Моята сватба през 2016 - тема 4

  • 28 296
  • 168
  •   1
Отговори
# 150
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Момичета, моля за информация. Към днешна дата записването на час в ритуална зала за София на Пиротска или на Кракра се прави?

# 151
  • Мнения: 4 097
На "Кракра".

# 152
  • София, България
  • Мнения: 5 597

Благодаря ти много. Между другото само за информация, вече е възможно записването онлайн на час и ритуална зала, но така или иначе после до 2 работни дни трябва да се ходи на място да се потвърди.
Ето линк:
http://31.13.220.218/eServices/SvcWedAppoint.aspx

# 153
  • Мнения: 11
 Здравейте на всички БУЛЧЕТА. Ето ме и мен булка през 2017 г. Дата още нямаме, вероятно втората половина на годината,есенна или зимна сватба. Много съм щастлива ,че ви има и ме ориентирахте с финансите, които са ни необходими за това прекрасно събитие. Само в перото декорация на ресторант и изнесен ритуал ,нямам представа какви разходи трябва да предвидим. Бихте ли споделили вашия бюджет за тях ?
Моята представа е за горска сватба, фенери , дънери, свещници. Харесвам калъфките на столовете в ресторанта и покривките ,така че ще е само декорация с цветя и аксесоари. Харесвам арките от клони и цветя, изнесения ритуал ще е най_вероятно в лобито, освен ако времето не позволява навън.

# 154
  • Мнения: 11
Не, Хриси. Във Вила Екатерина ще сме.
Здравей , Виктория, може ли (на лично съобщение )да ми споделиш какви са кувертите във вила Екатерина?

# 155
  • Мнения: 187

vani4ka83, ти имаш горе долу като моята представа за сватба. Като станат снимките, мога да ти покажа как се е получила при мен. аз съм в другата събота Stuck Out Tongue

# 156
  • Мнения: 11

vani4ka83, ти имаш горе долу като моята представа за сватба. Като станат снимките, мога да ти покажа как се е получила при мен. аз съм в другата събота Stuck Out Tongue
Благодаря, много ще се радвам. А ивсяка информация ми е полезна от кой сте доволни , защото ще организирам всичко от далече и ще се прибера чак за сватба живот и здраве. Голяма драма ми е със сватбените агенции.

# 157
  • Мнения: 20
Ами за такъв тип декорация каквато си представяш цените са между 1500 и 3000лв. А защо ти е драма с агенциите?  Аз познавам момичета от една агенция, които сега правиха една горска сватба и всичко си беше супер.

# 158
  • София
  • Мнения: 681
Мина около месец след сватбата вече и като се върна назад почвам да се дразня за някакви неща, които не са станали както ги искам, обяснявам си и защо не са станали както ги искам, но пък се поуспокоявам, че всъщност всичко стана както трябваше, независимо, че не това ми беше мечтата  Simple Smile

Сватбата беше в гр. Гоце Делчев.

РЕСТОРАНТЪТ: "Орбел", имаше големи перипетии, докато се разберем, в крайна сметка пак не бяха разбрали всичко, поръчахме една салата, бяха сервирали друга.. Иначе си имахме човек, отговарящ за бара (бяхме с отворен бар + по масите бутилки ракия - гроздова и дюлева и уиски), та и да искаха не можаха да ни метнат за сметката, защото всичкото пиене се следеше изкъсо.

ФОТО и ВИДЕО: Наехме за видео Джовани студио, а за фото САФЕТ студио. И от двете студиа останахме доволни. Имаше неща, които можеше да се случат и по друг начин, но общата картинка беше, че си свършиха работата добре.

УКРАСА: Сватбена агенция "Елина", имахме доста срещи с декораторката, в крайна сметка резултатът беше задоволяващ. Имаше тук-таме пропуски, които развалиха част от идеите на тържеството, но в крайна сметка всичко беше красиво, и беше спазила основните изисквания.

МУЗИКА: Имахме и диджей и оркестър. Диджея беше от Студио Джовани, оркестъра се казва "Щуро маке" със солисти Ирина Паскалева и Георги Жбантов. Ние комуникирахме с човек на име Стоян Джамбазов - Джемби. Искам да ви изкажа своите съжаления, колко ме е яд, че въобще се захванахме с тези хора. Трябваше певицата да е "водещ" на ритуалите по сватбата и исках сто пъти среща с нея, накрая дойде 5 дни преди сватбата за 10 минути да ми каже, че всичко ще е както искам, въпреки, че нищо специално не сме говорили, казахме й какви ритуали ще има и че ще бъде на повикване за всеки един от тях, и накрая на 10тата минута си грабна чантата и каза, че бърза, защото щяла да заминава по горите и нямало да има телефон (защото аз питах дали ако имам някакви въпроси ще мога да й звъня) и щяла да се върне директно за деня на сватбата. Аз още тогава трябваше да се досетя, че нещо не е както трябва, ама всички ме успокояваха, че съм напрегната от сватбата и много излишни притеснения имам, че всичко ще е наред и т.н. Ама тя една сладкодумна и ме успокоява, че всичко щяло да е както си го представям, да не се притеснявам и т.н. Идва деня на сватбата. Оркестъра беше изключително еднообразен. Несъобразителен. По време на вечерята, имахме уговорка музиката да е по-тиха, е все едно и казахме да се дере.... При посрещането в ресторанта и обяснявахме къде искаме да сме позиционирани по време на ритуалите, подредбата на самите ритуали, посрещането на младоженците в ресторанта, кой след кой ритуал ще следва и тя пак си направи каквото си искаше и както си искаше. А се води, че това не й е първата сватба, а доста сватби е водила....  И сега върха на сладоледа. Става девет часа, казано й беше да започне около осем с къмско пиле.. а нито един от другите ритуали не е изпълнен (кумско пиле и торта, жартиер, букет, игри и т.н.) и аз решавам един по един да ги отмятаме, защото се разбрахме, че ние ще й казваме кой кога да бъде изпълнен и отивам да я търся да видя защо се бави и какво разбирам ТЯ ОТИШЛА В ДРУГ РЕСТОРАНТ и поела втори ангажимент за същата вечер... Ей казвам ви щях да откача... Бива бива такова безочие и непрофесионализъм и алчност, какво си мислеше, че няма да разбера, че е изчезнала ли? В крайна сметка се върна по най-бързия начин, дори извинявай не каза, наблъска ми всичките ритуали накуп, а уговорката беше друга.... Изключително съм разочарована, и искам да кажа на всички, не се забърквайте с тези хора! Добре че със съпруга ми бяхме на макс и бързо си върнахме настроението. Не се забърквайте този псевдо оркестър и певица ще съжалявате!

П.С. Напук на всичките тъпотии за целия ден, нормално по сватби няма как да няма нещо такова объркващо работата и спъващо организацията нещо, аз и моето момче си бяхме на макс, бяхме красиви, бяхме щастливи и бързо ни минаваше всичко и се насладихме изцяло на денят. Хората покрай нас не бяха забелязали нищо нередно, което е добре  Simple Smile Само ние си знаехме, че някои неща не бяха така както ги искахме.

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Супер непрофесионално и некоректно отношение от "водещата" - аз не бих доплатила и бих се разправяла до последно Peace при нас имаше непростими проблеми от страна на хотела и ресторанта... на другия ден им го изкарах през носа това тарикатничене  Crossing Arms желая ви щастлив семеен живот без препятствия  bouquet

# 160
  • Мнения: 1 478
При нас всичко беше по план. Беше дори по-приказно отколкото си го представях. Всичко мина перфектно. Нито едно оплакване, нито един гаф.
На всички предстпящи булки желая да се забавлявате на макс, не се втилясвайте!
А на всички вече омъжени - честито и щастлив семеен живот!

# 161
  • Мнения: 11
Ами за такъв тип декорация каквато си представяш цените са между 1500 и 3000лв. А защо ти е драма с агенциите?  Аз познавам момичета от една агенция, които сега правиха една горска сватба и всичко си беше супер.
Може ли сайт да ги разгледам, мен ме притеснява ,че ще се прибера ,чак за сватбата и нишо няма да съм видяла като мостри,само на снимки и скайп ще разчитам. И с роклята така...хахах

# 162
  • Мнения: 15
2 дни остават, а не мога да се успокоя... мисля си все, че няма да се справя и че няма да танцувам, ще съм се вдървила от хората и камерите Grinning мисля си, че ще изглеждам нелепо и смешно на дансинга... Не знам, може би моето се нарича треска и дано да успея да се отпусна и забавлявам. Само при мисълта и ми се обръща стомаха хаха като на изпит, т.е. по-зле. Ще ви разкажа след това и стига всичко от страна на организаторите да е ок- ще препоръчвам Simple Smile

# 163
  • Мнения: 5 546
Момичета, записването за час за ритуалната зала не е ли след 1 ноември или може и сега?

# 164
  • Мнения: 20
Здравейте, искам да попитам булките от 2016г. дали има някой от Варна, който да се е бил спрял на хотел Сириус бийч на св. Константин и Елена и по точно на външна сватба там. Много ще се радвам ако някой сподели мнение.
Благодаря ви предварително. Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт