Банята - 26-та тема

  • 122 152
  • 732
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 742
Вземи си гумени тапи. Ако вземеш пвц не ги набивай докрай, че после трудно ще ги изкараш.сложи течение сапун на уплътненията.

# 601
  • Мнения: 44
И на мен ми се е случвало да трябва да затапвам и ме посъветваха много добра идея. Сложих кристали за вана с боров аромат в отворите , за да попаднат в отвора на канала и затапих с гумени тапи. След това при отварянето известно време миришеше на борчета Simple Smile

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Имате ли впечатления възможно ли е префугиране на баня!?

Изглежда че фугата след като е изсъхнала е променила цвета си и сега откроява значително плочките...😣

Замислям се възможно ли е изобщо или отчасти да извадим фугата и отново да фугираме...

# 603
  • Мнения: 6 294
Чагърта се с макетно ножче, трябва да е ново, и отгоре после се префугира. Няма нужда да се сваля изцяло, а и не знам дали е възможно. Става добре, но трябва да се внимава и плочките да не се повредят.
В темата за почистване на фугата имаше писано за изсветляване на фуги, но не сме пробвали и не помня точно съветите...

# 604
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Има и ножчета за почистване на фуги

# 605
  • Мнения: 6 294
А някой пробвал ли ги е колко са качествени и колко бързо се износват newsm78,че в този магазин и доста боклукчави неща има. Иначе удобни изглеждат!
Сигурно и с трапец би станало...

# 606
  • Мнения: 9
Здравейте, днес ни сложиха паравана, но като се окъпах и видях, че имаше вода  и в сухата част. Това нормално ли е или не е направен както трябва. Някой имал ли е такъв проблем. Аз съм си мислила, че след като има параван не трябва изобщо да се мокри сухата част на банята

# 607
  • Мнения: 6 294
Как е монтиран паравана? Сложи снимка. Ако има уплатнение не би трябвало. Най-добре да покажеш...

# 608
  • Мнения: 44
Имате ли впечатления възможно ли е префугиране на баня!?

Изглежда че фугата след като е изсъхнала е променила цвета си и сега откроява значително плочките...😣

Замислям се възможно ли е изобщо или отчасти да извадим фугата и отново да фугираме...

Имайте в предвид,че фугата се променя с времето - потъмнява.

# 609
  • Мнения: 6 294
Нашата не е мръднала, само се зацапва и почиствам от време на време. Новата фуга ще я запечатаме.

# 610
  • Sofia
  • Мнения: 863
Нашата не е мръднала, само се зацапва и почиствам от време на време. Новата фуга ще я запечатаме.
Как се запечатва фуга, drago_2008? Би ли споделила?

# 611
# 612
  • 70% Варна, 30% Шумен
  • Мнения: 84
Здравейте, предстои ни основен ремонт на баня/тоалетна (къртене, подмяна на ВиК, лепене на плочки...) някакви препоръки за изгодна фирма или майстор от Варна?
Приятна вечер на всички Simple Smile

# 613
  • Мнения: 5 234
Банята без праг за душовото пространство ок ли е? От две страни ще е стена, от две стъкло, долу на пода плочките да са с едно ниво по-ниско от другите плочки на пода.

# 614
  • Мнения: 6 294
Ок е. Имаше и снимка по-напред в темата. Реално с различните нива замествате прага....

Общи условия

Активация на акаунт