Горещото слънце, синьото море - мечти най-искрени сбъдват те! - Тема 312

  • 40 680
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 589
Шоколадче утре върви на трети лекар без да споделяш предходното случило се.Все едно на профилактичен отиваш Whistling (най-добрия лекар намери с добра апаратура).Не знам какво става предполагам разни неща.Казвам ти го това за третия лекар два пъти съм го правила и съм си спестявала рязания и главоболия след като предходни лекари по спешност са искали да ме режат  WinkНаправи се на луда и виж какво ще ти каже.А после му сподели случея. Успех и да се похвалиш скоро  Hug
Много удачен и хитър съвет!Преди да се прави каквото и да е се търси второ,а даже и трето мнение.Аз така преди години открих моята докторка,която сега започна да ме следи.Бяха ми казали,че имам две кисти от по 6 см и на двата яйчника.Е,познайте-ни киста,ни дявол.

# 721
  • Мнения: 263
На мен при 10 дневно закъснение прехвалена АГ ми каза,че за съжаление няма бебе а киста,второ АГ видя сакче,и сега съм в седми месец с кистичката.

# 722
  • Мнения: 900
Някой нямаше ли да прави тест за бременност днес?

# 723
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Мис Бингли, точно сходен е случея при мен. Още живеех в сф и отивам в софия мед, уж добри лекари специалисти.Аз отивам защото ми закъснява и лекарката ми снима някаква сянка и вик,,Аууу,мале каква киста. Оразмери я ужжж  Mr. Green и вика- по спешност слизай сега на информация и записваш екип за операция, щяла да се пръсне и т.н имала други такива случеи".И аз уплашена, защото имам по спешност лапаро от спукана киста(явно като врачките, пробва да каже нещо, видяла реакцията ми и аз съм си изпяла всичко).... И рев, сълзи, удар щях да получа.Прибирам се полу-жива и две приятелки ме виждат и ми викат отивай на второ, трето мнение.Послушах ги, нищо не губех,вдигнах се на сутринта, бам и пътувам до моя град. Там при мойто Аг уж на профилактичен  Whistling. Човека се куми,гледаме, рови ме, вика здрава си.Аз рев от щастие и му разказах всичко, което са ми наговорили че и снимка оразмерена ми дадоха  ooooh!. Ще пропусна реакцията му... Каза, за колеги или добро или нищо.... Та щяха да си ме резнат, да си платая 1200, като стой та гледай. ooooh! Затова се ходи без да споделяш какво са ти казвали, за да видиш обективно мнение  Wink
Просто света е станал зловещ и нямаме право да се доверяваме от първи път за нищо.
Стискам палци на всички с пмс да си недочакат тая година цикъла  Laughing

Последна редакция: вт, 09 авг 2016, 22:14 от danger#scorpion@

# 724
  • Мнения: 3 216
Шик, има една икона на Богородица, не знам от къде си, но преди години беше идвала от Божи Гроб в Пловдив в света Марина. чудотворната икона на Богородица от Божи Гроб й казват. Намери си копие от някъде, помоли й се, сега идва голям празник, Богородица не оставя!

# 725
  • Мнения: 2 364
Шоколадче,задължително търси още едно мнение...какво е това чхг над 1000 и те да не знаят какво става,какво има  newsm78
Аз имам страшни болки в яйчниците,вече не знам какво става.Днес ми е 19-ти ден,като коремът боли от поне 5-6 дни..О ли е,какво е,не е ли минала,нищо не знам.На лекар съм другата седмица,останаха ми два хормона да си пусна,нямам никакви отклонение в изследванията досега.От време на време и доста силно ме прерязва  Outta Joint Outta Joint
Куки,какво става,не е ли време утре за тест  Praynig Айде,да се похвалиш скоро  Grinning
Палчета на всички  bouquet

# 726
  • Мнения: 900
Писенце то Щеше да прави тест след работа ама ни забрави нещо:). Аз заспивам Мили мои, утре с нова надежда да не ми идва Wink сладки сънища и чакам новини за някоя хубава тлъста черта !!  А Kremena от София съм, но ще я потърся тази икона на Богородица непременно тя е моя пазител просто си го знам!

