Моята сватба през 2016 - тема 4

  • 28 293
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Не може ли да я върнеш?

Не знам, не съм пробвала още, пък и малко ми е неудобно  Sad

# 16
  • Мнения: 1 478
Не може ли да я върнеш?

Не знам, не съм пробвала още, пък и малко ми е неудобно  Sad
Все пак е твоя сватбен ден. Ако имаш съмнения за роклята, звънни да попиташ. Може да я Смените с с друга.
Ако не се чусвтваш добре, опитай да я върнеш или замениш, за да не мислиш по време на цялата сватба за ръцете си. Удобно, неудобно - пробвай.

# 17
  • Мнения: 194
Здравейте момичета искам да ви споделя каква я свърших аз.
Тъй като сватбата ми наближава(началото на септември) и аз малко се притесних и преди една седмица си харесах една рокля и си я купих. Самата рокля е наистина много красива с хубава дантела до кръста. Но проблема настана като се прибрах и като я пробвах пак вкъщи, вече не ми харесваше как ми стои, защото си втълпявам, че с нея ръцете ми изглеждат много дебели. И вече цяла седмица се тормозя, като я гледам на закачалката е супер, като си я сложа не спирам да си гледам ръцете. Толкова ми е тъжно нз какво да правя...




Ако си харесваш роклята и не искаш да я сменяш, можеш да я занесеш да ти пришият къси дантелени ръкавчета. Те мисля ще свършат работа

Идеални ще са ръкавчетата, мисля, че на този модел няма как да станат, защото е като потник. Това е роклята: https://www.peek-cloppenburg.de/luxuar/damen-brautkleid-mit-flor … -ecru-9293448_10/

# 18
  • Мнения: 20
 newsm78 Уффффф...ми то не е лесна работата, ама все си мисля, че е добре да се сложат дантелени такива. Това обаче само опитна шивачка може да каже и ако питаш мене - най-добре няколко мнения събери, защото ако ти откажат от раз, това не е професионалистка. Хора, които си обичат работата винаги ще намерят начин да ти помогнат  Wink

# 19
  • Мнения: 187
maggi_91, роклята е велика. Много нежна и деликатна. Според мен ръкавки ако сложиш, ще се развали идеята и визията. Някой видя ли те облечена с нея. Да не би просто да си си внушила, че са ти големи ръцете. Пойскай странично мнение. Честно да ти кажа, аз като си поръчах роклята и почнах да мисля, ама това ли е най-хубавата, ама харесва ли ми, ама цвета такъв ли трябваше да избера.....

Но си мисля, че като дойде сватбата, ще се успокоя и ще съм сигурна, че е най-добрия избор.

Може и при теб да е така  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 20
Ама я вярно се снимай и качи да те видим и ще си кажем и ние мнението  Wink

# 21
  • Мнения: 187
Подкрепям  bradoikovaSimple Smile Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 37
Здравейте,искам да ви попитам как ще процедирате с гостите от други градове,вие ли ще поемете нощувките?

# 23
  • Мнения: 20
Виж сега, ако нямате достатъчно финансови средства, няма как да им ги платите. Ако можете да си го позволите, ги плащате. То друг вариант няма  Grinning

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 021
Здравейте,искам да ви попитам как ще процедирате с гостите от други градове,вие ли ще поемете нощувките?

За няколко човека го направих и още съжалявам. Пратихме хотела по-рано тъй като имаше ваучери, а ми съобщиха, че няма да идват и то без основателна причина 2 дни преди сватбата. Останалите си ги ползваха хотела.

# 25
  • Мнения: 187
Ние ще платим нощувките/таксито само на Родителите и близки роднини - лели и чочовци. Няма как да поемем всички разходи Sad

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 021
Ние ще платим нощувките/таксито само на Родителите и близки роднини - лели и чочовци. Няма как да поемем всички разходи Sad
те и нашите освен родителите бяха няколко близки роднини - изрично искахме рано да потвърдят заради плащането на хотела и бяха 100% сигурно, но...2 дни преди сватбата - изненада. Аз това не го разбирам, но всеки човек си е различен.

# 27
  • Мнения: 37
Аз съм пред голяма дилема,защото става въпрос за нощувките на приятели. От една страна мисля,че е редно да ги поемем,от друга обаче, ще има хора,които ще пътуват обратно (сватбата е дневна) и такива,които ще останат при роднини и ми се вижда някак си нечестно на едни да платим хотела,а други да си ходят. Но пък ако трябва да платим хотела на всички,става непосилно... Не знам какво да правя Sad

# 28
  • Мнения: 1 478
Ние затова казахме само на най-близките си приятели и те ще си платят сами. А и няма място за всички в хотела. За другите ще имаме бусче , което да ги върне дп София, защотп сватбата ни ще е на 15 мин извън София.

# 29
  • Мнения: 187
Скрит текст:
Аз съм пред голяма дилема,защото става въпрос за нощувките на приятели. От една страна мисля,че е редно да ги поемем,от друга обаче, ще има хора,които ще пътуват обратно (сватбата е дневна) и такива,които ще останат при роднини и ми се вижда някак си нечестно на едни да платим хотела,а други да си ходят. Но пък ако трябва да платим хотела на всички,става непосилно... Не знам какво да правя Sad

nickybd, дилемата е голяма наистина. Според мен на по-младите хора (приятели), които работят, няма да им е проблем да отделят по 30лв за нощувка, а вече, ако има такива, които не могат - бих им платила (баба ми например, която взима много малка пенсия). При нас така седят нещата и затов акоментирам от моя гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт