Случи ми се нещо странно XIV

  • 172 161
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 30
Искам да разкажа и историята на моята приятелка,защото е доста интересна.  smile3521
Както казах по горе,тя е имала ужасен страх от морета и океани и просто е изпитвала ужас да отиде и поне да се топне в океана. Отишла е на регресия за да разбере защо се получава така. Видяла е,че е била мъж и годината е била около 1900 и тя е била капитан на кораб. Превозвали са нещо като работници/роби на този кораб. Тя е нареждала да изхвърлят от борда всеки човек,който се разболее(явно е имало някаква смъртоносна болест). Накрая е станало така,че тя също се е разболяла и са я изхвърлили от борда. Видяла е как умира давейки се. От този момент натам,тя е спряла да има страх от водата,защото го е преживяла отново. Cry #Crazy

Следващият живот,който е видяла е била пак мъж,който се е изхранвал с кражби на дребни стоки. Случва се така,че пак е трябвало да открадне нещо за да се нахрани,но този път го  хващат и го удрят с нещо остро в главата. Интересното е,че е видяла как точно умира от кръвозагуба.  #Crazy newsm78

# 646
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Искам да разкажа и историята на моята приятелка,защото е доста интересна.  smile3521
Както казах по горе,тя е имала ужасен страх от морета и океани и просто е изпитвала ужас да отиде и поне да се топне в океана. Отишла е на регресия за да разбере защо се получава така. Видяла е,че е била мъж и годината е била около 1900 и тя е била капитан на кораб. Превозвали са нещо като работници/роби на този кораб. Тя е нареждала да изхвърлят от борда всеки човек,който се разболее(явно е имало някаква смъртоносна болест). Накрая е станало така,че тя също се е разболяла и са я изхвърлили от борда. Видяла е как умира давейки се. От този момент натам,тя е спряла да има страх от водата,защото го е преживяла отново. Cry #Crazy

Следващият живот,който е видяла е била пак мъж,който се е изхранвал с кражби на дребни стоки. Случва се така,че пак е трябвало да открадне нещо за да се нахрани,но този път го  хващат и го удрят с нещо остро в главата. Интересното е,че е видяла как точно умира от кръвозагуба.  #Crazy newsm78
Началото на 19 век е върлувала инфлуенцата. Точно така са изхвърляли хора от кораби, като са се разболявали, за да спрат заразата. Много интересна тема. Преди години присъствах, като страничен налюдател по време на една регресия на две близначки. Беше много интересно, но помня малко. Качваха се по едни стълби, от тях излизаха на един плаж и оттам всяка тръгваше в различна посока към предришни свои жиоти. Имаше невероятна емоция, плачеха, смееха се, но вече не момня наистина какво видяха.

# 647
  • Мнения: 8 860
Искам да разкажа и историята на моята приятелка,защото е доста интересна.  smile3521
Както казах по горе,тя е имала ужасен страх от морета и океани и просто е изпитвала ужас да отиде и поне да се топне в океана. Отишла е на регресия за да разбере защо се получава така. Видяла е,че е била мъж и годината е била около 1900 и тя е била капитан на кораб. Превозвали са нещо като работници/роби на този кораб. Тя е нареждала да изхвърлят от борда всеки човек,който се разболее(явно е имало някаква смъртоносна болест). Накрая е станало така,че тя също се е разболяла и са я изхвърлили от борда. Видяла е как умира давейки се. От този момент натам,тя е спряла да има страх от водата,защото го е преживяла отново. Cry #Crazy

Следващият живот,който е видяла е била пак мъж,който се е изхранвал с кражби на дребни стоки. Случва се така,че пак е трябвало да открадне нещо за да се нахрани,но този път го  хващат и го удрят с нещо остро в главата. Интересното е,че е видяла как точно умира от кръвозагуба.  #Crazy newsm78

А какво казва по отношение на този втори живот, който е видяла, на крадец на дребно. Защо е видяла точно този живот, питала ли е нещо конкретно? Защото животите ни са наистина много и за да видиш точно определени трябва да зададеш конкретен въпрос, а когато виждаш и друг, обяснението е друго. Иска ми се да разбера как си го обяснява човек, който е видял повече от един живот.

