Направих си перманентен грим на веждите - Тема 5

  • 163 058
  • 769
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 100
Лилиберта - не. Правиш веждите веднъж, след месец отиваш на ретуш и това е. Ако случайно кожата не успее да прихване цвета, защото е мазна, тогава трябва още веднъж ретуш. Peace

Който има мерак за вежди при Диди в Ефект, има някаква томбола в страницата във фб и може да се спечели процедура по желание. Аз все още се чудя дали да си удебеля веждите, та се чудя дали да взема да се пробвам. Макар че мъжа ми само ме критикува като почна да му говоря за вежди, казва че ми става мания.  Mr. Green

Между другото според вас по-дебелите вежди само на нежни черти на лицето ли подхождат?

# 571
  • Мнения: 39 412
Според мен дебели вежди (особено микроблейдинг и други подобни процедури) си личат от далече, че са изкуствени. Да изглеждат по- естествено е по- важно.....според мен самата.

# 572
  • Мнения: 718
И според мен най-важното е веждите да изглеждат естествено. Иначе дебели вежди съм виждала да седят добре и на по-слаби лица, и на по-груби.

# 573
  • Мнения: 17
Здравейте момичета,понеже нямам възможност да изчета Темите,моля за насока-в Бургас къде правят хубави вежди?Ако има Бургазлийки -нека споделят отзиви...
Благодаря Simple Smile

# 574
  • Мнения: 10
Здравейте! Имам следните терзания и се надявам да ми помогнете с  решението. Двоумя се между перманентен грим, който може би няма да е косъм по косъм, тъй като от снимките, които съм виждала на такъв не ми изглеждат никак естествено /възможно е и защото повечето са веднага след процедурата и са с по - натрапчиви цвят и форма/. На другата везна съм поставила микроблейдинг, като засега съм се спряла на Анелия Демирева от Варна /това ми е най - близкия голям град/. Та, трудността на решението се корени в това, че кожата ми в никакъв случай не е суха, а по - скоро мазнее, особено с по - богат крем. За повече яснота - ако само я измия с вода и не сложа крем е опъната до скъсване, но сложа ли крем, около обяд вече трябва да попивам с кърпичка. Смятате ли, че е удачно в такъв случай да прибегна към микроблейдинга? Ако сте срещали снимки в нета на този тип вежди, снимани след например 3-4-5 месеца, бих се радвала да ме насочите, за да видя какво да очаквам в бъдеще. Благодаря за отделеното време и се надявам да ме посъветвате нещо.

# 575
  • Мнения: 663
При мазна кожа от значение са пигментите, с които ще правят микроблейдинга. Преди да почнеш си направи проучване с какво ще те работят.

# 576
  • Мнения: 10
Благодаря! Ще попитам при Анелия Демирева и Маруся от Варна какви са пигментите и ще видя какво ще намеря в нета за тях. Ако някой е имал опит по въпроса, бих била благодарна на всяко мнение.

# 577
  • тук и там
  • Мнения: 11 564
Аз имам вежди със  светлосенки.Боите уж бяха качествени,но при мен червенее.В началото е хубаво,после започнаха да червенеят.Не знам до колко зависи от боите-някой беше казал че зависи от кожата,кой пигмент как и за колко време разгражда - за това при някои след време започват да  сивеят,при други  да синеят,при трети да червенеят.. МБ е по-добрия вариант според мен.Аз след перманентния,направих МБ.МБ не изби на червено,но много бързо пада пигмента.И двата варианта съм ги правила при Бисерка Петрова.Сега съм ги оставила ,нищо не правя-за да падне напълно пигмента от светлосенките и да си направя тогава нов МБ евентуално.Със много мазна кожа съм .

# 578
  • Мнения: 10
Kaisia, а можеш ли ориентировъчно да ми кажеш за колко време ти избледня осезаемо МБ? Просто искам да добия представа от човек, който има реален опит с по - мазна кожа и МБ. Ясно ми е, че за всеки е индивидуално, но все пак. Все повече се разубеждавам за перманентния именно поради непредвидимите нюанси впоследствие. Другото е, че кожата ми е светла, а космите на веждите - тънки, но черни, т.е. при перманентен вероятно ще трябва да бъдат попълнени с черно или много тъмнокафяво, което ще ги направи доста...хммм...."категорични". В момента им слагам средносив молив, за да не са така натрапчиви и изглежда добре.

# 579
  • Мнения: 3 026
МБ при мен падна още с падането на коричките. Със суха кожа съм.
Просто паднаха коричките и с тях и туша. Другата седмица съм на ретуш, ще видим тогава...

# 580
  • Мнения: 5 892
И при мен така, но след ретуша се задържа.

# 581
  • Мнения: 3 026
И при мен така, но след ретуша се задържа.
Дано. Иначе момичето каза, че ще ми прави докато не се задържи  Joy

# 582
  • София
  • Мнения: 1 758
Аз съм с микроблейдинг.
При първото правене доста бързо падна,Но след ретуша ефекта се задържа. Peace
Вече 8 месеца минаха и все още са Ок.
Март месец мисля пак да ги направя,тогава ще стане 1 година.

# 583
  • тук и там
  • Мнения: 11 564
Аз реално още имам и от МБ и от перманентния(последно съм ги правила през август,2016).Просто перманента си променя цвета и не е окей.МБ избледнява -но не бие на червено поне при мен.Вчера се гледах със увеличително огледало-стоят някои чертички от МБ.Кофтито е примерно че и двете не избледняват равномерно-тоест на места става по-бързо.Моят МБ отпред на веждите го няма.Иначе се задържа въпреки мазната кожа горе-долу така.:до третия месец са най-добре,на шестия са горе-долу добре-но част от МБ е избледнял или го няма  ,към 8-10-я си "плачат" за корекция вече.Това при мен.Сега допълвам с молив -МБ не съм решила кога ще правя пак.Чакам да се махне червеното от перманентния(него го правих 2015гд -пак август).

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 07:44 от Kaisia

# 584
  • Мнения: 1 396
Успокоявам се малко, като ви чета, че и при мен в началото на веждата всичко падна с падането на коричките. Дано след ретуш да е ок.

Общи условия

Активация на акаунт