София, жк Младост - тема 27

  • 91 335
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 109
Момичета, привет и от мен!
търся си часовникар - за слагане на батерии и да не ми скапе каишката, защото е по- дебела от повече часовници и искам да се пипа внимателно.

Часовникар има и в Хит Simple Smile

# 61
  • Мнения: 156
Джулая, а тази информация за застрояванията кой и от къде я има? Достоверна ли е?

# 62
  • Мнения: 2 190
Джулая, а тази информация за застрояванията кой и от къде я има? Достоверна ли е?

Мисля, че са вадени от ПУП-овете (подробен устройствен план).
http://sofia-agk.com/index.php?option=com_content&task=view& … =70&Itemid=26
И със сигурност са пропуснати някои застроявания - примерно 2 сгради на колелото на тролей 8, до и пред бл. 26....

# 63
  • Мнения: 156
Ужас! Пълен абсурд направо, а доскоро се хвалех колко съм доволна, че съм в Младост! Наистина смятат всичко да застроят!!

# 64
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Джулая, а тази информация за застрояванията кой и от къде я има? Достоверна ли е?
Снимката я взех от ФБ страницата на кв. Мусагеница. Хората зад страницата са активисти и събират подписка срещу застрояването на парк "Въртопо".
Скрит текст:

# 65
  • Мнения: 44
Здравйте, знаете ли кога ще е готов този Лидл в Младост 2 до естакадата ?

# 66
  • Мнения: 63
Относно презастрояването в Младост и мераците за парк Въртопо
Скрит текст:

Между бл.372 и 304 вече са построени 3 блока, май живеят и хора вече.

# 67
  • Мнения: 851
Както е замислено няма да има къде да минеш в Младост. Върховна наглост е да искат да застроят всички тези места/не само Въртопо/. Чудя се кога от Столична община ще обърнат внимание на безобразията тук и ще се намесят. Да я махат тая жена барабар с целия й екип и да сложат някой, който ако ще да бездейства, но поне да не вреди. Аз ще ходя на този протест и много се надявам да дойдат повече хора и да спрем тия безумия. Младост е на път да се превърне в квартал от бетон.

# 68
  • Мнения: 26
Момичета, кой зъболекар ще ми препоръчате в Алфадент за дете? Може и някъде другаде в района на Младост 1. Благодаря предварително!!!

# 69
  • Мнения: 2 046
Както е замислено няма да има къде да минеш в Младост. Върховна наглост е да искат да застроят всички тези места/не само Въртопо/. Чудя се кога от Столична община ще обърнат внимание на безобразията тук и ще се намесят. Да я махат тая жена барабар с целия й екип и да сложат някой, който ако ще да бездейства, но поне да не вреди. Аз ще ходя на този протест и много се надявам да дойдат повече хора и да спрем тия безумия. Младост е на път да се превърне в квартал от бетон. 

днес чух по ТВ, че Батко е изхвърлил кметицата на Младост  Shocked

# 70
  • София
  • Мнения: 6 370
днес чух по ТВ, че Батко е изхвърлил кметицата на Младост  Shocked

кмет не можеш да го "изхвърлиш" - кметовете са изборни длъжности. до края на мандата могат само да я призоват да подаде оставка, което и са направили.

# 71
  • Мнения: 29 762
Остава ли протестът или се отменя? Да не се окаже, че няма да има хора заради днешната новина за оставка?  newsm78

# 72
  • Мнения: 851
Остава протестът. Дано дойдат всички. Тъкмо ще покажем, че няма да се търпят повече безобразията, независимо дали ги прави настоящата кметица или друг кмет. Peace

# 73
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Кметицата май е гербаджийка. Едва ли без съзнанието на големите шефове е въртяла далаверките Whistling По-скоро по типичен образец - някой от своите като се издъни и Боко почва да се прави на мъж, да се кара и да плаши с уволенение. Тия циркове ги знаем. Naughty

# 74
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Някъде днес четох по повод кметицата как се бие в гърдите какво била направила за Младост. Едното беше "два парка"??? Къде са тия паркове, които е направила? Явно не съм в час, ама не се сещам.

Общи условия

Активация на акаунт