AVON - Тема за представители - Кампании 10, 11, 12.....- Тема 138

  • 108 926
  • 815
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 386
Confused Нямам каталог у мен и не мога да видя онлайн К1 - интересува ме цената на спирала Big&Multiplied и на Мицел.вода в завършилата вече К1. Ако на някой му е подръка, моля да каже.
Спирала - 8,90.
Мицел.вода - 7,50.
bouquet  Голямо благодаря.

# 481
  • Мнения: 75
Момичета , някоя от вас поръчвала ли е несесера и лака от страница 2 които са за 3,99.Фактурирани са ми лак и четка за коса ,вместо несесер. Thinking

# 482
  • Мнения: 351
Момичета , някоя от вас поръчвала ли е несесера и лака от страница 2 които са за 3,99.Фактурирани са ми лак и четка за коса ,вместо несесер. Thinking
Дааааа, и на  мене са фактурирали четка. Кой знае каква е смотана Sad

# 483
  • гр.София
  • Мнения: 213
Момичета , някоя от вас поръчвала ли е несесера и лака от страница 2 които са за 3,99.Фактурирани са ми лак и четка за коса ,вместо несесер. Thinking
Дааааа, и на  мене са фактурирали четка. Кой знае каква е смотана Sad
И на мен... 😣

# 484
  • София
  • Мнения: 3 390
Хм, много бързо се е изчерпал. 🤔

# 485
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Хм, много бързо се е изчерпал. 🤔
Едва ли се е изчерпал, понякога имената не отговарят.

# 486
  • гр.София
  • Мнения: 430
Моля, напишете какво сте получили като видите в кашона. Писна ми.

# 487
  • София
  • Мнения: 1 113
Те хората го поръчват този к-т най-вече заради козм. чантичка, а те вместо нея ако пращат четка за коса...  Joy  Резил. Наистина пишете какво ще получите, аз имам няколко такива комплекта и съм сигурна, че клиентите няма много да се зарадват на прмяната. Да знам да не поръчвам..

# 488
  • Мнения: 1 472
E, поне лакът ще дойде- със сигурност, а за несесера се надявам да е грешен превод.
Пак като не да поръчаш четка и термо спрей, а да ти фактурират и изпратят черен сапун и маска за лице Simple Smile

# 489
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте!

  Вчера вечерта си набрах поръчката и ми даде комплекта с лак и чантичка светна с червен светофар. Не я пуснах. Днес сутринта пробвах и комплекта беше на жълт светофар. Пуснах поръчката и до момента не ми е фактурирана за да видя какво ще дойде, но е много разочароващо това, което пишете за четка за коса....Поне да несесер от друг вид....Веднага ще пиша какво ми е фактурирано, щом ми излезе в сайта. Наистина комплекта моя приятелка го иска заради чантата...

# 490
  • гр.София
  • Мнения: 430
Много ще съм ти благодарна да напишеш. И аз трябва да поръчамхза клиентка,  която ми е много ценна. Просто не знам как ще й се обяснявам Sad

# 491
  • Мнения: 20
И в моята фактура пише четка за коса..
Утре ще ви пиша какво са изпратили маймуните 🐒🐒🐒

# 492
  • Мнения: 7
здравейте момиче.аз бих искала да попитам нещо.доста години подред следя годишната церемония по награждаване на първите дами в авон.прави ми впечатление че са все същите лица(с малки изменения разбира се).поисках от моя координатор списъка на първите но така и не ми го даде.има ли го някоя.като че ли взе да ми омразва да работя за авон.а аз съм в авон вече 13 год.благодаря предварително ако някоя публикува списъка

# 493
  • гр.София
  • Мнения: 430
Списък на първите аз нямам, изобщо и не следя кой е по-по-най. Аз не бих се определила, че работя за Ейвън, защото заплата и осигуровки те не ми плащат. Ако се чустваш неоценена, че не те канят на годишната церемония, им напиши писмо. Може пък да ти отговорят с покана за партито. Нищо лично. Обещавам ако някой ден ме поканят, да те взема за придружител bouquet

# 494
  • София
  • Мнения: 3 390
Има доста ясни правила за покана на конференцията, както за представители, така и за координатори. Ако имаш съмнение, можеш да изискаш информация от координатора си, например, информация къде се намираш в общата класация и защо не си била поканена.

Общи условия

Активация на акаунт