неустойчива. За това ние купихме Мики маус, защото и синът ми си е вече по-голям.

# 24
  • Мнения: 2 978
А..ето какво забравих да ти кажа.. Embarassed

Когато ходите да купувате, отидете с детето...сложи го да седне и леко вдигни колелото с него на предната гума...

Повечето колела, които са с тесни гуми се обръщат много лесно....особено когато слизаш от някой тротоар.... Confused

Другото кофти преобръщане става и когато детето е много шавливо..(като моето) Crazy Wink

Аз затова си взех от тези "скапаните" тип куче..защото са с дебели гуми и шанса да се преобърнете с детето е малко по - малък.

п.п. Просто сложи дребосъка вътре и пробвай всички възможни начини, които се сетиш за придвижване Mr. Green


  bouquet

# 25
Нашето е като на 1та снимка - Мечо Пух на Chipolino. Взехме го от скл.№3550 на Илиенци за 87 лв.

# 26
  • Мнения: 5 622
А..ето какво забравих да ти кажа.. Embarassed

Когато ходите да купувате, отидете с детето...сложи го да седне и леко вдигни колелото с него на предната гума...

Повечето колела, които са с тесни гуми се обръщат много лесно....особено когато слизаш от някой тротоар.... Confused

Другото кофти преобръщане става и когато детето е много шавливо..(като моето) Crazy Wink

Аз затова си взех от тези "скапаните" тип куче..защото са с дебели гуми и шанса да се преобърнете с детето е малко по - малък.

п.п. Просто сложи дребосъка вътре и пробвай всички възможни начини, които се сетиш за придвижване Mr. Green


  bouquet

Понеже ще сме в София без дребния, ще трябва да пробвам с друго дете  Crazy Или пък да пробвам някое такова колело тук, във Варна и тогава да купим същото от София  Thinking

Тя свеки ме запали за колело..а на мен малко ми трябва  Joy

Мерси още веднъж за съветите   bouquet

# 27
  • Мнения: 5 622
Нашето е като на 1та снимка - Мечо Пух на Chipolino. Взехме го от скл.№3550 на Илиенци за 87 лв.


Аз не мога да разбера разликата на Мечо пух с Мики маус е в това, че на Мечо пух, му се обръща седалката и към бутащия, или как? Щото на снимката Мечо пуховото колело е дадено с обърната седалка, а Мики маусовото с нормална седалка. Дали се различават в това?(че на едното се обръща, а на другото не)

87 лева предполагам е цена на дребно  newsm78

# 28
  • Мнения: X
Видях модел Милка на чиполино в Пинокио и цената е 69 лв, но може и да не е точно това, което търсиш
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=139&type=2


Добре де, цената на едро била около 70 лева на Микимауса. Как е възможно тогава Милката да струва толкова в Пинокио?Как може да я продават по цена на едро в магазин?Или ппък това колело-Милка е по-евтино ?  newsm78
риск,да ви подразня,ние го купихме от Пловдив за около 50лв,но съм страшно недоволна-три пъти се счупи за няма и месец,а трудно се и оправя...Сега сме махнали всичко/дръжки,чадъри,таблички/ и го кара като обикновенно колело,но само вкъщи,а смятам и да го прибера,че и лесно се пада с него.

# 29
  • Мнения: 3 042
Нашето е като на 1та снимка - Мечо Пух на Chipolino. Взехме го от скл.№3550 на Илиенци за 87 лв.


Аз не мога да разбера разликата на Мечо пух с Мики маус е в това, че на Мечо пух, му се обръща седалката и към бутащия, или как? Щото на снимката Мечо пуховото колело е дадено с обърната седалка, а Мики маусовото с нормална седалка. Дали се различават в това?(че на едното се обръща, а на другото не)

87 лева предполагам е цена на дребно  newsm78

Няма никаква конструктивна разлика  м/у двете колела. Разлика има само в оцветяването и картинките. Един модел са и цената им е  еднаква. На картинката на едното седалката е обърната напред, а на другото към дръжката с цел да се покаже това, че има възможност седалката да се обръща и застопорява, както с изглед напред, така и с изглед към дръжката и към бутащият колелото. Това ни го обясниха, когато купувахме нашето колело, че има възможност за въртене на седалката и при Мечо пух и при Мики маус.

Не съм написала в първият си постинг за това, че като се натисне веднъж леко жълтият бутон в/у играчката тя започва да се върти. Като се натисне същият бутон по-силно се чува мелодия и лампичките под играчката светят.
Така е и при Мечо пух и при Мики маус.

Общи условия

Активация на акаунт