Дългото чакане след трансфер 52

  • 59 096
  • 782
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 533
Мишана , mariana_  всичко ще е наред Hug
Xiara 10 някои момичета нямат никакви симптоми и все пак резултатът е положителен. Не се отчайвай, рано ти е още Hug

# 31
  • Мнения: 1 269
здравейте момичета. 6 ден след трансфер съм на едно 3 дневно ембрионче без да броя деня на трансфера.страшно съм притеснена и мисля че вече отписан опита. първите 2-3 дена имах много слаби почти незабележими  менструални болки.от тогава нищо. 4 ден леко подуване на гърдите и корема.от 4 ден нататък не усещам болки,придърпвания...нищо.абсолютно нищо,сякаш нищо никога не съм правила.възможно ли е да има някакъв шанс или всичко приключи за мен.ще се побъркам вече

И аз бях като тебе, а на 9 ден на 3 дневни Чхг отчете положително

# 32
  • Мнения: 730
Готова съм аз с доктора. Две сакчета, още няма пулс. Док каза, че съм в 5 седмица + дни/ не запомних колко/. В понеделник за пулс. Ох, пак нерви до тогава:)

# 33
  • Мнения: 292
Честито, mariana, значи близнаци  Simple Smile!Супер!
Аз съм пред кабинета на док и нервно поклащам крак  Simple Smile.

# 34
  • Мнения: 19 687
В понеделник за пулс. Ох, пак нерви до тогава:)
А после още колко нерви, ако знаеш Mr. Green

# 35
  • Мнения: 6 533
Като се замисля, май след + теста започват истинските нерви, а до преди това е песен направо Mr. Green

# 36
  • Мнения: 730
Знам, знам. С дъщеря ми докато не я видях, не можах да се отпусна и повярвам

# 37
  • София
  • Мнения: 4 884
здравейте момичета. 6 ден след трансфер съм на едно 3 дневно ембрионче без да броя деня на трансфера.страшно съм притеснена и мисля че вече отписан опита. първите 2-3 дена имах много слаби почти незабележими  менструални болки.от тогава нищо. 4 ден леко подуване на гърдите и корема.от 4 ден нататък не усещам болки,придърпвания...нищо.абсолютно нищо,сякаш нищо никога не съм правила.възможно ли е да има някакъв шанс или всичко приключи за мен.ще се побъркам вече

Това, че нямаш симптоми, не е никакъв критерий за успех или неуспех Peace На твоя място в сряда щях да пусна кръвен Praynig Peace

# 38
  • Мнения: 1 040
Мен пък ме боли главата от вчера  ooooh! 4-ти ден съм на 3 тридневни, този път симптоми йок, освен ужасно подут корем Sad

# 39
  • Мнения: 338
Мистика, мен също ме боли глава от 2-3 дена . Аз съм на 16-ти ден след трансфер на 5 дневни две бластоцисчета. Имам понякога и температура около 37- 37,2 . Нямам никакви други симптоми .

Момичета ще повярвате ли че, все още не съм си правила тест - какъвто и да било Simple Smile

Успех на всички  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 040
Миши татко, лелее, как издържаш Wink Аз все си мисля, че това с главата е заради жегата,респ. кръвното...Ти пиеш ли нещо за главоболието? А леко повишената температура нали можеше да е от утрогестана  newsm78 Аз този път съм много мнителна, то парен каша духа  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 78
благодаря ви за куража момичета. не ми е първи опит и силно се  надявах че този път ще видя и аз 2 чертички. изчетох доста постове всеки споменава за някакъв симптом..възможно ли е до 6 ден да е станала имплантацията и да не чувствам никакъв признак от тези които споменават всички.знам че е рано за симптоми но доста се стреснах като от два дена вече нищо не чувствам.успех на всички чакащи. baby_neutral

# 42
  • Мнения: 338
Мистика , до петък или събота ще издържа. Нямам друг избор , тогава ми е тестът. А що се отнася до главоболието , четох че това може да е признак на бременност ,  може да е и от времето.

# 43
  • Мнения: 2 013
И аз трябва да правя тест в Петък. Предните пъти ми беше много спокойно, чак ме мързеше да ходя на кръвен тест. Обаче като е вече 4-ти опит - започвам да се изнервям - явно е нормално.

# 44
  • Мнения: 292
Момичета, и аз съм с двечки! Направо не мога да повярвам  Grinning! След 08.08 ме викат на втори преглед за пулс.
А, ако знаете каква съм шматка - не е истина просто!!! От вълнение, забравих да си платя на касата и сега ще се връщам до клиниката  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт