Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 38

  • 130 034
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 009
Против образуване на стрии мисля,че всеки един продукт,които овлажнява достатъчно кожата,може да помогне.Но за вече появилите се нищо не помага.

# 706
  • Мнения: 18 589
Аз ще си взеама и био ойл.Кремовете са за овлажняване и хидратация,защото кожата много се разтяга при бременността,но за вече образували се не вярвам да помогне какворчро и да е чудо.Ще пронвам обаче с Био ойл за старите стрии и за петънцата от пъпки.

# 707
  • Мнения: 718
Моята кожа е хиперчувсвителна и нищо ми няма. Simple Smile

някакво успокояващо/противовъзпалително натурално масло не се ли добавя при забъркването?

# 708
  • Мнения: 375

Мерси. Ще го пробвам. И без това имам някакъв желатин - незнайно защо го имам като не обичам желирани работи да ям.

# 709
  • Мнения: 4 009
Моята кожа е хиперчувсвителна и нищо ми няма. Simple Smile

някакво успокояващо/противовъзпалително натурално масло не се ли добавя при забъркването?
Нищо друго не добавам освен желатин и прясно мляко.
Незнам дали ако се сложи масло ще се получи същият лепнещ ефект,който е нужен за отстраняването на черните точки.Но нищо не пречи да пробваш. Simple Smile

# 710
  • Мнения: 5 181
Моята кожа е хиперчувсвителна и нищо ми няма. Simple Smile

някакво успокояващо/противовъзпалително натурално масло не се ли добавя при забъркването?
Нищо друго не добавам освен желатин и прясно мляко.
Незнам дали ако се сложи масло ще се получи същият лепнещ ефект,който е нужен за отстраняването на черните точки.Но нищо не пречи да пробваш. Simple Smile

Колко време оставате с маската?

# 711
  • София
  • Мнения: 3 959
Веднъж си правих, обаче и на бузите. Никога повече на място с косъмчета.  Crazy Имах чувството, че ме епилира. Сега и на носа ме е страх да си направя.

# 712
  • Мнения: 2 045
Момичета, по-назад ви оставих клип с рецепта и видео как да се приготви и използва, не е толкова трудно да го отворите и да го гледате (а на който не му се гледа, има рецепта и указания в описание) Peace
Стои се 15 минути и не, не добавяйте нищо друго  Peace

# 713
  • Мнения: 5 181
Момичета, по-назад ви оставих клип с рецепта и видео как да се приготви и използва, не е толкова трудно да го отворите и да го гледате (а на който не му се гледа, има рецепта и указания в описание) Peace
Стои се 15 минути и не, не добавяйте нищо друго  Peace

 bouquet
Чета и пиша от работа и не мога сега да отварям клипове, а ми стана любопитно, защото имам проблем с черните точки  Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 3 959
Аз съм се чудила дали да не добавя активен въглен, че и такива маски има. Сега ме надъхахте пак да си направя. За носа добре, обаче със зоната под очите как процедирате?

# 715
  • Мнения: 4 009
От опита,който имам с отлепящите се маски, съм забелязала че когато слоят е по-дебел махането става по-лесно.С тази маска обаче при мен се случва обратното.Ако сложа прекалено дебел слой,после това чудо няма махане.. Crazy
Стоя докато изсъхне,без да броя минутите.
Мисля,че може да се добави активен въглен.
На зоната около очите нищо не се слага.

# 716
  • София
  • Мнения: 3 959
Е не точно под очите, а още по-надолу, там имам доста черни точки.  ooooh!

# 717
  • Мнения: 4 009
Тогава няма проблем,но мен на бузите ме боли и слагам само на т-зоната.

# 718
  • София
  • Мнения: 975
Много съм доволна от този балсам:


Сухата ми и изтощена коса става лъскава, хлъзгава и има блясък. Ароматът в началото ми идваше твърде тежък, но свикнах  и сега му се радвам, защото се задържа до следващия ден.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 41 040
Много съм доволна от този балсам:


Сухата ми и изтощена коса става лъскава, хлъзгава и има блясък. Ароматът в началото ми идваше твърде тежък, но свикнах  и сега му се радвам, защото се задържа до следващия ден.
Аз пък не...нито омекотява,нито разресвам по-добре...слагам даста и нищо.Прибрах го в шкафа...за резерва.

Общи условия

Активация на акаунт