С какво ви дразнят свекървите- 67

  • 87 245
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
О, demmy., няма как Уишмастър да не обожава Металика! Направо афтърпарти ми направи! bouquet

# 16
  • Мнения: 2 309
Тарталетке, благодаря за новата тема!  bouquet
Ма ко, честита годишнина! Желая ви много години съвместен щастлив живот! Без истории за свекърви!
Уиш, това с децата и как те виждат все едно говориш за мен! Приятелите на синът ми не смеят и да гъкнат пред мен, независимо колко са диви! Даже братовчедите на малкия (децата на брата на мъжо) като ме виждат са като статуи ... колко пъти съм им се карала .. почти всеки път като сме се виждали! ... това ме кара да се замисля каква тъща и каква свекърва ще бъда!  newsm78 Ох горко им на тези, които ще се обвържат с децата ми!  newsm36

# 17
  • Варна
  • Мнения: 736
Уиш честит рожден ден с малко закъснение  bouquet И тъй като сме от една порода поздрав
Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 5 627
Пропуснах да честитя и на ма ко - живи и здрави да сте и дълги години да празнувате! bouquet

# 19
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
the wishmaster,  Joy  hahaha
ЧРД, здраве и късмет!  bouquet


# 20
  • Мнения: 251
Честито на всички, които имат поводи за празнуване,включително и на имениците днес  bouquet
Аз имам нагледен пример,че дори извеждането на разходка на детето от баба, може да е съпроводено с издънка Simple Smile Детенце беше на 10 месеца, когато баба му един ден изявява желание да го разходи с количка Simple Smile Аз излизам да проведа социални контакти, като преди това съм дала указания на сънения татко какво да му облекат,храни и т.н, тъй като бабата не беше пристигнала още  Simple Smile Прибирам се аз по обяд,навън пек,жега,обявен не знам си какъв цвят код за областта поради високите температури, обаче дете+баба липсват.Оказва се,че още са навън,детенце спи в количка.Веднага зададох направление да се прибират вкъщи и какво да гледам- детето навлечено с три ката дрехи,завито до уши с плътна пелена.В резултат на това,целият беше в пъпки,които станаха в големи петна,защото е с дерматит.На въпрос защо детето е облечено по този начин( т.е. с няколко ката повече дрехи , от тези, които бях приготвила), получавам отговор от бабата,че тя така е преценила Simple Smile Няколко години по-късно гледам с усмивка на този случай, макар че тогава много се бях ядосала Simple Smile
Към днешната дата отчитам грешките, които съм допуснала в общуването си със свеки Simple Smile Най-голямата беше,че много неща, които не ми харесваха,премълчавах,таях в себе си и след като много ми се събереше,избухвах Simple Smile Вече съм по-мъдра Simple Smile

# 21
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
В интерес на истината, ако си поставя хипотетична ситуация, аз не бих имала притеснения да оставя детето си на свекърва ми. Цял живот, а и продължава да работи с деца. Психолог е, а и виждам как се грижи за другото внуче - детето е повече от добре гледано и я обожава.
Иначе преди десетина дни майка ми ме караше да обличам чорапи, потник под гащеризонче с къси ръкави и крачоли, и жилетка на дъщеря ми. Навън в 6 вечерта се пука камък от жега, малката както е дебеличка все е потна. Аз я претоплих 2 пъти още в самото начало и също се изрина. Отколкото съм облякла себе си, и нея повече не обличам. Аз и майка ми я попитах тогава дали има потник под роклята...   Laughing

# 22
  • Мнения: 5 372
Когато излизаме със съпруга ми, той бута количката. Свекървата не е изявявала желание досега.

# 23
  • Мнения: 1 196
И аз съм бъдеща свекърва и тъща, но май че като тъща ще бъда по-зла.
Май и аз така. Дъщеря ми е още малка, но когато преди години получи като наследство една сума, аз я инвестирах в апартаментче на нейно име с аргумента "Да си има свое жилище, за да не зависи от някакъв си мъж и родителите му".
Птица, аз и сега съм си чудо-юдо. Дъщеря ми беше на 4-5- години, когато изтърси на друго дете: "А мен от нищо не ме е страх. Мама е толкова злобна, че ще разпердушини всеки, който ме заплаши". Голяма реклама ми направи! ooooh! Синът ми в 9 клас беше разубедил класа си да не бягат от час с аргумента "Никой учител не може да ми причини това, което ще ми причини майка ми, когато научи". Та, горката бъдеща снаха!
wishmaster
Яко си взела страха на дечурлигата - страшна си,със сълзи се смях.... Laughing Laughing Laughing То като виц направо..ххахахахах Peace Peace newsm74

# 24
  • Мнения: 843
Да не изпусна и аз новата тема. Благодаря, Тарталета!  bouquet

 

# 25
  • при късмета
  • Мнения: 24 025
Благодаря за поздравите!

Моя като беше бебе и аз го претоплих на няколко пъти и се изриваше. Зимно бебе е и педиатърката ми беше казала да го обличам като мен + 1 тънка дрешка в началото. Добре, но аз гардероба си слагам и то вкъщи, патологично зиморничава съм. След като де изрина 2 пъти, започнахме да го обличаме, като се водим по мъжа ми. Оправиха се нещата.
Проблема с навличането на бебето ми беше с майка ми. Не, че е успявала да го навлече, ама все дуднеше, че му е студено. Не разбра тази жена, че моята патологична зиморничавост на нея се дължи

# 26
  • Мнения: 7 690
Гледам в старата тема 20 нови отговора и заключена. Влизам с интерес, очаквайки нов казус създаден от поредната свекърва, а то - Уиш имала рожден ден. Е па, не те е ли срам две страници само за теб се разпростряха, а още даже наченки за свекърва нямаш  Crossing Arms
Хайде, да си жива и здрава, смятам, че вече си намерила щастие и любов от съпруг и деца, дано все така обичана да се чувстваш, а  занапред да ги намериш и от внуци  Hug  и късмет с диваните ти пожелавам, че там е минно поле, стъпвай внимателно.

Колички не обичам да бутам, дори покрай приятелките ми не съм се вряла да им бутам детето. Смятам да делегирам честта на мъжа ми, някой ден.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Да се запиша с похвала. Моята свекърва ме изненадва приятно засега. Не се налага, няма проблеми с внучето. Когато дойде, се държи нормално, т.е. хем си гледа нейните си неща, вижда си се с приятелки, почива си, т.е. не е обсебваща баба, както очаквах, хем се радва на бебето, даже вече се престраши да я разходи два пъти.
Е, има изцепки, но те са словесни и ги подминаваме със смях. Току изръси някоя умнотия, но важното е, че не се опитва да я налага.
Абе с две думи баба мечта.
Сина й много повече ме дразни напоследък и даже сега сме се обединили двете срещу него, че не се търпи напоследък...  fight

# 28
  • Мнения: 18 600
Няма пълно щастие ...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 7 147
  Laughing Нали?
Като му мине следродилната депресия и всичко ще е наред... Wink

Общи условия

Активация на акаунт