Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 юли 2016, 16:41 ч.

Разязвен тумор на млечната жлеза при котка

• 6 728
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Козлодуй
Monika6,  Не трябва да го ближе. Почистваш раната със сребърна вода и кислородна вода слагаш марля с прахче за рани на раната и превързваш с боди -

Нашия ветеринар беше предписал кортикостероиди които се пият по схема. Превързването трябва да става през ден. Ако ти изпишат Предивет имам останал и защото моята котка почина го подарявам - пишете ми на лична ако желаете да го получите Simple Smile
Успех Simple Smile

# 46
Скрит текст:
Monika6,  Не трябва да го ближе. Почистваш раната със сребърна вода и кислородна вода слагаш марля с прахче за рани на раната и превързваш с боди -

Нашия ветеринар беше предписал кортикостероиди които се пият по схема. Превързването трябва да става през ден. Ако ти изпишат Предивет имам останал и защото моята котка почина го подарявам - пишете ми на лична ако желаете да го получите Simple Smile
Успех Simple Smile
Ще го промия днес значи.. проблемът е, че не дава много да се пипа, явно я боли, а се притеснявах от някакво боди да не я дере..

И още нещо да попитам.. след като се почисти, самата марля или бинт не се ли залепва върху раната и после трудно да се отдели.. че не ми се ще да предизвиквам болка

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 16:57 от AnMary

# 47
  • Козлодуй
Слагаш прахче за рани http://medical.kupro.bg/bg/norsulfazol-kupro.html
https://apteka.framar.bg/30040689/%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%81 … -10-%D0%B3%D1%80-
По-лошо е да остане така
На моята котка благодарение на превръзките и антибиотиците раната заздравя първия път но когато отново се появи преживя две години и почина на почти 17 години

# 48
Опитах да я промия с кислородна вода, но започва да ръмжи и тръгва да хапе.. няма начин за жалост, явно много я боли..

# 49
  • Козлодуй
Еми лекарства си трябва кортикостероидите обезболяват. На нас ветеринарите ни дадоха схема с антибиотик и кортикостероиди и ММ я държеше а аз превързвах - доста грижи си има
Сега имам две здрави котета и пак имам повече грижи дори от болната котка

Общи условия

Активация на акаунт