# 648
  • Мнения: 30
Искам да разкажа и историята на моята приятелка,защото е доста интересна.  smile3521
Както казах по горе,тя е имала ужасен страх от морета и океани и просто е изпитвала ужас да отиде и поне да се топне в океана. Отишла е на регресия за да разбере защо се получава така. Видяла е,че е била мъж и годината е била около 1900 и тя е била капитан на кораб. Превозвали са нещо като работници/роби на този кораб. Тя е нареждала да изхвърлят от борда всеки човек,който се разболее(явно е имало някаква смъртоносна болест). Накрая е станало така,че тя също се е разболяла и са я изхвърлили от борда. Видяла е как умира давейки се. От този момент натам,тя е спряла да има страх от водата,защото го е преживяла отново. Cry #Crazy

Следващият живот,който е видяла е била пак мъж,който се е изхранвал с кражби на дребни стоки. Случва се така,че пак е трябвало да открадне нещо за да се нахрани,но този път го  хващат и го удрят с нещо остро в главата. Интересното е,че е видяла как точно умира от кръвозагуба.  #Crazy newsm78

А какво казва по отношение на този втори живот, който е видяла, на крадец на дребно. Защо е видяла точно този живот, питала ли е нещо конкретно? Защото животите ни са наистина много и за да видиш точно определени трябва да зададеш конкретен въпрос, а когато виждаш и друг, обяснението е друго. Иска ми се да разбера как си го обяснява човек, който е видял повече от един живот.

По време на регресията тя вижда няколко живота.Тя е търсила отговор за страха си и дали майка и и е била майка и в другите животи,защото в този майка и я изоставя на 10 години. Оказало се,че майка и е била пак майка в няколко от тези животи и отново я е изоставяла. Сега пак е пратена като майка за да си поправи грешката,но тя не го прави и пак се проваля като родител. Може би ще и бъде майка и в следващия живот за да се опита отното да поправи грешката си.

# 649
  • Мнения: 8 860
Ясно, и вторият живот е в отговор на точно зададен въпрос. Чудех се, защото аз съм задавала конкретен въпрос и съм виждала съвсем малък фрагмент от живот, който ми отговори на въпроса, и затова се чудех дали този втори живот е отговор на зададен въпрос, или го вижда, защото е най-близкия до първия живот и затова вижда и него.
Благодаря! Simple Smile

# 650
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Може ли да ми кажете каква е цената на регресията?

# 651
  • Мнения: 30
Може ли да ми кажете каква е цената на регресията?
На мен ми струваше 100$.Спомням си,че преди време бях проучвала и цената беше някъде около 100-120 на сеанс, като изрично ми се подчерта,че не става от първи-втори път.  newsm78 Беше в някакъв център за хипнотерапия.

# 652
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Подобри ли Ви се живота след регресията?Имаше ли някаква промяна? Замислям се но не съм сигурна дали искам да отида на този етап от живота си.

# 653
  • Мнения: 8 860
Подобри ли Ви се живота след регресията?Имаше ли някаква промяна? Замислям се но не съм сигурна дали искам да отида на този етап от живота си.

Аз не съм била на регресия, има и други начини да се получи тази информация.
Не, животът ми не се промени по никакъв начин. Винаги остава едно чувство, че това е само възможен отговор, но не и сигурен, защото подобна информация не може да бъде проверена. Просто си го имаш наум.
Промени се само отношението ми към смъртта. Не изчезваме безследно, имало ни е и пак ще ни има.

# 654
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
В България сеанс регресия е 50лв.

# 655
  • Мнения: 30
Подобри ли Ви се живота след регресията?Имаше ли някаква промяна? Замислям се но не съм сигурна дали искам да отида на този етап от живота си.
Живота не ми се промени,но виждането за мнгого неща определено!
Подобри ли Ви се живота след регресията?Имаше ли някаква промяна? Замислям се но не съм сигурна дали искам да отида на този етап от живота си.

Аз не съм била на регресия, има и други начини да се получи тази информация.
Не, животът ми не се промени по никакъв начин. Винаги остава едно чувство, че това е само възможен отговор, но не и сигурен, защото подобна информация не може да бъде проверена. Просто си го имаш наум.
Промени се само отношението ми към смъртта. Не изчезваме безследно, имало ни е и пак ще ни има.

Би ли споделила какви са другите начини да се получи такава информация?

# 656
  • Мнения: 676
Много интерес въпрос е този с регресията. Но мен ме е страх да го направя.

Исках да ви питам относно уханията. Преди години на работа винаги колегите се хвалеха с новите си парфюми и винаги ги усещах: различни нотки, приятни, понякога не по моя вкус. Имаше унисон в мненията ни с колегите. Но имаше една колежка, на която винаги и бяха скъпи и хубави парфюмите / според колегите ми но аз винаги усещах някакъв странен мирис - като газ, не знам как да го определя до ден днешен/. Само при нея ми се е случвало. С други хора не съм имала такова разминаване  Thinking

# 657
  • Мнения: 30
Много интерес въпрос е този с регресията. Но мен ме е страх да го направя.

Исках да ви питам относно уханията. Преди години на работа винаги колегите се хвалеха с новите си парфюми и винаги ги усещах: различни нотки, приятни, понякога не по моя вкус. Имаше унисон в мненията ни с колегите. Но имаше една колежка, на която винаги и бяха скъпи и хубави парфюмите / според колегите ми но аз винаги усещах някакъв странен мирис - като газ, не знам как да го определя до ден днешен/. Само при нея ми се е случвало. С други хора не съм имала такова разминаване  Thinking

Хмм,това е много странно.Не мога да си обясня защо точно ти си усещала по-различна миризма... това е много странно newsm78

# 658
  • София
  • Мнения: 11 538
Подобри ли Ви се живота след регресията?Имаше ли някаква промяна? Замислям се но не съм сигурна дали искам да отида на този етап от живота си.

Аз не съм била на регресия, има и други начини да се получи тази информация.
Не, животът ми не се промени по никакъв начин. Винаги остава едно чувство, че това е само възможен отговор, но не и сигурен, защото подобна информация не може да бъде проверена. Просто си го имаш наум.
Промени се само отношението ми към смъртта. Не изчезваме безследно, имало ни е и пак ще ни има.
Това не ми беше хрумвало... "Възможен отговор" - заащото, защо? Защото може да е "игра" на мозъка, дори  и под хипноза.... наистина, никой не може да твърди със 100% сигурност, че има прераждания

# 659
  • Мнения: 8 860
100% сигурност няма дори в реалния живот, къде ти в подобни неща. Не, не чак толкова това, а защото е толкова...странно, че е трудно да го побереш в ума си. Всички сме прагматични, такива ни е направил реалния живот и при сблъсък с нещо подобно, веднага се задейства тази прагматична част от нас, която ни прави Тома Неверни Simple Smile
Винаги съм търсила някакво доказателство, че всички тези видения са истински, не плод на играта на мозъка, както казва  Роналд. Веднъж имах възможност да получа такова доказателство. При "среща" с други две мои инкарнации, те ми предсказаха събития от бъдещето. Едното се сбъдна след 2 дни, другото след около 5 години. Но и това сякаш не ми е достатъчно..... ooooh!
Малинка94, другият начин, е в астралното пространство, там можеш да видиш себе си в други животи. Без регресия.

Общи условия

Активация на акаунт