Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 9

  • 148 923
  • 744
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 405
Струва ми се, че от септември/октомври доста ще започваме отначало. Grinning

# 136
  • Мнения: 343
Струва ми се, че от септември/октомври доста ще започваме отначало. Grinning
Аз мислех, че ще съм само аз.  Laughing
От три седмици съм се отпуснала много. Провалих и тренировки и хранене.
Бях започнала с хибридния календар, но изкарах две седмици и това беше.
Вече се настройвам най-късно след другата поредица почивни дни да стартирам отново с него.  newsm10

# 137
  • Мнения: 15
Либуше, аз пък не очаквам да свалиш кой знае колко под 60. Grinning Не че искам да те разочаровам, но на тази височина просто не го виждам как ще стане. Simple Smile Освен ако не тренираш и не искаш да си просто слаба, да не кажа кльощава. Защото с тренировките ще качиш и мускулна маса, което не трябва да те плаши, а напротив, ще изглеждаш стегната и здрава. Интересно ми е как изглеждаш и ако искаш, може да споделиш като постигнеш визията, за която се бориш. Не килограмите, а визията. Wink

Арсен, ще чакаме да се похвалиш с преди-след снимки след няколко месеца тогава! Simple Smile Снимай се още сега, ако не си. Simple Smile
Merry - задължително. Само че има доста, за да се харесам.  Доста имам за стягане.  Мисля да си продължа с 90 дневното предизвикателство,  но и да бягам първо ок 15 мин 4-5 пъти в седмицата,  после постепено ще увеличавам времето.  Трудно ми е да издържа понякога на изкушението,  но навиците се градят с времето.  Аз се боря с килограмите от 2 години - бях 75 кг... И идва момент,  в който осъзнаваш, че е дошло време за промяна.  Simple Smile

# 138
  • Мнения: 5 278
Здравейте, момичета Simple Smile
Днес ми казаха за сайта на Руми и влязох да поразгледам, а сега намерих и тема тук Simple Smile Напоследък все повече се замислям, че трябва нещо да се прави за това дупе и корем  Laughing Не съм с наднормено тегло, но от заседналия начин на живот доста се увеличиха подкожните мазнинки. Преди да забременея и родя ходех редовно на фитнес, но сега не ми се стъпва там, предпочитам някакви тренировки като аеробика, само че в нашия град има на 1-2 места, но са все късни, та домашни биха били много добре.
Мислите ли, че само с тези тренировки, които Руми е предоставила безплатно могат да се постигнат резултати? Нямам възможност да плащам за персонална програма Embarassed

# 139
  • Мнения: 5 405
Джина, разбира се, че само с тренировките на Румяна може да постигнеш чудесни резултати! В сайта си има доста безплатни програми, седмични, които може да правиш по 4 седмици едната, дори повече. Зависи от теб. Може да започнеш с 6-седмичната за начинаещи. По-дълги са тренировките, но има и много обяснения. Особено, ако за първи път почваш да тренираш такъв тип упражнения, е добре да знаеш правилната техника.
Отделно съчетай и с режим, също има безплатни в сайта й. Simple Smile
А колко късно са ви груповите тренировки, че не можеш да ги посещаваш?

# 140
  • Мнения: 5 278
Мисля още днес да започна Simple Smile Преди години, като ученичка тренирах по програмата на Синди Крофорд доста време (тогава нямаше друго Simple Smile ) и съм наясно горе долу за какво става въпрос, но ще започна все пак с начинаещите, за да видя кое как е:)
А тренировките обичайно са от 18.30 ч. - точно, когато децата се прибират от училище и трябва да съм вкъщи, да видим кое как е, че понякога и вечер се налага да пишем домашни, после вечеря и така.  Rolling Eyes А и парите са от значение. Confused

# 141
  • Мнения: 11
Здравейте на всички  Heart Eyes искам да попитам има ли някоя от вас, която е пробвала режим на Руми, докато е кърмила?И какви са резултатите?Струва ли си да започвам някаква диета?Страх ме е да не се отрази на количеството кърма.Имам 12 кг за сваляне след раждането (през бременността качих 30)  Rolling Eyes Благодаря  Hug

# 142
  • Мнения: 5 405
Ванеса, в сайта на Руми мисля, че имаше отзиви на момичета, които са били на режим,докато са кърмели и резултати са Уау! Simple Smile Мисля, че правилно ще постъпиш да й пишеш за режим, а и след това (след кърменето) пак може да си го следваш.  Peace

# 143
  • Мнения: 11
Благодаря  Peace Ще разгледам сайта по-обстойно Wink

# 144
  • София
  • Мнения: 361
vanesa_89, здравейте!
Аз поръчах режима си докато все още кърмех. Беше в период след 2-та годинка на дъщеря ми, когато кърменето не беше нон-стоп и всичко, свързано с кърма и бебе, беше регулирано. Супер доволна съм от упражненията и режима, които Руми ми изготви. Задължително й пишете!
Успех!

Последна редакция: нд, 09 окт 2016, 14:31 от Arwen Undomiel

# 145
  • Мнения: 7
Здравейте! Регистрирах се специално за тази тема. Имам изготвен режим и съм започнала да го спазвам от 2ри октомври. За една седмица съм свалила 3.100 и съм доста мотивирана. Дано остане така! Прегледах и старите теми и казвам едно голямо браво на всички! Надявам се заедно да си помагаме и да се мотивираме взаимно. Започнах от 70 кг.

# 146
  • Мнения: 5 278
Аз да се похваля, че от 30.09. започнах тренировките, засега за начинаещи и се чувствам много добре Simple Smile Първите два дни бях направо скапана, но вече влизам във форма и ми е по-лесно, даже повтарям програмите по три пъти, вместо по два, но ще изчакам още малко преди да мина на следващата програма.
Надявам се да има ефект до лятото Simple Smile Не искам да отслабвам много, а да се стегна, защото много съм се обездвижила  Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 2 687
Да споделя с кеф, че руми с партньорката й боби отвориха прекрасно магазинче - в Младост 3, комплекс Гардения. Супер съм хепи, че е съвсем близо до нас, а онзи ден попаднах лично на нея!
Много е уютно! Наред с многото полезни храни, има и невредни препарати, вина и др. А особено ценно е, че е и за хапване на място на приготвени по нейните рецепти сладкишчета и солени неща! Simple Smile

# 148
  • Мнения: 2 461
как са цените на готовите торти, сладкиши? Би ли казала нещо ориентировъчно?

# 149
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
ДНес ми е ден 1 от режима на Руми, менюто е доста богато за моите разбирания Simple Smile
Кърмя активно, детето няма заместено хранене, имам да сваля 3кг до теглото си от преди бременността и може би 6-7 до оптималното за мен. Вегетарианка съм.
Ще следя темата с интерес и се надявам да има какво да споделя като резултати, спортувам когато мога, с бебе наоколо е доста забавно, а когато се включи и каката става цирк.

Общи условия

Активация на акаунт