Звездни компромати - 293 част

  • 127 256
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 134
Аз само не разбрах Мара на кого е споделила, че ако в Гърция не забременее ще правят инвитро Crazy

# 46
  • Мнения: 34 810
Е как на кого, на жълтите парцали?! Whistling

# 47
  • София
  • Мнения: 4 328
на ЕЖК Laughing

# 48
  • Мнения: 5 282
Да ви върна на новия Любимец на Бг мама, Роналдо. Дарил е премията си от Европейското на деца болни от рак.
Не се интересувах от него и продължавам да не го харесвам като футболист, но наистина е с голямо сърце!  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 20 422
Да, редовно прави мили жестове, които чак ме изумяват.

# 50
  • Мнения: 8 610
Това беше обявено от самото начало, че ще се случи при титла.  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Много хубав Орлин, скоро го гледах на участие,
ами вярно пръска светлина, а усмивка му...  Crazy

Лив Тейлър с бебчето  Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BIIFm1pDoLU/?taken-by=misslivalittle
Много хубавици на една яхта, Сен Тропе.
https://www.instagram.com/p/BIHuCkiDtFI/?taken-by=doutzen

Хъш за темата  bouquet

# 52
  • Мнения: 4 201
Наистина е много лъчезаран човек, добронамерен и възпиран. Много качества, от които повечето величаещи се бг звезди са оперирани.
Разкошен!

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Май от както се раздели с Яна не е имал някаква сериозна връзка.....или бъркам  newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 4 328
с годините и опита растат и претенциите Wink
въпреки че Яна висока летва не ми се вижда.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 30 652
Няколко пъти в Папараци го бяха снимали с различни девойки

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 8 824
Ани Салич хапали ли ст/ме я скоро? Много напълняла и нелепо ми седи до младичкия, все още,  и значително по-слабичък от нея, Дойнов. И като я опънат в тия дрешки  ooooh!,прелива,прелива  Stop. Stop

# 57
  • Мнения: 31 703
Аз само не разбрах Мара на кого е споделила, че ако в Гърция не забременее ще правят инвитро Crazy
http://www.flagman.bg/article/105992
Не е тайна, че дъщеричката е инвитро

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 30 652
Ани Салич хапали ли ст/ме я скоро? Много напълняла и нелепо ми седи до младичкия, все още,  и значително по-слабичък от нея, Дойнов. И като я опънат в тия дрешки  ooooh!,прелива,прелива  Stop. Stop
беше поотслабнала...ох,тези кг  Sad

# 59
  • Мнения: 7 134
Аз само не разбрах Мара на кого е споделила, че ако в Гърция не забременее ще правят инвитро Crazy
http://www.flagman.bg/article/105992
Не е тайна, че дъщеричката е инвитро

И? Специално е споделила това с Флагман : Говори се, че певицата специално се погрижила ваканцията с мъжа й Християн Гущеров за съвпадне с нейната овулация с надеждата да си направят „гръцко“ бебе.

Както и това: Тя за първи път отделила дъщеря си Марая от своята спалня, убеждавайки я да спи в отделна стая, а не в съпружеското легло, както винаги досега.
 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт