Горещото слънце, синьото море - мечти най-искрени сбъдват те! - Тема 312

  • 40 682
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 364
Куковиче,много стиснати палчета  Praynig Да се похвалиш дано  Heart Eyes
Камелия,не се отчайвай.Знам как звучи и при мен като ми дойде и направо  Tired Tired Много палчета това да е последното идване  Blush
Шикче,късмет и на теб,дано болките да са от другото  Heart Eyes
На всички   Hug Praynig

# 691
  • Мнения: 468
Куковиче,много стиснати палчета  Praynig Да се похвалиш дано  Heart Eyes
Камелия,не се отчайвай.Знам как звучи и при мен като ми дойде и направо  Tired Tired Много палчета това да е последното идване  Blush
Шикче,късмет и на теб,дано болките да са от другото  Heart Eyes
На всички   Hug Praynig
Дано е последно за всички, които сме тук  Hug

# 692
  • Мнения: 1 739
Минавам да ви наръся със синичко  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
По темата, първия път сатана от раз, но за кратко. Сега отне около 7 месеца, като последните 3 бяха симулирани, заради липсата на О.
Стискам палци тази тема да приключи с поне 2 + теста!

# 693
  • София
  • Мнения: 194
При нас минаха година и три месеца и още нищо...Аз съм правила хормони и съм засичала О с ехограф няколко пъти. Всичко нормално. Ходихме на репродуктивен с-т, насочи ни към спермограма като първа крачка. Още чакам ММ да се накани, изпитва ужас, срам и сценична треска...
Първата ми принцеса стана от раз и сега е на почти 7 год.

Успех на всички

# 694
  • Мнения: 1 488
Не знам за вас, момичета, но аз досега съм следила О само с тестове. Зачетох се сега в темата с БТ, има ли смисъл да почна да засичам и нея или тя просто е ориентир за О? Може ли да се констатира друго освен О и Б при нея?

# 695
  • Варна
  • Мнения: 594
Здравейте, включвам се и аз тук. Очаквам М на 20ти. Още сме много плахи с опитите   Embarassed  ще видим дали е станало нещо, но малко се съмнявам тъй като не улучихме точно О. Меря си БТ за да я хвана, но имах някакво инцидентно покачване на Т , заради което се засече неправилно датата на О.. и по късно се премести на по късен ден. Имам още бая да чакам,  и ще има да го мисля.... вероятно ще направя тест преди да имам закъснение  Mr. Green

# 696
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте Simple Smile Почивката ни върви отлично,надявам се и да е била бебеносна,постарахме се Heart Eyes Имахме нужда от малко откъсване,определено.Всички лоши мисли ги изхвърлих навътре в морето и проветрих съзнанието.Вярвам че на морето стават чудеса и дано малкото ми чудо вече се дели в някоя тръба Grinning

Куковиц , дано ни зарадваш и повлечеш крак с едно хубаво и тлъсто ЧХГ.Аз в Цибалаб пусках и също чаках много,изнервящо е.
teddyblue,добре дошла!
И аз НЕ чакам там някъде,вече хич и не искам да смятам дати,че ми писна от броене и чакане на нечаканото
Victoria,това с базалната температура ми се вижда много натоварващо,бих предпочела да проследя един цикъл с фоликулометрия и хормони.Поне е 100 % сигурен метод.

rozova_cheresha
,ах тези кекави мъже!Хич не го жали,да им имам и изследванията.Ние се крачим,бъркат ни,а те??? Laughing Колкото се шегувам с думите си,толкова и не се Wink Пускайте спермограма да видите какво е положението.Моя мъж пийва Трибестан и Омега 3 с витамин Е.
Шик,нека си пие добавките твоя мъж и не се шашквайте толкова с тази спермограма,променлива е,SDI тест пуснахте ли?
Емси, Hug

# 697
  • Мнения: 2 340
Тая тема с опитите и времето.. Не се пазим от близо 2 години.. като опити правим от около година.. След сватбата посетихме клиника по репродуктивна медицина и се оказа, че и двамата сме с тежка форма на ИР и започнахме да приемаме витамини и лекарства за нормализиране на нивата на инсулина, както и хранителен режим. 3месеца по-късно имахме положителен резултат, който приключи като БХ, но ми даде адски много положително настроение и надежда.. Сега сме се оставили на летни емоции и приключения, трябваше да сме на преглед през юли, но най-вероятно, ако не се случи до тогава, ще го оставим за септември.. Даваме си глътка въздух, така да се каже.. И някак вътрешно съм спокойна, пък ще видим това спокойствие до къде ще доведе Simple Smile  Joy

Успех на всички нечакащи... Аз още не съм се оциклила, обикновено откакто сме на режима и приемаме лекарствата Ц ми е много точен и М идва точно на деня, сега закъснява с 1 ден.. Може да е от това, че на морето си позволихме да излезем леко от хранителния режим.. Надявам се да е друго, но не искам да се настройвам прекалено Simple Smile

# 698
  • Мнения: 900
До ро утро момичета.  Днес се събудих доста подута - много характерно за преди да ми дойде.  Освен това ме прерязва и корема ниско долу и работата е ясна - до 2 дни ще цъфна като майска роза.  Днес му е 30 ден, единственото странно е, че гърдите грам не ме болят ама хич..... Така се надявам да не ми дойде, а то отвсякъде си личи че иде цикъл .

# 699
  • Мнения: 263
shik не се настройвай,точно зверски ПМС имах и аз преди месеци а се оказа,бебок,стискам палци и при теб да е така.Относно опитите и при мен първите две дечица от 1 непазене без да планираме,а сега година и няколко месеца,месецът в който си дадохме почивка и не го мислехме,имахме само 2 контакта и изненада сега си чакаме бебето,и за бъдещото мамче което спомена 36г. аз съм на 38. babydust7 babydust7 omm babydust7 babydust7 babydust7 Confounded Малко прашец!!!

# 700
  • Мнения: 3 216
До ро утро момичета.  Днес се събудих доста подута - много характерно за преди да ми дойде.  Освен това ме прерязва и корема ниско долу и работата е ясна - до 2 дни ще цъфна като майска роза.  Днес му е 30 ден, единственото странно е, че гърдите грам не ме болят ама хич..... Така се надявам да не ми дойде, а то отвсякъде си личи че иде цикъл .

Шик, с тебе ще чакам 2 дни Simple Smile

Аморе, пращам ти много прегръдки, горе главата и смело напред. Не си от жените, които се дават лесно.

И голямо НАРЪС от мен, дано скоро почна да ви ръся с памперси, че моето човече не дава признаци да излиза скоро

 babydust7 babydust7 babydust7

# 701
  • Мнения: 821
Ние се постарахме и снощи, да видим какви майстори сме  Mr. Green Само дето сега изобщо идея нямам от кой ден да броя евентуално закъснение или да очаквам цикъл.  newsm78 По приложението трябваше да е 17.08., но след вчерашния положителен тест за О ме съмнява да е тогава. По принцип съм засичала О с тестове/БТ и лутеалната фаза ми е била 13-14 дни. Може би да броя две седмици от вчера, приблизително?  Thinking

# 702
  • Мнения: 900
Kremena мила радвам се, че усещан подкрепата ти- както и на всички останали разбира се ..  Просто нали знаете последните дни са доста изнервящо, защото си каЗваш поне ако ще идва да идва ... Наистина много го искам, но малко ме хваща и шубе.  Има ли някой забременял с лоша спермограма??

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Брой най-малко 12 дни от О. Simple Smile
Ние се постарахме и снощи, да видим какви майстори сме  Mr. Green Само дето сега изобщо идея нямам от кой ден да броя евентуално закъснение или да очаквам цикъл.  newsm78 По приложението трябваше да е 17.08., но след вчерашния положителен тест за О ме съмнява да е тогава. По принцип съм засичала О с тестове/БТ и лутеалната фаза ми е била 13-14 дни. Може би да броя две седмици от вчера, приблизително?  Thinking

# 704
  • Мнения: 900
Нормално ли е да имам бяло течение преди менструацията ?  Сякаш друг път не Ми е правило такова впечатление?  И гърдите почти не ме болят, вероятно ще ми закъснее този месец. По принцип утре трябва да ми дойде - 31 ден, но сякаш нямам никакви симптоми само корема и то рядко за кратко ме пробижда.. Стискайте ми палци да не идва!

Общи условия

Активация на акаунт