Как спасихте брака си

  • 53 709
  • 430
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 307
Nenova78 , има ли развитие ?

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Nenova78 , има ли развитие ?

Не.. Освен че снощи излезнах с близки приятелки, имах намерението да прекарам една спокойна и весела вечер, но не ми се получи. Тотално съм изпаднала на дъното. Някой ме беше предупредил по горе да не се изненадвам ако срещна празния му поглед за излизането ми. Ами такъв беше. Като се прибрах дори не ме попита как е минало кафето.
За капак малкият е болен и едвам овладяваме температурата.
Просто не ми се живее.

# 152
  • Мнения: 2 222
Гледай си детето да се оправи и стига с тоя мъж ooooh! Ами не вървят в момента нещата с него. Където не върви, колкото повече се пънеш, по не върви. Не се вторачвай там, където не става, а там, където всичко може да е наред - ти да изглеждаш добре, децата да са здрави, приятелките и забавления с тях. 

# 153
  • Мнения: 307
Подкрепям, Dana. Изобщо не го мисли значи тоя мъж, гледай себе си и децата, ако трябва само го карай да помага сега за детето, хич да не си и помисля да се измъкне. И моя не му пукаше като излизам, нито как изглеждам, нито къде и с кого ще ходя.. ама нищо! Амбицирай се да се осъзнаеш, че си млад човек, имаш и деца! Най-малкото заради тях трябва да си силна, а тоя мъж, ясно е, че ти и в момента се справяш без него, замисли се малко - ако го няма, ти няма ли да вършиш всички неща както досега? Или дори няма ли да ти е по-спокойно, понеже въпросния подтисник няма да е наоколо? Според мен, ще си доста по-добре  Hug

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Благодаря за подкрепата, момичета! Осъзнавам че сте прави, вероятно при нас нещата са непоправими вече. Но наистина не знам как да се изправя на крака и да преодолея всичко което ми се случва! Плановете ми и вижданията ми за бъдещето се сгромолясват и просто не мога да махна с ръка. Доскоро си мечтаех как ако е рекъл Господ ще стана мама още веднъж. Животът има черен хумор  Cry Вместо за още едно дете май ще трябва да се готвя за развод.
Много искам да се изправя на крака и да съм силна каквото и да става. Но не знам дали ще мога.

# 155
  • Мнения: 2 222
Абе естествено, че ще можеш, ако се наложи. Нали не си тръгнала да се развеждаш още?

Финансово как се държи мъжа ти, знаеш ли точно какви са му приходите и дали всичко влиза у вас?

# 156
  • Мнения: X
Благодаря за подкрепата, момичета! Осъзнавам че сте прави, вероятно при нас нещата са непоправими вече. Но наистина не знам как да се изправя на крака и да преодолея всичко което ми се случва! Плановете ми и вижданията ми за бъдещето се сгромолясват и просто не мога да махна с ръка. Доскоро си мечтаех как ако е рекъл Господ ще стана мама още веднъж. Животът има черен хумор  Cry Вместо за още едно дете май ще трябва да се готвя за развод.
Много искам да се изправя на крака и да съм силна каквото и да става. Но не знам дали ще мога.
Естествено, че ще можеш.
Просто няма да стане за една вечер.....
Пишеш умно, мислиш разумно, едва ли очакваш, че едно излизане ще те "излекува".Всичко става с постоянство и доза инат.Не се отказвай.Но го прави заради себе си, не заради неговата реакция....Продължавай да си оганизираш излизания, забавления (Без него), срещай се с нови хора, открий нови хобита....с времето все по-малко ще се впечатляваш, че той не забелязва новия ти начин на живот.

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Ще се опитам да се взема в ръце, заради децата си. Само те ме държат сега.
Финансово мъжа ми не ни е ощетявал и не съм забелязала разлика в приходите, но той има частен бизнес и нещата са доста плаващи. Не изключвам възможността да не съм наясно точно с приходите му.
Мисълта за друга не спира да ме гложди и тази мисъл започва да ме побърква. Притеснявам се че всичко това ми се отразява много зле психически и здравословно.  Cry

# 158
  • Мнения: 2 222
Ако бизнеса е само негов, няма как да знаеш наистина. Не се вманиачавай толкова има ли друга жена, няма ли, важни са вашите отношения. Какво значение има всъщност има ли друга или не, ако с теб се държи като борсук. Това, че при повечето случаи се оказва проблема в появата на друга жена, не гарантира на 100%, че и при вас е така. Просто темерутство вкъщи на иначе нормален преди това мъж е класически признак.

# 159
  • Мнения: 27
Всички сме на мнение ,че ще се справиш и без мъжа си.Вероятно ще бъдеш много по-спокойна без този дразнител.Явно е ,че любовта в момента не е двустранна.Не се мъчи повече ,а взимай решение -така ще му покажеш че си по-силна.Вече и аз клоня ,че си има друга,но не може да се реши на някаква стъпка-може би и тя е семейна.Гледай да се държиш спокойна пред децата, а пред него се прави на щастлива и не му обръщай внимание.Запази си достойнството.После ако трябва се заключи в банята и се нареви.Пожелавам бързо оздравяване на мъника.

# 160
  • Мнения: 2 617
Вероятно не си прочела, но аз те предупредих вчера, че твое излизане вечер само би му донесло облекчение, а и е логично при така описаното поведение.
Спри да си повтаряш като мантра, че не можеш без него и сама, така зацикляш повече и не си ориентирана към търсене на решения за теб и децата.
Той вече остава в миналото, където сам се постави.

# 161
  • Мнения: 27
Съгласна съм с Дана  ,че дали си има друга или не-факт е ,че не те отразява въобще.А това е убийствено за 1 жена.Всички връзки минават през трудни моменти ,но при желание при 2 страни.Незнам дали изневяра може да се прости-всички сме различни,но мисля че лошия вариант е когато не е мимолетно ,а се влагат чувства.Имаш правото да знаеш истината каквато и да е тя.Време е да си разясните отношенията,вместо да се гадае причината.

# 162
  • София
  • Мнения: 17 369
Вместо за още едно дете май ще трябва да се готвя за развод.


То едното изобщо не пречи на другото  Laughing Ще си намериш някой, ще си родите още едно, целият живот е пред теб  Hug

# 163
  • Мнения: 2 222
Точно  Wink

# 164
  • Мнения: 307
Точно! Теб те съсипва незнанието и липса на заинтересованост от негова страна, не виждаш къде е проблема и няма как да намериш решение за него. Ако не иска да казва нищо, кажи му да се разделите поне временно и ще видиш как живота ти ще стане много по-спокоен!
Аз не послушах съветите от самото начало на другите и се измъчвах още ... нз колко седмици покрай него, но сега виждам колко са били прави!
Послушай ни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт