Истанбул [тема 40]

  • 111 918
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 13 149
След всичките неща , които стават в Турция не бих рискувала да пътувам до там . Доста други хора мислят като мен
И до Лондон, Париж, Брюксел, Берлин също нали?  Wink

Има ли тема, в която да не се разписа? Laughing

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 10:38 от Тaня67

# 736
  • Мнения: 434
Е, то по тази логика не трябва да ходим и в Англия, Белгия, Франция, Германия...
Пък и темата е да си споделяме за пътуванията до Истанбул, а не да обсъждаме кой колко го е страх да ходи.

П.С. С Таня сме писали едновременно  Simple Smile

# 737
  • Мнения: 331
В Турция атентатите почнаха да стават ежедневие ..  Аз казвам просто мнение , пък всеки сам си решава ..

# 738
  • Мнения: 331
След всичките неща , които стават в Турция не бих рискувала да пътувам до там . Доста други хора мислят като мен
И до Лондон, Париж, Брюксел, Берлин също нали?  Wink

Има ли тема, в която да не се разписа? Laughing

Темите са за това за да пишем . Така че ще се разписвам  Joy

# 739
  • Мнения: 434
Въпросът е да пишем адекватни постове, а не само да се разпишем, колкото да отбием номера. Темата е насочена ЗА пътувания в Истанбул, а не против.

Гледам, че сме на 50 страничка. Дали се подготвя нова тема  Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 7 875
След всичките неща , които стават в Турция не бих рискувала да пътувам до там . ....
Ами не пътувай. Какво ни интересува това?

.... Доста други хора мислят като мен.
Е и? Това какво отношение има към нашата тема?

# 741
  • Мнения: 331
Изказах мнението си . Това е свободен форум , всеки може да пише каквото мисли

# 742
  • Мнения: 716
За съжаление и ММ мисли така и вече втора година пропускаме пътуване до Истанбул, но това не ми пречи да си мечтая за следващото, да следя темата, да завиждам благородно на разхождащите се там, да попълвам файла си с интересна нова информация (за съжаление, все по-рядко се споделя такава). За мене темата е един малък оазис, в който се говори само за приятни преживявания в един красив град и предпочитам да не чета (поне не в нея) за това, което искаме или не, чуваме по телевизията.

# 743
  • Мнения: 331
Факт е , че Истанбул е много красив и интересен град , но също така е факт , че туристите там значително намаляха последните няколко години .  Peace но който иска да ходи , всеки сам си знае какво да прави

# 744
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
След всичките неща , които стават в Турция не бих рискувала да пътувам до там . Доста други хора мислят като мен

Има ли тема, в която да не се разписа? Laughing

 hahaha hahaha hahaha

Хайде Неолита,пускай новата тема,че тази съвсем умря или няма смисъл,защото вече няма да ходим В ИСТАНБУЛ  Mr. Green

# 745
  • Венера
  • Мнения: 858
Ето ме, малко се забавих, но заради новата визия трябваше да изтрия някой неща.
Нова Тема

# 746
  • Мнения: 434
Ооо, ще ходим, ще ходим, как  Grinning
Аз планувам септември или октомври за мъничко, че няма кой да ми гледа децата за повече. Иначе с удоволствие бих останала и седмица. Гледам има прилични хотелчета в историческия център по 30-40лв. двойната стая, как да не идеш  Sunglasses

# 747
  • Мнения: 316
Транспорта не беше безплатен, за съжаление! Но ... котките си бяха там ....навсякъде безплатно /опитвам се да вмъкна снимки, но не ми се получава /

# 748
  • Варна
  • Мнения: 495
 Ето една камера от Истанбул , която скоро открих. Не е нещо особено. Намира се на хотел Seven hills, вижда се Света София. На всеки три минути се сменя изгледа. През деня се вижда и Синята джамия, а вечер терасата на ресторанта. Има и звук. Чуват се келнерите , като тракат с приборите.  Simple Smile

https://www.earthcam.com/world/turkey/istanbul/?cam=istanbul

Не знам при вас как , но от този сайт при мен отваря само камерата на Anadolu Hisari .

http://www.istanbuluseyret.com/TuristikKameralar/

# 749
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Имаш падащ списък с камерите.
Ама внимавай, опасно е. Да н'гръмнИ! Mr. Green

МенИ нИ мЪ пускЪ У новЪтЪ темЪ през тИлИфонЪ... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт