Къде в Бургас? (48)

  • 81 343
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 6 936
Някой знае ли къде продават на едро малки кутийки от велпапе (кашон) и да има разнообразие на различни размери.
Също така къде продават амбалажна хартия (от тази кафявата)?

# 721
  • Мнения: 237
Амбалажнна хартия има в повечето по големи книжарници. Например офис Уан, на Гладстон срещу арна пекарна има.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 16 314
Търся скарпини (това са обувките за народни танци),някой знае ли къде могат да се намерят на по-нормална цена? Или някъде да ги правят в Бс?
НАмерих ги на цена 45 лева  ooooh!

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 6 546
Търся скарпини (това са обувките за народни танци),някой знае ли къде могат да се намерят на по-нормална цена? Или някъде да ги правят в Бс?
НАмерих ги на цена 45 лева  ooooh!
Скарпини мисля, че прави някакъв обущар около дупките. По спомен обаче цената им не беше много под 45 лева. Ако е за танци, няма ли начин групово да ви се поръчат?
В този ред на мисли, къде да търся трико за балерината вкъщи?

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
В Мол Плаза видях предстоящо откриване на детски център Деца на луната (на мястото на Калиопе). Пишеше, че отварят от 5-ти, но още не работеха.
Дали вече работи? Отзиви?

Какъв ще бъде този център - за игри, празници, както останалите детски центрове или ще бъде с друга идея?

Не знам, на плакатите само това пише - детски център Деца на луната. Изобразена е лунната повърхност. Останах с впечатление, че ще е с образователна цел. Пишеше, че входът ще бъде свободен от 5 до 11-ти ноември както се оказва.
Детски център има на втория етаж, така че едва ли ще направят и на първия. Но това са си мои разсъждения.

# 725
  • Мнения: 534
Някой знае ли фирма, която да изкупува стара развалена бяла техника (съдомиялна машина) с опция взимане от адрес ?
Благодаря предварително!

# 726
  • Мнения: 5 143
В Мол Плаза видях предстоящо откриване на детски център Деца на луната (на мястото на Калиопе). Пишеше, че отварят от 5-ти, но още не работеха.
Дали вече работи? Отзиви?

Какъв ще бъде този център - за игри, празници, както останалите детски центрове или ще бъде с друга идея?



Не знам, на плакатите само това пише - детски център Деца на луната. Изобразена е лунната повърхност. Останах с впечатление, че ще е с образователна цел. Пишеше, че входът ще бъде свободен от 5 до 11-ти ноември както се оказва.
Детски център има на втория етаж, така че едва ли ще направят и на първия. Но това са си мои разсъждения.

Благодаря  bouquet
Интересно звучи. Питам, защото ме интересува като вариант за празнуване на рожден ден, като нещо по-различно за по-големи деца - 12 годишни  Hug Ще потърся информация в Интернет, ако има да се ориентирам за какво става въпрос.

# 727
  • Мнения: 12
Къде по-точно около Окръжна болница?
Иначе и на нас като ни се прияде, си купуваме от кръчмата до затвора - винаги е прясна и поне 2 вида, но обикновено вземам за вкъщи, че малко ми е мърляво заведението ... И кебапчетата им са добри, но като капана в Отманли няма втори - в цялата държава!
Въпросното заведение е точно до кръстовището(между спирката и болницата).
Относно кебапчетата - въпрос на вкус, на мен лично на капана в Отманли не са ми така вкусни като тези на шатрата в Айтос. А за кюфтета фаворита ми е чак във Велинград - заведението "Баба и Дядо". Поздрави.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
В Мол Плаза видях предстоящо откриване на детски център Деца на луната (на мястото на Калиопе). Пишеше, че отварят от 5-ти, но още не работеха.
Дали вече работи? Отзиви?

Какъв ще бъде този център - за игри, празници, както останалите детски центрове или ще бъде с друга идея?



Не знам, на плакатите само това пише - детски център Деца на луната. Изобразена е лунната повърхност. Останах с впечатление, че ще е с образователна цел. Пишеше, че входът ще бъде свободен от 5 до 11-ти ноември както се оказва.
Детски център има на втория етаж, така че едва ли ще направят и на първия. Но това са си мои разсъждения.

Благодаря  bouquet
Интересно звучи. Питам, защото ме интересува като вариант за празнуване на рожден ден, като нещо по-различно за по-големи деца - 12 годишни  Hug Ще потърся информация в Интернет, ако има да се ориентирам за какво става въпрос.
Нищо не намерих в Гугъл аз, ако откриеш нещо моля сподели.
Да се коригирам - вход свободен пишеше до 23-ти.
За кебапчетата до затвора: мой колега беше опериран по спешност преди две години след един обяд на кебапчета от там. Извадиха му телче от онези старите телени гъби за търкане на загоряло, явно попаднало в каймата. Оттогава от там нищо не купувам.

Последна редакция: вт, 11 окт 2016, 14:53 от tanya_79

# 729
  • Мнения: 5 143
Къде по-точно около Окръжна болница?
Иначе и на нас като ни се прияде, си купуваме от кръчмата до затвора - винаги е прясна и поне 2 вида, но обикновено вземам за вкъщи, че малко ми е мърляво заведението ... И кебапчетата им са добри, но като капана в Отманли няма втори - в цялата държава!
Въпросното заведение е точно до кръстовището(между спирката и болницата).
Относно кебапчетата - въпрос на вкус, на мен лично на капана в Отманли не са ми така вкусни като тези на шатрата в Айтос. А за кюфтета фаворита ми е чак във Велинград - заведението "Баба и Дядо". Поздрави.

Не съм питала за кебапчета, някакво объркване се е получило  Laughing

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 890
Търся количка/поставка с колела за раница  newsm78

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
В книжарницата с/у Стоматологията гледах преди няколко дни.

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 1 460
някой има ли идея какъв майстор да търся, за да изчисти улука, защото е пълен до една чупка с боклуци и прелива като вали дъжд  newsm78 трябва с въже да се спуска по покрива

# 733
  • Мнения: 24 446
Търся количка/поставка с колела за раница  newsm78
В книжарницата на Гладстон, точно срещу Харна пекарна има

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 16 314
Търся скарпини (това са обувките за народни танци),някой знае ли къде могат да се намерят на по-нормална цена? Или някъде да ги правят в Бс?
НАмерих ги на цена 45 лева  ooooh!
Скарпини мисля, че прави някакъв обущар около дупките. По спомен обаче цената им не беше много под 45 лева. Ако е за танци, няма ли начин групово да ви се поръчат?
В този ред на мисли, къде да търся трико за балерината вкъщи?
Благодаря ти! Ще обиколя да го потърся и да видя какво ще каже.
А за групово,за момента няма такива изгледи,за съжаление.
Трико,трико  Thinking newsm78 сещам се само за спортния магазин в Безистена,но там май са само спортни екипи.

Общи условия

Активация на акаунт