Отговори
# 30
  • Мнения: 135
Моля мамите,които вече са ходили на ФМ и имат хубави снимки, да ми ги пуснат на лично да ги видя, дали наистина изглеждат като в нета. Ще ходя на втора ФМ, но по-късно.

# 31
  • Мнения: 237
Здравейте мами, моето бебче го усещам от около 3 седмици първо беше по малко, а сега по няколко пъти на ден си прави гимнастика. За пола доктора каза само предположения и сега чакам фм, нямам търпение пак да си го видя. Ох с имената ми е трудно, хем искам да е някого хем искам да си има имен ден,освен ако не се роди  с името си има доста именни дни декември. И сега всеки ден си го кръщавам. Месо почти не ми се яде но понякога сладко, всеки ден ям около килограм плодове. Общо взето организма си ги търси.нямам търпение да идва декември и да го гушкам. Не съм гледала за количка и кошара. Още ходя на работа и нямам време. Гледам напоследък че доста мами използват сгъваеми кошари за бебоците, аз все ми се идка да е дървена , нямам конкретни отзиви около мен всеки си хвали неговата. Чакам да потвърдят пола и да се насоча по устремено с покупките

# 32
  • София
  • Мнения: 1 175
Здравейте и от мен! Да се включа и аз по темата за имената-от години искам,ако имам син,да го кръстя Никола. Терминът ми е на 14.12,но понеже ще съм секцио го изтеглят десетина дена по-рано,та може и да е на Никулден!  Laughing
Само да вметна, че и моята дъщеря се казва Виктория и на мен това име много ми харесва!
Относно морето,ние изкарахме вече две седмици в Гърция и в началото на август пак ще ходим,така че за мен морето не само не вреди на бебо,а напротив-помага на майките да се чувстват добре!

# 33
  • Мнения: 14
Освен всичко останало с мъжът ми ще се местим в София през Ноември, а терминът ми е за 17ти Декември, и предстои да ми стане още по-интересно в края на годината  Grinning


Патенце, от къде сте? Ние живеем в Пловдив, но също обмисляме да се местим в София. Надявам се нещата да ни се получат и да стане преди да съм родила!  Simple Smile

Аз съм от Сливен, а мъжът ми от Варна. Първо бяхме няколко години във Варна после се преместихме във Сливен обаче на мен не ми понася много затъпялата обстановка в моя роден град, а и плановете ни за бизнес не тръгнаха според очакванията ни, така че решихме да се преместим преди да родя. Декември започваме нов живот във всеки смисъл на думата.
Вие под наем ли ще живеете? Имам приятел брокер, който може да ви помогне да си намерите хубаво жилище, мога да ви свържа, ако ви потрябва. Ти в коя болница мислиш да раждаш?

Последна редакция: чт, 21 юли 2016, 21:30 от patenceto_1712

# 34
  • Мнения: 142
Здравейте  Simple Smile
Прекрасно е името на темата Simple Smile
За имената ще се въздържа да коментирам, разбрали сме да пазим тайна, но няма да е кръстено на никого Simple Smile Дано му е на късмет. Чела съм значения на името, но не те бяха фактор.

# 35
  • Мнения: 108
Добър вечер майчета,
Само веднъж съм писала в темата, преди около два месеца, така че не ме познавате.

Има ли майки от Варна?

Ако има ще ги помоля да споделят при кого ще ходят за втората фетална! Аз не живея в България, но до края на септември съм тук и трябва да намеря някои добър лекар да ми я направи.
Много исках при доц. Балев,  но записването било много сложно, така че не мога при него, защото не живея във Варна и не мога да отида пред кабинета и да чакам за записване.

В коя  седмица е най- добре да се отиде?

С първата бременност ме извикаха 19 г.с.
Очаквам предложения Simple Smile
Лека нощ и благодаря предварително  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 5 744
Записвам се и щебизчезвам да оправям детето за плажа. Зверски схваната съм при врата 3 ден. Първия ден се разигра буквално екшън. Ставам от съм и малко след това започват зверски болки в ръката. Ревах от болка. Ходихме до спешното. Преглеждаха ме. Лошото за мен е,че не мога да пия почти нищо. Едвам издържах пътя до морето. Всяка сутрин болката се надявам да намалее но за дега късмет нямам. После ще дочитам другите страници.

# 37
  • Мнения: 31
Здравейте, момичета!
Патенце, много хубави имена сте избрали! Simple Smile
Кейлас,  не се притеснявсй, че не усещаш бебчо. Аз съм в 20.г.с. и 6 дни и снощи я усетих за пръв път и пак не бях сигурна,че е тя,защото беше много плахо. Едва като се повтори усещането два пъти от ляво два три пъти от дясно и ми стана едно такова миличко! Аз също съм си пълничка и лекаря ми каза, че е нормално и по-късно да го усетя ,тъй като ми е първа бременност, а е напълно възможно да е и от килограмите. Каза ми също да не го мисля, защото така си натоварвам психиката с излишно притеснение, което предавам и на бебка, та си наложих да се успокоя онзи ден когато го питах и както ти казах вчера вече я усетих! Така че не мисли, че е проблем , а и докато сме на темата да споделя нещо, което ми каза приятелка, която е в 8ми месец. Тя се е притеснила след като веднъж вече всеки ден я усеща дори и при движение, а не само в покой и ако не мърда няколко часа откачаше, но и това е нормално. Питах лекаря,  повод за притеснение има ако веднъж след като си мърда редовно, не се усеща за повече от 24 часа и дори тогава може да е нищо но е хубаво да се провери!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 41
Добър вечер майчета,
Само веднъж съм писала в темата, преди около два месеца, така че не ме познавате.

Има ли майки от Варна?

Ако има ще ги помоля да споделят при кого ще ходят за втората фетална! Аз не живея в България, но до края на септември съм тук и трябва да намеря някои добър лекар да ми я направи.
Много исках при доц. Балев,  но записването било много сложно, така че не мога при него, защото не живея във Варна и не мога да отида пред кабинета и да чакам за записване.

В коя  седмица е най- добре да се отиде?

С първата бременност ме извикаха 19 г.с.
Очаквам предложения Simple Smile
Лека нощ и благодаря предварително  bouquet

Здравей ! Първата и втората  ФМ ги направих  в клиниката на доц. Балев , но при д-р Цонев и съм доволна.

# 39
  • Мнения: 318
Добър вечер майчета,
Само веднъж съм писала в темата, преди около два месеца, така че не ме познавате.

Има ли майки от Варна?

Ако има ще ги помоля да споделят при кого ще ходят за втората фетална! Аз не живея в България, но до края на септември съм тук и трябва да намеря някои добър лекар да ми я направи.
Много исках при доц. Балев,  но записването било много сложно, така че не мога при него, защото не живея във Варна и не мога да отида пред кабинета и да чакам за записване.

В коя  седмица е най- добре да се отиде?

С първата бременност ме извикаха 19 г.с.
Очаквам предложения Simple Smile
Лека нощ и благодаря предварително  bouquet

Здравей ! Първата и втората  ФМ ги направих  в клиниката на доц. Балев , но при д-р Цонев и съм доволна.
Здравейте! И аз ходих на първа и втора при Цонев, само че клиниката се казва проф. Темелков. Доста е мълчалив този доктор, но се надявам да си разбира от работата Simple Smile  Относно седмицата, мен ме извика м/у 16 и 18  г.с.  В сряда бях на ФМ и доктора каза, че чакаме момиче!! Heart Eyes Честно казано, не очаквах.... Crazy бях с нагласа за момченце пак.  ooooh!

# 40
  • Мнения: 40
Благодаря ви за успокоението, момичета Simple Smile
Ще си чакам търпеливо. Желая ви хубав слънчев ден и дано не ви е много топло  Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 41
Добър вечер майчета,
Само веднъж съм писала в темата, преди около два месеца, така че не ме познавате.

Има ли майки от Варна?

Ако има ще ги помоля да споделят при кого ще ходят за втората фетална! Аз не живея в България, но до края на септември съм тук и трябва да намеря някои добър лекар да ми я направи.
Много исках при доц. Балев,  но записването било много сложно, така че не мога при него, защото не живея във Варна и не мога да отида пред кабинета и да чакам за записване.

В коя  седмица е най- добре да се отиде?

С първата бременност ме извикаха 19 г.с.
Очаквам предложения Simple Smile
Лека нощ и благодаря предварително  bouquet

Здравей ! Първата и втората  ФМ ги направих  в клиниката на доц. Балев , но при д-р Цонев и съм доволна.
Здравейте! И аз ходих на първа и втора при Цонев, само че клиниката се казва проф. Темелков. Доста е мълчалив този доктор, но се надявам да си разбира от работата Simple Smile  Относно седмицата, мен ме извика м/у 16 и 18  г.с.  В сряда бях на ФМ и доктора каза, че чакаме момиче!! Heart Eyes Честно казано, не очаквах.... Crazy бях с нагласа за момченце пак.  ooooh!
Наистина е доста мълчалив докато преглежда . Но след като направи всички измервания и го разпитах ,спокойно ми отговори на всички въпроси. Честито за момиченцето  Grinning Ние чакаме момченце  Hug

# 42
  • Мнения: 297
В Семейни отношения има тема за една майка, на която бащата реално е наложил името на детето, накрая темата се отклони и взеха да се дискутират разни странни имена.
Още се смея на едно - Пенислав  Joy

 hahaha  hahaha  hahaha
Ейййй изтрещя народа....в стремежа си да угодят на всички, се получават такива бисери, за жалост всичко това е за сметка на детето.

Maqqq91 Аз ще ходя при др Славчев.
triangle благодаря за новата темичка!  Heart Eyes

Днес ми попадна едно име, с първата буква на майка ми  Whistling Много ми хареса - Жаклин!  smile3521 Добре се съчетава и с бащино и фамилно!
Сега трябва и едно мъжко да си харесам.... newsm78

# 43
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Здравейте, момичета!
Аз днес влизам в 18та седмица. Подготвила съм се за дълго чакане преди да усетя бебето, засега никакви индикации.

Triagle, моля да ме добавиш в списъка, термин 23ти декември, 1ва бременност, 36 години, момиче  stork-girl
Писах ти и на лични още вчера като направи темата и се притеснявам, че не си го получила.

Какво ви е мнението за закупуване на количка от olx?

# 44
  • Лондон
  • Мнения: 839
Добро утро,бъдещи мами Heart Eyes Аз тъкмо се събудих и все още си лежа в леглото Hug При мен се превърна в закон със ставането сутрин да ви чета Heart Eyes
Видях,че сте коментирали името Самуил,което и на мен до скоро ми беше фаворит,но се отказах.За мъжки много харесвам Константин и Симеон,като по-клоня към Константин.
Видях,че една мама е писала за мнението ни за количките от OLX,според мен няма нищо лошо да се вземе количка от там,има много добросъвестни продавачи,но за съжаление не всички са такива.Просто трябва да се внимава повече и така bouquet
И понеже поста ми няма как да мине без оплакване-мами,не знам дали при вас е така и какво точно работите,но аз работя в магазин за спортни стоки в Лондон.Колкото повече напредва бременността ми.,толкова по-трудно ми става с това висене на крак и навеждане нон-стоп.Хем ми се ще да ходя максимално време на работа,понеже съм между хора и се разнообразявам,хем пък ми се взема тока като седя права по 5 часа и се чудя къде да се дена. ooooh!
Дано поизкарам месец поне,до към средата на септември.
Вие как сте с работата?Мислели ли сте кога да спрете да работите?
Хубав и успешен ден

Общи условия

Активация на акаунт