Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 54

  • 74 468
  • 745
  •   1
Отговори
# 120
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 59
Здравейте момичета,може ли да ми помогнете със съвет?На 25.05 попълних формуляра за да кандидатсвам за пациентка на клиниката,но уви досега никой не ми се е обадил.Какво да направя на кой да се обадя или да попълня наново формуляра за начален час,обадиха ми се и от фонда излязъл ми е номера и казаха когато имам насрочен час за клиниката тогава да им се обадя.Каква е процедурата в болницата мога ли да звънна на някой тел. и да получа инфо ев newsm78ентуално дали ще ме поеме някой доктор,знам,че идват и отпуските,моля ви за съвет

# 121
  • Мнения: 1 849
Здравейте момичета,може ли да ми помогнете със съвет?На 25.05 попълних формуляра за да кандидатсвам за пациентка на клиниката,но уви досега никой не ми се е обадил.Какво да направя на кой да се обадя или да попълня наново формуляра за начален час,обадиха ми се и от фонда излязъл ми е номера и казаха когато имам насрочен час за клиниката тогава да им се обадя.Каква е процедурата в болницата мога ли да звънна на някой тел. и да получа инфо ев newsm78ентуално дали ще ме поеме някой доктор,знам,че идват и отпуските,моля ви за съвет
Обади се на регистратура (има телефон нс 1-ва стр). Нищо чудно да не е приета заявката  Rolling Eyes

# 122
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 59
Сега късно ли е да звънна?

# 123
  • Мнения: X
Търси Румяна Караджова, тя се занимава със заповедите.Но до 15ти август репродуктивните специалисти са отпуск.

# 124
  • Мнения: 1 849
Сега късно ли е да звънна?
Да, утре сутрин звънни  Peace

# 125
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 59
Благодаря ви момичета,утре започвам да звъна,дано се свържа,въоръжила съм се с търпение,знам че хубавите неща стават бавно bouquet

# 126
  • Мнения: 514
мариана8282, до 15.08. целият репродуктивен сектор на болницата е в отпуск, координаторът, който се занимава с фонда - също. Звънни утре на регистратура и ги питай с какъв статус е заявката за преглед, кажи им и че имаш и издадена заповед - може пък това да ускори нещата, но предполагам, че само могат да си запишат и да предадат информацията, като се върнат от отпуск репродуктивните специалисти. Каквото и да ти кажат утре, упорствай пак след 15.08.  Peace

# 127
  • Мнения: 1 659
Мариана,
нещо не ми се връзва-как имаш Заповед от фонд, а не си пациент на клиника Надежда? Нали се кандидатства с документи издадени от клиника по инвитро.

# 128
  • Мнения: 19 706
Ина, тя може да кандидатства и после да избере/смени клиниката.

# 129
  • Мнения: 1 144
Момичета, чета ви и се чудя само аз ли не мия старателно плодове, зеленчуци, яйца, меса, кайма и де що се яде  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ако щете ми вярвайте, но мия единствено плодовете и зеленчуците преди да ги прибера в хладилника. Не включвам пъпеш, диня и тиква към тези, които измивам.
Толкова много години се филмирах от всичко, че май се уморих и с годините на все по-малко неща обръщам внимание.

# 130
  • Мнения: 1 849
Охх, какво се случва не мога да разбера  Sad
Дойде ми на 28.06, 08.07 и сега ме боли корема и ми зацапва  ooooh!
Този дълъг протокол ми разказва играта.  А преди имах 2-3 цикъла в годината  Tired

# 131
  • Мнения: 255
Благодаря ви момичета,утре започвам да звъна,дано се свържа,въоръжила съм се с търпение,знам че хубавите неща стават бавно bouquet

И Румяна Караджова ( отговаря за фонда) е в отпуск, но поне да ти кажат дали при тях е получена заявката ти. Успех!

# 132
  • Мнения: 1 659
Да може да смени-взима заповед отива в нова клиника, показва заповед и те изготват док-ти за смяна. Поне такива са моите спомени. Може и да бъркам или да има промяна.

# 133
  • София
  • Мнения: 634
та.ра защо не минеш през лекар да те види? И в клиниката има, нищо, че са отпуска.
На мен все пак ми дойде след голямо закъснение, но доста слабо. Т.е. необичайно за мен.

# 134
  • Мнения: 255
Фиоре - честно да си призная не помня какво са ми дали  Blush Със сигурност имах ембриологичен доклад и две снимки на ембриончетата и нямах снимки от ембриоскопа, обаче друго не помня.
А нищо, просто ми стана интересно, иначе и на мен ми дадоха другите неща. Пък явно не помниш, щото нищо повече не дават Simple Smile  Което малко ме ядоса,защото все пак даваш едни пари. Аз днес ходих да ги питам има ли някакво инфо за преди и след обработките, но казаха, че нямат такава информация и просто устно ми обясни, че не е имало кой знае какъв ефект (превода на обясненията му си е от мен). Помолих да ми изпринти спермограмата поне,щото ние нямаме достъп, и там видях на един ред, че просто са изброени трите процедури. А и още нещо странно, на едно място пишеше ''3 подвижни в камера''????...ама го видях чак в нас. Както и да е, няма да дълбая, дано си е заслужавало Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт