Горещото слънце, синьото море - мечти най-искрени сбъдват те! - Тема 312

  • 40 680
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 263
Ние палците не ги пускаме,дано ти закъснее за около 9 месеца.

# 706
  • Мнения: 900
Айде нова темичка нов късмет !  Чакаме я да се впишем в нея и да ни понаръсите:)

# 707
  • Мнения: 95
Shik, на твоята вълна съм - подута (тумбачето ми върви напред).
Днес ми е датата по разписание, но откакто спрях да кърмя (март), ми подранява с 1-4 дни, та се надавям да съм в закъснение Simple Smile След работа купувам тест!  Praynig
С принцесата ни се получи на 4-ти месец, но последните 2-а бяхме мнооого старателни, а от три месеца тъпчех половинката с витаминчета, тъкмо беше понамалил цигарите и биричката.
Тоя път вече 6 мес. работим, но не сме така работни Simple Smile като миналия път. На 4 месец имах 2-ра мноого бледа черта 2 дни преди датата, но после ми дойде с 1-2 дни закъснение - розово, трудно и бавно. Затова - тест само след закъснение, каза Мъжът! Simple Smile Тоя месец осигурихме много добро покритие на периода около О, бяхме на почивка, та пак се надявам Grinning
Ще докладвам Simple Smile
Успех, банда!  preggo stork-boy stork-girl 1stroller newsm32 newsm32 newsm32

# 708
  • Мнения: 900
Писенце, аз определено не съм още в закъснение ама 30 ден си е 30'ден. Нищо не усещам може пък просто да си ми дойде безсимптомно Simple Smile. Чакаме твоя тест днес, до колко си на работа?

# 709
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Aз пак си направих тест,не издържах-ами отрицателен е.В края на седмицата трябва да ми дойде.Имам болезненост в гърдите,мъчи се да ме боли глава-все ПМС.

# 710
  • Мнения: 1 239
Успех на новите, гледам групата нечакащи се увеличава!
Аз да питам нали уж спонтанен аборт решихме било, след като от 1265 стана 800чхг. Тия дни кръвта се изля уж, каквото боля боля и днес дори за първи ден от мнооого нямам болки и съвсем намаля 'цикъла'. Обаче изненадка днес чхг 1136. Предпложения? Пак е по-ниско от максимума, ама....нормално ли е да варира,  изчетох сума ти теми, но без резултат.

# 711
  • Мнения: 377
шоколадче в една и съща лаборатория ли пускаш изследванията? Направо не знам какво се случва при теб  ooooh! Стискам палци мила всичко да е наред!

# 712
  • София
  • Мнения: 5 549
Шоколадче,да не са две? Shocked
Едното да си изхвърлила,а другото да се развива?Аз не искам да те вкарвам във филми и идея си нямам доколко е възможно това,но беше първото нещо,което ми мина през главата,така че не ми взимай думите много насериозно.Не е обичайно така да си играе ЧХГ-то.

# 713
  • Мнения: 900
Това да са две звучи логичноо, пожелавам ти го да е това!

# 714
  • Мнения: 18 589
Успех на новите, гледам групата нечакащи се увеличава!
Аз да питам нали уж спонтанен аборт решихме било, след като от 1265 стана 800чхг. Тия дни кръвта се изля уж, каквото боля боля и днес дори за първи ден от мнооого нямам болки и съвсем намаля 'цикъла'. Обаче изненадка днес чхг 1136. Предпложения? Пак е по-ниско от максимума, ама....нормално ли е да варира,  изчетох сума ти теми, но без резултат.
Шоколадче, търси читав доктор мила. Други мнения, по-добри специалисти. Не мога да кажа нищо, чувам такова нещо за първи път, не знам какво значи, но ми се струва при всички случаи странно да варира така, при положение, че бременност няма.

# 715
  • Мнения: 2 364
Шоколадче,ти ходи ли на второ мнение?При такова чхг не трябва ли да се види вече?  newsm78 Много палчета всичко да е нарес  Praynig
Шикче,късмет,дано не ти дойде  Praynig
Палчета и късмет на всички останали  bouquet

# 716
  • Мнения: 1 380
Шоколадче, не е възможно да варира с обратен знак! Уж аборт, а ЧХГ се увеличава... Идея си нямам какво става, но иди най-накрая при читав д-р, та ако ще и в друг град, че много време изгуби, а не е шега работата!

# 717
  • Мнения: 1 239
Когато миналата седмица имах 1265 двама ме гледаха и нищоо. В петък спадна и мнението на всички беше ако падне е спонтанен аборт. Така то падна в петък и ок СА. Вървя си цикъла.  И днес уж да видя кал пада баам. Лабораторията не я сменям точно, за да няма разлика в засичането уж. ЩЕА ПИша при ново инфо да не спамя.

# 718
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Шоколадче утре върви на трети лекар без да споделяш предходното случило се.Все едно на профилактичен отиваш Whistling (най-добрия лекар намери с добра апаратура).Не знам какво става предполагам разни неща.Казвам ти го това за третия лекар два пъти съм го правила и съм си спестявала рязания и главоболия след като предходни лекари по спешност са искали да ме режат  WinkНаправи се на луда и виж какво ще ти каже.А после му сподели случея. Успех и да се похвалиш скоро  Hug

# 719
  • Мнения: 900
Аз пък момичета вчера разбрах че сега имало Богородични пости, а нали съм си решила че Богородица ще ми почогне да имам бебече и от вчера съм на пост до 15 :*

Общи условия

Активация на акаунт