Последна редакция: вт, 09 авг 2016, 23:28 от shik

# 727
  • Мнения: 414
Момичета, здравейте!Отдавна не съм ви чела, но днес на един дъх изчетох темичката.И аз да изкажа болката си-след едномесечно лутане по доктори се оказох бременна ,но според гинеколожката бях започнала да правя спонтанен аборт.Няколко часа след прегледа се отзовах в спешното с адски болки и    диагноза 《извън маточна бременност》.Това обаче не беше най-лошото-оказа се,че тръбата,където е плода се е спукала и всичката кръв и мръсотия са вече в стомаха ми.Наложи се спешна коремна операция на която ми махнаха спуканата тръба.Сега съм благодарна на Господ,че запази мен!На всички ви пожелавам в най-скоро време да видите двете чертички,а на вече бъдещите мами една лека и безпроблемна бременност до финал!Съжелявам за дългия пост,но просто имах нужда да споделя

# 728
  • Мнения: 900
Deaita горе главата мила, ние сме създадени силни.  След всеки залез изгрява слънце и идва иЗгрева.  Искрено съжалявам, но горе главата!

# 729
  • Мнения: 263
Десита съжалявам за това което ти се е наложило да преживееш.Успех за на пред.

# 730
  • Мнения: 468
Някой нямаше ли да прави тест за бременност днес?
Аз трябваше да правя, но не стигнах до теста!

# 731
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Момичета,а някакви симптоми на бременност имате ли?
При себе си откривам следното:
-киселини в началото(нетипично за мен)
-болки и придърпване ниско долу
-запушен нос основно вечер
-болки в гърдите от скоро,но не са нараснали
-всяка сутрин се събуждам в 6.00-6.30  Shocked
-хиперчувствителност на моменти(разревавам се за дребни неща)
-37,1 температура преди 2 дни
-чувствам се по-различно
и....най-вероятно си въобразявам  ooooh!

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Здравей от изброените преди да разбера ,че съм Б изпитвах единствено киселини и придърпване в яйчниците, но много силно придърпване чак болеше. Simple Smile Това със събуждането и аз го имах към 4-5 сутринта ама едва ли е признак на Б.

# 733
  • Мнения: 2 340
На мен по принцип сега след приема на лекарства Ц ми стана 30-31 дни.. Понеже ходихме на море и там се поотпуснахме с диетата, вчера на 33 ден (според приложението на телефона трябваше да е деня на М) си викам може заради нарушения режим да закъснява, но все пак реших да си направя тест.. Беше 18ч. цял ден се наливах с вода (пия по 3л+).. Отидох до аптеката и нямаше шуър, дадоха ми престо.. Принципно мразя престо, чувала съм за тия изпарителни и тн.. Направих го и бледа втора черта.. Обадих се на ММ да купи шуър като се прибира, който направих сутринта и имаше почти въображаема  втора черта, направих и второто престо от кутията, при него бледа втора.. Утре ще повторя и ако на шуъра не се е засилила чертата, чакам М.. Междувременно изпих един дуфастон, защото с доки се разбрахме при + уринарен веднага да започна прием, понеже при БХ имах изключително нисък прогестерон.


Притесненията ми са дали не е пак БХ Sad Просто предният път направих теста на 30 ден от Ц и имаше хубава черта на шуъра с 60 ЧХГ, а след 2 дни шуъра почти не отчете и ЧХГ беше 25.. Мисълта ми е сега на 33 и 34 ден дали не съм хванала стихващия хормон с престото  #2gunfire

В случай на положителен тест утре, ще отида и за кръвен.. Стискайте палци, не знам защо, но въпреки всички терзания, които ме гонят съм спокойна и вътрешно се дразня на спокойствието си  #Crazy newsm78

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Tonchetyyyyy каква хубава новинааа яя дай снимкаааа
Пожелавам ти да е една здрава бременност!!!!! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт