Покемон гоу

  • 55 454
  • 687
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 602
Аз от ъпдейта сложих си пикачу който тъкмо ми се беше излюпил от яйце и му събирах топчета да го еволюирам , та му навъртях 40км и когато събрах за еволюция ми дожаля , защото е толкова сладък   Heart Eyes пък и програмка която изчислва колко ще се получи при еволюция ми изчисли , че ще е около 900ср и се отказах
Предполагам зависи и от нивото на което съм.
Аз съм на 16 ниво и имам само 2 покемона над 1000 това май не е много добре.

# 661
  • Мнения: 1 953
Скрит текст:
Аз да се похваля - излюпи ми се Снорлакс 945КП от 10км яйце, ако го ъп-на колко ще стане? Има ли такава програмка за изчисляване? В Гугъл плей намерих една много полезна, но е само за еволв...

Ами гледаш горе дъгичката колко има за запълване, примерно на този има много за ъпване
Надявам се, че ти стана ясно  Laughing

Да, това е ясно, но все си мислих, че има някаква програма/сайт - да показва максималния КП, колко ще е след ъп и т.н.
Ако някой се интересува програмата, която показва КП след еволв е Pokevolution, oт Гугъл плей.

# 662
  • Мнения: 19 027
Аз от ъпдейта сложих си пикачу който тъкмо ми се беше излюпил от яйце и му събирах топчета да го еволюирам , та му навъртях 40км и когато събрах за еволюция ми дожаля , защото е толкова сладък   Heart Eyes пък и програмка която изчислва колко ще се получи при еволюция ми изчисли , че ще е около 900ср и се отказах
Предполагам зависи и от нивото на което съм.
Аз съм на 16 ниво и имам само 2 покемона над 1000 това май не е много добре.

Е, добре е, не помня моите на 16 ниво, но съм 22-ро и имам само няколко над 1400

# 663
  • Мнения: 2 600
Аз от ъпдейта сложих си пикачу който тъкмо ми се беше излюпил от яйце и му събирах топчета да го еволюирам , та му навъртях 40км и когато събрах за еволюция ми дожаля , защото е толкова сладък   Heart Eyes пък и програмка която изчислва колко ще се получи при еволюция ми изчисли , че ще е около 900ср и се отказах
Предполагам зависи и от нивото на което съм.
Аз съм на 16 ниво и имам само 2 покемона над 1000 това май не е много добре.
Аз съм на 20-то и имам три над 1000 (два пауъръпнати и един еволвнат) и няколко по 900 и нещо. Така че май не е критерий нивото.

# 664
  • Мнения: 1
а дали някои е пробвал да излюпва яйцата без да ходи? грамофони, вентилатори, ГПС хакове и пр.

# 665
  • София
  • Мнения: 1 447
Имаше едно клипче в интернет,едно момче си беше прикрепил телефона към полилея,който беше въртящ и така си ги излюпваше , но не съм го пробвала аз Grinning

# 666
  • Мнения: 1 602
Аз като изтеглих покемеш и нещо се бутна и мъти яйца без да вървя реално. Само с пикачу навъртях 40км отделно с други покемони още 40 та общо около 80 , 90 км имам

# 667
  • Мнения: 19 027
Зарязахте ли играта?  Laughing
От днес си имам Gyarados, всички джимове са мои  Mr. Green

# 668
  • София
  • Мнения: 28 782
Аз се върнах към нея  Laughing Заела съм се да развивам боен покемон.

# 669
  • Мнения: 2 600
Не съм я зарязала, просто малко се пише тук.  Laughing  В момента отупвам джимовете покрай нас за рейтинг и разхождам приятелчетата, на които им липсват малко кендита за еволв.

И това, което не знаех, че ако си направил 21 часа и на щитчето пише "Колект нау", можеш да не си вземаш веднага монетата, а да обиколиш всички джимове, които можеш, да им сложиш покемон и чак тогава да инкасираш - така съм си вземала даже по 7 монети наведнъж Laughing

# 670
  • Мнения: 19 027
Аз днес направих рекорд със 8 монети, но обичайно събирам по 2-4 на ден.
Днес са сменили локациите на покемоните отново

# 671
  • Мнения: 2 600
При мен смяната се отрази добре - досега имах само една локация близо до блока, а сега са две редовни и две рядко "ползвани", пак близо до блока. Страшно е удобно, виждаш ги в сайтингс и обикаляш блока в кръг.   Mr. Green  Преди бяха все едни и същи, а сега много често взеха да сменят, кои се появяват.
Единствено съжалявам, че до нас имаше много дратинита и драгонеър, а сега ги няма.

# 672
  • Мнения: leet
Къде са тези дратинита, аз обикалям цяла София и няма-;(

# 673
  • Мнения: 2 600
Къде са тези дратинита, аз обикалям цяла София и няма-;(
Аз съм във Варна, а те бяха до блока ми.  Laughing   Ама вече и тука няма.

# 674
  • Мнения: 19 027
Дратинита в София има на канала на бул Суворов в Бъкстон, но не излизат много често, чат пат излиза и Драгонайр

Общи условия

Активация на акаунт