София Люлин ІІІ - Люлинските мами сладурани се разхождат с бебета засмяни

  • 10 977
  • 285
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 137
Правде добре си си дошла  bouquet

И ние ще дойдем на кафето.Но сега Бобчо спи.Като се събуди идваме Hug

# 91
  • Мнения: 1 209
i nie sme tam, synlio da stane Simple Smile

# 92
  • Мнения: 377
Здравейте мами.

Миа ЧРД,  да си здрава и много, много щастлива.

Струва ми се много ветровито и студеничко за дълги разходки.
Надявам се скоро да ви видя.

# 93
и аз съм от люлин-5,ште се радвам да се запозная с мами с които да се виждаме.моя термин е 18 май,но може да се видим.  bouquet  bouquet  bouquet

# 94
   ние пак ще пропуснем разходката.Чак сряда съм свободна за по-дълги разходки,дано да позволи времето.
     Скъпа Валентина,хайде в отбора,има още много незаети места по кафетата

# 95
  • Мнения: 137
Здравейте отново.Този дъжд само ни изплаши.Иначе днес добре се събрахме(почти всички-без Дияна и Петя).

Валентина добре дошла в отбора.  bouquetМоже да се запознаем,ако искаш аз ще бъда в училищният двор на (97)у-щето в 5ти.Ние сме 4мами от 5ти.

Сега ще бъдем 2-3 там.Аз съм със синя количка на Чиполино. Hug
Лек ден мами  bouquet

# 96
  Момичета,и на мене много ми се идва да се видим,но днес пак ходих на лекар.Успокоиха ме,че детето си е наред,даже ни сложиха и ваксина.Дано в сряда успеем да дойдем.

# 97
  • Мнения: 2 614
Днес сме на линия, както винаги. Малкото синеоко чудовище спи сега, като се събуди веднага се появяваме.
Дияна, аз май нещо съм изпуснала - защо ходихте на лекар, какво е станало и се радвам, че въпреки всичко е добре детенцето!
Чакаме те на бебешките кафета!  bouquet

# 98
  • Мнения: 1 209
пак само ни разгони дъжда Simple Smile

# 99
  • София
  • Мнения: 6 743
Да беееееее. Гадно време.Утре вече "Мечка страх, мен не страх" оставаме навън.Ще се скрием някъде до като премине  Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 2 530
Честит празник- 25 год. Люлин! Не ходите ли на бирения фест?
Мислех да ви предложа утре да се видим там, да пием по  cheers да се запознаем, но с детето сме на антибиотик yu5 и ме е страх да не предам бацилите на вас и мъниците. Но като оздравеем ще се запознаем.

# 101
  • Мнения: 1 209
жалко, хайде оздравявайте,4е да се видим най-накрая Simple Smile
сега тъкмо 4етох твоя постинг за 10 най-досадни ка4ества на мъжете ни и стигнах до следния Извод:
ВНИМАНИЕ
МОМИЧЕТА, Бифана е омъжена за моята половинка 1/2, или поне по4ти. пък може да имат еднаква диагноза.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 530
Да не би да са братя близнаци от различни майки?

# 103
   Днес май пак ще вали.Като краен вариант може да седнем в Лучано,не е толкова задимено,или в интернет-кафето във Силвъра на втория етаж.Не знам дали обаче има асансьор,за сметка на това вътре е широко и ще ни събере всичките колички .Само че ние сме на линия след 12,ако не завали дотогава.
    Правда,за какво синеоко чудовище говориш,само ангелчета виждам около тебе LaughingДа не би да те яде вече с двата зъба?
    Бифана,оправяйте се и ще те водя нагоре да те запозная с другите мами.Ако не ми пазиш телефона,ми пиши да ти го изпратя пак.

# 104
  • Мнения: 1 209
Диди, привет как е Ицо, надявам се добре ве4е. Simple Smile
в Силвъра май няма асансьор, пък и персоналът е един Sad  Close
може и към обяд да се проясни, а дано:) ако стане предполагам сме на бебешките.

Общи условия

Активация на акаунт