Покемон гоу

  • 55 464
  • 687
  •   1
Отговори
# 645
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Да не го превръщаме в полемика, но всъщност имаше такава опция в ингрес - пращаш заявка за портал до екипа и ако я одобрят - добавят. Снимката и името на портала ги даваш ти. От миналата година не е активна тази функция. Сега можеш да поискаш да премахнат покестоп ако се намира в лична собственост или нещо подобно.

# 646
  • Мнения: 2 515
Да, Nikol го е обяснила точно

# 647
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Темата е за Покемон Го и точно това имах предвид.Опцията за заявка още си стои, но директно отказват.
https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us

# 648
  • Мнения: 11
Имам един седемгодишен мъник и заради него съм в бизнеса:)) с покемоните! Е няма такава игра. Супер сме зарибени и двамата. Прекарваме си жестоко. Ако някой от клиентите ми научи, че цъкам покемони наляво и надясно, направо ще ми секнат приходите!:)) Защо сме толкова схематични не знам. Просто ми е забавно и чудесно, когато с мъника бродим из квартала. 18-то ниво съм засега, но нямам кой знае какви интересни покемони. Може би защото не ходим в Борисовата или на канала в Бъкстоун, където и да е това. Разбрах, че там са покемонските митинги. Моля ви, предложете ми места, където да ходим.

# 649
  • Мнения: 1 960
И аз да се запиша. От скоро я играя покрай децата, който все искат да се поразходим. Mr. Green

# 650
  • Мнения: 1 602
Има нов ъпдейт на играта и можеш да си сложиш любим покемон до играча и да си събираш бонбонки.  Heart Eyes

# 651
  • Мнения: 2 600
  Може би защото не ходим в Борисовата или на канала в Бъкстоун, където и да е това. Разбрах, че там са покемонските митинги. Моля ви, предложете ми места, където да ходим.

Няма начин да няма страница във фейса или форум, където софиянци да се уговарят за пускане на лурове. Става дума за поне два покестопа, които да са достатъчно близо, че да го достигаш без местене или минимално местене - там хората се събират и се редуват да пускат лурове - "реколтата" е грамадна  Simple Smile

# 652
  • София
  • Мнения: 2 045
Бъкстон нищо не съм чула да има нтересно.На НДК винаги пускат Лурове,ние също пускаме с детето.С цялата си лудост днес в най-големият трафик карах от Борово до Ялта че там беше останал последният Пикачу от Макдоналдс и взех 8 менюта за да не ме тормози поне седмица за играчки hahaha JoyЕто който е фен http://mcdonalds.bg/pokemon/

# 653
  • Мнения: 2 600
Днес гледам един празен джим, които стоя така около час   Shocked   и беж натам. И тамаааан стигнах на метри от джима, а той на един завой към един подлез, гледам някаква кола спря на невъзможно място и шофьорчето- хлапе взе да рови нещо. И си помислих, че остава този идиот да сложи покемон секунда преди мен, и той точно това и направи.   newsm11 newsm11       Това завои, подлези, правила за движение, за нищо ги нямаше тоя.
/Само да отбележа, че остави някаква слива (plum Нещо си) с СР 1500 и въпреки че най-големият ми покемон е все още СР 1040, от яд я утрепах моментално   Mr. Green  и си взех джима - явно е слаб боец, така че ако я видите, бийте без страх дори да сте много надолу с СР    Mr. Green  /

# 654
  • Мнения: 19 053
В Бъкстон се ходи за водните, аз с ловене там им направих еволюциите, имам и над 200 Magycarp, но ми трябват още толкова за еволв

На самият булевард до канала от няколко седмици изскача и Пинсир, аз го ловя от автобуса  Mr. Green

Да се похваля, че от 10 дни почти пазя 2 джима и си събирам паричките

# 655
  • Мнения: 2 600
О, да, това с автобуса е супер и аз също така обирам много покестопове. Във варненската страница на Покемон го писаха, че ако се пусне инсенс, има по-голям ефект да вървиш, вместо да стоиш на място, а още по-голям ефект имало, ако се движиш с превозно средство. Не съм го пробвала обаче   Mr. Green

Вече има покемон приятелче, който иска, може да си актуализира играта (поне в Андроид)

# 656
  • Мнения: 1 960
Аз да се похваля - излюпи ми се Снорлакс 945КП от 10км яйце, ако го ъп-на колко ще стане? Има ли такава програмка за изчисляване? В Гугъл плей намерих една много полезна, но е само за еволв...

# 657
  • София
  • Мнения: 1 447
Аз на IOS не виждам все още ъпдейт Sad

# 658
# 659
  • Мнения: 19 053
Аз да се похваля - излюпи ми се Снорлакс 945КП от 10км яйце, ако го ъп-на колко ще стане? Има ли такава програмка за изчисляване? В Гугъл плей намерих една много полезна, но е само за еволв...

Ами гледаш горе дъгичката колко има за запълване, примерно на този има много за ъпване
Надявам се, че ти стана ясно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт