КГБ = Клуб на Готините Баби - 170.

  • 76 840
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!

# 721
  • София
  • Мнения: 2 672

Добро утро!

Фури, мерси за кафето с усмивка!  Laughing

От мен почерпка за здравето на моето момче Влади, което днес навършва 9. Да е жив и здрав и да изживее прекрасни детските си години!

 







# 722
  • София
  • Мнения: 8 361
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВЛАДИ! ДА СИ ЖИВ, ЗДРАВ И БЛАГОСЛОВЕН. МЕЧТАЙ И СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ.


Чудесно е денят да започне с усмивка. Simple Smile Благодаря ти ФУРИЙКА Hug
МАРИНКА, присядам до вкусищата, които си ни поднесла...Тенкю баба Hug
Хубав и спокоен ден на всички.

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 08:59 от Flo 51

# 723
  • Мнения: 1 334
Добро утро!


Пожелавам ви радостта от малките неща– те са в основата на голямото щастие!
Аромат на кафе/и от мен/,ухание на цветя и вкус на любов!

Пийте кафето си горещо и се усмихвайте широко - против бръчки. И не забравяйте, че злобата състарява бързо, грозно и безвъзвратно.

Животът е твърде кратък, че да си позволим лукса да имаме негативни мисли.

Великият ОШО е казал :
"Отлагането е неправилно. Утре пак ще се наложи да взимаш решения. Утре няма да бъдете нито по-млади, нито по-свежи, нито по живи от днес. Колкото повече се бавите, толкова страх, неувереност и нерешителност се събира. Не отлагайте! Взимайте решения и действайте още днес."

Да е честит прекрасния Влади и неговия рожден ден! Пожелавам му много здраве , много любов , много късмет , много успехи и сбъдване на мечтите !

# 724
  • Мнения: 239
9 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Добро утро и от мен!  Hug
Ха, така! Голямо присъствие в темата! Имаме и гости, дано се престрашат и "скочат от клона"!  Laughing

Доби, наше лошо НЕМА! Или за толкова години сме си свикнали с кусурите!  Heart Eyes Hug Two Hearts

Аз отивам на репетиция, че "Листопада на спомените" чука на вратата, трябва да сме на ниво!  Joy


Честит рожден ден на Влади,    smile3525
да е здрав, да има много успехи, награди,
да владее света, както името му значи,
да си поставя високи цели и задачи,
да има приятели истински, добри,
с каквото се захване, все да му върви!
Хубав, весел празник!  newsm10


  newsm59 bdbaloni  love001 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover 1swing football topka smile3529


Хубав ден, нямам време за чайче с вас, но и утре е ден!  smile3503

# 725
  • Мнения: 1 563
  Добро утро мили приятелки !
Тази сутрин  в нашата къщичка усмихнато ,весело , празнично !
Благодаря за  кафетата ,за музикалните поздрави , за почерпката  от Маринка !
 
     Маринка ,честит празник в семейството ви !
   Влади ,  нека на днешният ден  да си заобиколен с прекрасни изненади и усмивки!
От сърце ти желая все така да си слънчево дете, да имаш истински приятел до себе си, да радваш всички с твоите успехи!
С много фантазия и детски мечти да гледаш на света.!Бъди жив и здрав, много усмихнат и добър!




  за мама и баба


Радвам се,че нашите момичета започват да се завръщат .
Днешният ден съм решила да  го посветя на себе си. Разкрасяване , почивка , разходка....

Приятен , слънчев септемврийски ден ,милиприятелки !

 sun sun sun sun lovekiss Kissing Heart

# 726
  • Мнения: 18 497
Честит рожден ден на порасналото синеоко момче!
Да  стане зет на Фло!
Да   постига  мечтите си с лекота!
Да обича и да е обичан винаги!


Да  чете дебели книги и  да е  умен   и  успешен!

За  готината баба Марина

# 727
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909

Маринче, честита радост! Да ви е жив и здрав сладкият Влади, да порасне голям и достоен мъж! От сърце му пожелавам много усмивки и безгрижно детство!

# 728
  • Мнения: 1 250
Честит рожден ден на синеокия пораснал момък Влади. Да е жив и здрав, да изживее щастливо детство сред обичните му хора!



На всички ви мили девойки,хубав и притно прекаран ден! Heart Eyes Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравейте момичета.
За тези, които искат и могат да подкрепят утрешния протест на хората с увреждания.
На 14 септември от 11 часа в градинката на Народното събрание.
В 13 часа пред Народното събрание и шествие до Министерски съвет.
Подкрепете ни, всяка една от вас познава или има близък с подобен проблем.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 177
Оф, съжалявам много, че няма да мога-по две причини.

# 731
  • Мнения: 1 334

След като нямам друго любимо занимание , се поразходих из Нет-а.

На мен ми допаднаха някои от тези мисли и затова ги споделям и с вас

Скрит текст:
27 безценни съвета за живота от Стивън Кинг, които ще ви помогнат и в най-тежките дни
Той е жива легенда. Кралят на ужаса, маестрото на мистерията, един брилянтен писател. Стивън Кинг обаче е и човек, който е водил жестока битка с лошите си навици и е успял да се издигне до висините буквално от нулата. Изучил е всяко едно мрачно кътче на човешката душа и знае как да открие пътя обратно към величието.
Надяваме се, че съветите на този непоправим оптимист Стивън Кинг ще ви помогнат и ви най-тежките моменти от вашия живот.
***
"Единственият начин да живееш е просто да живееш. Казвай си: „Аз мога да го направя", дори и да знаеш, че не можеш."
"Ако не можете да обичате някого, поне се опитайте да не го обиждате."
"Земята се върти, това е всичко. Можеш да се въртиш заедно с нея или пък да спреш, за да протестираш, в резултат на което да бъдеш изхвърлен от движението й."
"Времето отмива всичко, независимо дали го искаш или не. Времето отмива всичко, времето отнема всичко и накрая има само мрак. Понякога намираме другите в този мрак, а понякога ги губим в него."
"Ако сте сами, това не означава, че сте луди."
"Всеки си има своя лопата, която му позволява да се зарови в себе си, в своите мисли и чувства. Особено в стресиращи и злощастни моменти. Отървете се от нея. Изгорете я. В противен случай дупката, която копаете, ще достигне дълбините на вашето подсъзнание и мъртъвците ще започнат да излизат посред нощ."
"Има много неща, които хората си мислят, че не могат да направят. Изведнъж, когато бъдат хванати натясно, се оказва, че могат."
"Отношението ви към миналото трябва да е безскрупулно и спокойно. Забравете за нещата, които ни убиват. От значение са само онези, които сме преживели."
"Единственият начин да поддържаш разговор с глупака е да го игнорираш."
„Никога" е думата, която Господ обича да слуша, когато иска да се посмее."
"Само когато загубим всичко, можем да постигнем истинската свобода."
"Двете най-красиви думи в който и да е език са „Прощавам“."
"Внимавай за какво се молиш, защото може и да го получиш."
"Всичко, което може да ви накара да се смеете след 30 години, не е загуба на време. И си мисля, че това е нещо много близко до безсмъртието."
"Всеки избор се свежда до един лесен въпрос – да бъдеш или да не бъдеш, да живееш или да съществуваш."
"Ако не контролирате своя гняв, той ще контролира вас самите."
"Когато един човек престане да се променя, да чувства и да обича, той умира."
"Всеки ден живеем, за да се борим."
"Ако се чувствате зле, когато сте сами, съмнявам се, че ще сте по-добре в компанията на друг."
"Важно е да направим света по-добро място. Не по-малко важно обаче е да можете да стигнете до тоалетната и сами."
"Късметът е за глупаците. Горките, те само на това се надяват."
"Надеждата е нещо хубаво, може би най-хубавото нещо, а хубавите неща са безсмъртни!"
"Може да има и феи, и елфи, но не забравяй: Бог помага на тези, които си помагат сами."
"Сълзите, които лекуват са и тези, които оставят белези за цял живот."
"Ние сме обречени винаги да си мислим, че е можело да се справим по-добре, даже когато получаваме всичко, което сме искали."
"Когато всичко се обърка, откажете се и отидете в библиотеката."
"Няма нищо лошо в това да се надявате на най-доброто, стига да сте се приготвили за най-лошото."

