Звездни компромати - 293 част

  • 124 738
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 511
Линдарева в папараци сега.Почнах да я харесвам,толкова откровена.Найлонката няма да я коментирам,загледах се превъртайки каналите и останах да я слушам.Другите им репортажи са тъпи.

# 691
  • Мнения: 461
Андреа е станала огромна и в тяло и в лице. #Crazy Нямам проблем с килцата и, обаче в нейния профил снимките дори не се доближават до реалността. Тези снимки са от преди няколко дни. newsm78
Скрит текст:




Ето я с "чуждите" лице и тяло в нейния профил  hahaha

Последна редакция: пн, 01 авг 2016, 02:06 от JenyP

# 692
  • Мнения: 1 458
Сигурна съм, че това не е Андреа. Не съм фенка, да кажа.

# 693
  • Мнения: 9 710
Андреа е станала огромна и в тяло и в лице. #Crazy Нямам проблем с килцата и, обаче в нейния профил снимките дори не се доближават до реалността. Тези снимки са от преди няколко дни. newsm78
Скрит текст:
A така изглежда в собствените си очи:  hahaha
Скрит текст:

# 694
  • HH
  • Мнения: 3 269
Сигурна съм, че това не е Андреа. Не съм фенка, да кажа.
И на мен не ми прилича на нея, структурата на лицето е друга някак.

# 695
  • Мнения: 461
Сигурна съм, че това не е Андреа. Не съм фенка, да кажа.
Глупости! Това е Андреа. Снимките ги свалих от фейса на един нейн фен. Клипче също беше качил с тази рокля.Аз като съм я виждала по улиците преди няколко месеца пак беше с такова лице и леко пълничка, но сега се е доста отпуснала. Photoshop прави чудеса.

# 696
  • Мнения: 1 458
Сигурна съм, че това не е Андреа. Не съм фенка, да кажа.
И на мен не ми прилича на нея, структурата на лицето е друга някак.
Явно вече има имитатори на родните селебритита...  Laughing
Глупости, не глупости - Андреа винаги е била по-пълна от фотошопнатите и снимки, но особата по-горе не е тя.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 10 659
Младежът с Андреа е един, който обожава да се снима с фолк певици и аз лично, заради неговото присъствие на снимките, вярвам, че това е Андреа.

# 698
  • Мнения: 1 458
Младежът с Андреа е един, който обожава да се снима с фолк певици и аз лично, заради неговото присъствие на снимките, вярвам, че това е Андреа.
Да, знам го, все го бъркам с Джорджаното... Продължавам да твърдя, че не е тя. На последната снимка девойката има снимка на тел., фрик фен според мен.

# 699
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Баш си е Андреа. Подпухнала и позакръглена.

# 700
  • Мнения: 461
За невярващите - Ето ви я отново в снимки от дискотеки и от въпросния фен ( За останалите - съжалявам за двойния ужас) Flutter :

Последна редакция: пн, 01 авг 2016, 01:21 от JenyP

# 701
  • Мнения: 1 458
Добре, трябва да призная, че при по-обстойно вглеждане в мен се породи съмнение, че може и верно да е тя...  Peace Обаче друго ми направи впечатление, що не си шопна късите пръстета на първата обработена инстаграмска снимка  Thinking Laughing

# 702
  • Мнения: 461
Обаче друго ми направи впечатление, що не си шопна късите пръстета на първата обработена инстаграмска снимка  Thinking Laughing
Забравила ги е  Joy На мен ми е чудно телцето по бански (особено като е с две части)  как и го издокарват така на снимките.. То вЕрно е напреднала фотографията, ама чак толкова.. Thinking

# 703
  • Мнения: X
Обаче друго ми направи впечатление, що не си шопна късите пръстета на първата обработена инстаграмска снимка  Thinking Laughing

Чак сега се загледах, изглеждат потресаващо зле на фона на цялата тая "прелест"  ooooh! Ужас  Laughing
Смущава ме и гърдата и на същата снимка  Tired

# 704
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Слави кани на концерт или привиква на протест ? https://www.youtube.com/watch?v=6Ba-IYbKNqw

Общи условия

Активация на акаунт