Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 38

  • 129 943
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Deutschland
  • Мнения: 5 475
Много съм доволна от този балсам:


Сухата ми и изтощена коса става лъскава, хлъзгава и има блясък. Ароматът в началото ми идваше твърде тежък, но свикнах  и сега му се радвам, защото се задържа до следващия ден.

Аз съм доволна и от шампоана и маската, но зеления с маслина е още по-добър.

# 721
  • Мнения: 1 271
Някой пробвал ли е да отмива с вода маската с желатина  newsm78? Искам да си направя на цялото лице, че имам доста запушени пори, но ме е страх да не ми отскубне косъмчета от лицето.

# 722
  • Мнения: 4 008
Трудна работа,аз едва измивам чашата,в която бъркам сместа.

# 723
  • Мнения: 765
Да,с вода няма да стане. Peace
Не я прави на цялото лице.Аз не знаех и се намазах и по бузите. SickДоста неприятно беше отлепянето в тези зони.

# 724
  • София
  • Мнения: 5 289
Е то с вода ако се отмие няма да извади нищо от порите, нали смисъла е в отлепването.

# 725
  • Мнения: 1 271
Няма да пробвам значи, благодаря Hug

# 726
  • Мнения: 286
Здр! Прочетох доста маски с желатин за черни точки,смятам да опитам и аз,някой може ли да ми напише коя е най-ефективната? С активен въглен или мляко + желатин?

# 727
  • София
  • Мнения: 974
Аз съм доволна и от шампоана и маската, но зеления с маслина е още по-добър.

Ще го пробвам и него!  Hug 
А някой пробвал ли е червените, които са за боядисана коса?

# 728
  • Мнения: 4 008
Най-добрата маска на Гарниер е зелената с маслина. Peace
Всички съм ги пробвала вкл.и тази за боядисана коса.Но маслиновата няма конкурент. Simple Smile

# 729
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Аз съм най - доволна от тази с авокадо,пробвала съм всички и аз ,но само от авокадото има реално ефект при мойта коса Peace

# 730
  • Мнения: 94
Ето и едно ревю от мен на почистващия и хидратиращ тоник за лице на Билка Simple Smile

http://cosmeticsforeveryone1.blogspot.bg/2016/09/review-bilka.html

# 731
  • Мнения: 4 008
Измивният гел на Билка от същата серия много ми харесва,не изсушава кожата и мирише много хубаво,на пъпеш.Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 18 572
Измивният гел на Билка от същата серия много ми харесва,не изсушава кожата и мирише много хубаво,на пъпеш.Heart Eyes
И аз го харесвам.

# 733
  • Мнения: 37
Много съм доволна от боя за коса MM beauty,за която научих от форума. Има и амонячна и безамонячна,аз пробвах безамонячната и много ми хареса цвета,трайността,а и цената (2,60)! Преди ползвах най-често Casting , но не не бях доволна от покривността и това,че много бързо се отмива.

# 734
  • Мнения: 10 426
Да похваля и аз маската за лице с охлюви. Бях забравила колко е добра, скоро си купих и си я направих на лицето - почувствах кожата си много чиста и гладка, мина почти седмица, а още я чувствам така. Даже мислех да я изтрия с пилинг частици, но не ми се щеше да унищожа ефекта на маската.
http://befit.bg/eshop/ADWIN-%D0%9C%D0%90%D0%A1%D0%9A%D0%90-%D0%9 … 0%92%D0%98.230815.

По въпроса за стриите  -  днес гледах новия каталог на ДМ и ми направи впечатление, че е намален продукт за премахване на стриите. Веднага се сетих за Мис Бингли. За съжаление в момента книжката не е в мен, за да напиша кой е продукта, но предполагам че не е проблем да се открие.

Общи условия

Активация на акаунт