Приятен следобед ! За освежаване - кафенце



К сожалению Heart Eyes и на двете срещи ще липсвам. Утре съм на работа /имам насрочени часове/ , а в неделя на вилата ще правим тържествен  Heart Eyes семеен обяд по случай годишнината от сватбата на сина

# 732
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291

 Ето съм и аз - отпочинала и съжаляваща вече за морето!
Които са видели снимките във фейса са разбрали, че си изкарахме повече от чудесно. Пък и улучихме хубаво време. Разбрах, че в Софийско е доста поваляло, а при нас си беше все лято! Слънце и море!!! Какво по-хубаво от тази комбинация! И весела дружка за компания! И любими гости! А да знаете на дидимити съпругът й как пее - Николай Славеев ряпа да яде! На другият ден уредничката идва и ни пита: Снощи кой хор ви беше на гости? Ние със Здравунка в един глас: Аспаруховски бриз! Joy Тя: Ама то имаше и мъжки глас newsm78 Ние: Ами то в този хор пеят и мъже! hahaha Тя: Ау, колко приятно беше, всички ви слушахме! Ако пак ви гостува този хор, моля поканете ме и мен Joy Joy Joy
Танче, да вземете и него в хора си Joy
Снощи се върнахме късно вечерта, после Галена дойде да вземе Криско, че днес трябва да мине през ЛЛ за бележка и сигурно са се прибрали към 22ч Ние утре ще ходим при ЛЛ, че днес тичах по други задачи.
Иха, отворих днес само последния Скрит текст от разказа ти за Швеция, защото А вляза в темата, А някой ме потърсил за нещо! Затова и чак сега пиша. Утре сутринта ще прочета целия ти пътепис, но да ти кажа, че съм очарована и само от това, което прочетох накрая!
Имах още много да коментирам, но четох на доста пъти и то един акъл за какво по-напред Embarassed

 И накрая, но не по важност: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВЛАДИ! С АНЖЕЛКА ТИ ЖЕЛАЕМ ДА СИ ЗДРАВ, ВСЕ ТАКА УСМИХНАТ, УСПЕХИ В СПОРТА И ЛЕСНО УСВОЯВАНЕ НА МАТЕРИАЛА В ПОРЕДНИЯ КЛАС!  Не, че на някои хора ще им бъде лесно Joy


                                 

# 733
  • София
  • Мнения: 2 672

Хей, прекрасни бабетки, благодаря ви за пожеланията към внучето. Борянче, а, дано пожеланието ти се сбъдне! Иначе, нали знаеш, че ние сме се договорили. Ей, я Флото и самолетът е приготвила за Виена.  Heart Eyes
На Ихичка, на Танитка с хубавите стихове, на Луси, Кари, Мамси и Янчето -  bouquet

Купонът приключи - децата се веселиха и наиграха. Имаше една дама за цвят, истинска Клеопатра! Красавица, но пък и оправна девойка! Добре, че беше тя да въведе ред в мъжките редици.  Laughing


А сега малко да се посмеете - на баба ви все и е на смях днес, ама ми се полага.


Лека ви вечер!






# 734
  • София
  • Мнения: 8 361
 hahaha Готвачът е бил много гладен, та затова е изял няколко букви...

Общи условия

Активация на акаунт