Звездни компромати - 293 част

  • 127 256
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 137
Да не е гей и Орлин нещо, май имаше подобни слухове по едно време.
Слухове имаше, но аз лично съм го виждала да сваля жена,
така че и да е имал залитания не е било за постоянно  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 10 571
Докато разбера кой на кого какъв се пада и... изпаднах в потрес от снимката  ooooh! една препечена и една набоцкана кифла! Мразя да се изразявам така за хората, но и те да не се навират зорлем в публичното полезрение...

И аз не я знам тази каква е, но, за Бога, тези вимета не тежат ли?  Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 4 328
аз Орлин никога не съм го харесвала, ама никакъв гей не е.
не прекалявайте с гейската тема Simple Smile

# 33
  • Мнения: 9 855
Запис с Елен Колева в Милано (дано не са пускани).
Хубава е, да не беше и толкова глупава.
Скрит текст:







# 34
  • Мнения: 9 137
Аби Лий Кършоу за Agent Provocateur Fall/Winter 2016

Скрит текст:












# 35
  • Мнения: 9 041
Запис с Елен Колева в Милано (дано не са пускани).
Хубава е, да не беше и толкова глупава.
Скрит текст:



Леле какви пръсти на краката има

# 36
  • Мнения: 1 455
Като споменахте "вимета"... Съпругата на Хю Хефнър - Кристъл си махнала силикона. Оказало се, че я тровел години наред, докарвайки й неподозирани проблеми на цялата имунна система - забавен разтеж на косата, сърцебиене, мигрена, обща отпадналост, загуба на паметта и световъртежи, и т.н.

https://www.instagram.com/p/BIDKHdlj4uz/?taken-by=crystalhefner&hl=en

Сега:
https://www.instagram.com/p/BIFvd3JDBlY/?taken-by=crystalhefner&hl=en
Преди:
https://www.instagram.com/p/BHfT1mMDkf_/?taken-by=crystalhefner&hl=en

# 37
  • Мнения: X
Елен не се ли занимаваше по едно време с онзи пияндурник писателя Терзийски ?

# 38
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 084
аз Орлин никога не съм го харесвала, ама никакъв гей не е.
не прекалявайте с гейската тема Simple Smile
Оня ден (преди две седмици де) го видях в столичен супермаркет. Е, ако щете ми вярвайте, ама пръскаше позитивизъм от него. Толкова беше усмихнат и дружелюбен, направо сладурче. Не съм вярвала че ще го кажа, защото аз не съм му фенка.

# 39
  • Мнения: X
Наистина е много лъчезаран човек, добронамерен и възпиран. Много качества, от които повечето величаещи се бг звезди са оперирани.

# 40
  • Мнения: 2 673
Елен не се ли занимаваше по едно време с онзи пияндурник писателя Терзийски ?
Имаше нещо там, да. Нали имаха и интервю заедно в предаването "Комбина" ама какво стана после ... newsm78

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 684
Елен ми се струва вталена Rolling Eyes А Орлин е просто страхотен Grinning

# 42
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да се смее ли човек ... Rolling Eyes
https://lifestyle.bg/international/pogrebaha-teylar-suift.html

Хъш,  bouquet

# 43
  • Мнения: 6 417
Елен не се ли занимаваше по едно време с онзи пияндурник писателя Терзийски ?
В интервю за "24 часа" миналата събота той казва, че спели от време на време, ама така, неангажиращо.

# 44
  • Мнения: 31 704
Елен не се ли занимаваше по едно време с онзи пияндурник писателя Терзийски ?
Имаше нещо там, да. Нали имаха и интервю заедно в предаването "Комбина" ама какво стана после ... newsm78
После той се върна при жена си, а Елена щяла а го обича винаги Whistling
Красиво, талантливо момиче, а така да няма усет към мъжете т.е. все едни си ги намира ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт