Покемон гоу

  • 55 443
  • 687
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 445
Днес мисля да ходя до Южния парк,там има ли нещо интересно?

# 676
  • Мнения: 19 019
Днес мисля да ходя до Южния парк,там има ли нещо интересно?

В момента май е фрашкано със Psyduck, чат пат някое EEvee, при повечко късмет Bulbasaur
(В парка зад Хилтън има много Abra, ако ти трябва)

# 677
  • Мнения: leet
На канала в Борово ходя вече 5 ти път за по два часа, и няма, само шарани -;)
Мерси все пак.

# 678
  • Мнения: 19 019
Не излизат често Dratini, но това е едно от малкото места в София, където може да се намерят изобщо (аз за 2 месеца събрах 5  Laughing, но пък от там имам доста Poliwhirl, 2 Poliwrath и няколко еволюирани Golduck, шараните ги събираш за еволв на  Gyarados, който е машина), доколко знам Dratini има и на езерото Ариана, но рядко минавам от там и не знам дали ги има в момента

# 679
  • София
  • Мнения: 1 445
Аз много търся Аrcanine и никъде няма,преди бях гледала,че го има в Южния за това натам съм се насочила да търся.Като бях на морето в Созопол точно до хотела имаше страшно много покемони и то все такива,които са редки и не съм виждала до сега,но пак нямаше точно Arcanine Sad

# 680
  • Мнения: 19 019
Не знам дали ще намериш Аrcanine , аз също го нямам, може да събираш  Growlithe  за еволюция, но и той не се среща много често

# 681
  • Мнения: 2 600
Добре бе хора, аз понеже нямам кола и цял живот съм ходила пеша из града, не виждам толкова голяма драма, даже нали се препоръчва за здраве да се изминавали пеша 5 км на ден, това са почти две кендита на повечето чудовища  Simple Smile   . Вече събрах достатъчно кендита за да еволвна Гастли, Булбазаур, Клефеъри и  Мяуф. Сега събирам за Чармандър.   Драгонеър ще го разхождам, когато еволвна всички останали, понеже неговите кендита са 5 км.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 445
Не знам дали ще намериш Аrcanine , аз също го нямам, може да събираш  Growlithe  за еволюция, но и той не се среща много често
И него не намирам Sad

# 683
  • Мнения: 19 019
Влезте в тази група ако искате да следите къде какво излиза
https://www.facebook.com/groups/PokemonGoBulgaria/

Growlithe  имаше нест на бул. България, но го махнаха, излизаха почти непрекъснато, сега на мен ми излиза на разни места като минавам с автобуса, но май са на случаен принцип

# 684
# 685
  • Мнения: 2 600
Е, то това си е майтап, но простакериатът масово паркира по тротоарите на доста места, та хем да вървиш по асфалта,за да правиш място на паркиралите и на движещите се коли, хем да ловиш покемони, вече става опасно...  newsm11

# 686
  • София
  • Мнения: 1 445
Някой играе ли още играта?Отдавна никой не е писал.  animal085

# 687
  • Мнения: 2 600
Много народ я играе, просто си има друго място за коментари, снимки, съвети и хвалби:  https://www.facebook.com/groups/PokemonGoBulgaria/

Сега, ако и ти си от тези, които с гордост, обясняват че нямат фейсбук, не мога да помогна  Confused

Общи условия

Активация на акаунт