Подстригване по време на бременност

  • 8 500
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 163
Подстригвах се 2 пъти - в началото на 3 месец (когато още не се знаеше пола) и в средата на 9 ( особено последното много се радвам,че успях да го свърша,че после не знам кога щеше да стане Laughing ) . Ходих редовно и на маникюр. Peace

# 16
  • Мнения: 1 630
В момента съм в началото на 9тия месец, подстригвах се и се боядисвах 2 пъти, в понеделник ще ми е 3тия път. Край мен има възрастни жени, за които е по- важно дали съм се подстригвала и кога ще сложа обеци на каката, отколкото например какви са резултатите от биохимичния скрининг, как са тоновете на бебето или например че каката е настинала.... То бива бабини девитини ама........ ooooh! Sick   

# 17
  • София
  • Мнения: 964
Ако това ще ти помогне - "Суеверието е най-големия грях"...има такава книга,вземи я прочети и я дай и на тези,които ти казват какво да правиш и да не правиш.

# 18
  • София
  • Мнения: 8 037
Подстригвах се и се боядисвах всеки месец, както го правя и без да съм бременна.

# 19
  • Мнения: 234
Подстригвах се, лакирах се(даже бях с гел до последно почти), но не се боядисвах.

# 20
  • Мнения: 2 721
Вярвам в 1 2 суеверия и това не беше между тях , НО ми надуха главата мои и на мъжа ми родата, че за нищо на света не трябва да се подстригвам  #Crazy(имам син) .
Поне косата ми порасна и се сгъсти Mr. Green
 Е, на 3тия ден след изписването бях на фризьор.: ) А като родих имаше - не простирай по тъмно бебешки дрехи, простирай само наопаки,  хвърляй водата от коритото на другия ден Joy Е ТУК ЖЕСТОКО СЕ ОБЪРКАХА , и си правя всичко както искам!
Бременноста е най прекрасния период в живота на една жена и не трябва да се усложнява с някакви бабини простотии от преди 100години.  Peace

# 21
  • Мнения: 197
За простирането на тъмно има някаква логика..ако простираш на вън ,излизат всякви бобулечки лятото.Ама това с водата от коритото  Crazy

# 22
  • Мнения: 373
Някой беше писал по - напред за жената в цикъл. Това не е суеверие, бебетата често се изринват след като при тях е била жена в цикъл.

# 23
  • Мнения: 2 850
Защо - токсични ли са жените в цикъл?! ooooh!

# 24
  • Мнения: 373
Ами незнам защо и аз преди мислих, че са бабини глупости, но след като се уверих лично покрай децата на приятелки, предпочитам да не рискувам нито аз да ходя, нито при мен да идват. Някой беше дал логично обяснение защо се получава това, обаче не се сещам сега.

# 25
  • Мнения: 3 031
Ти питаш в цикъл ли са и после каниш или как?

# 26
  • Мнения: 2 850
Ти питаш в цикъл ли са и после каниш или как?
Shocked   Rolling Eyes стига, бе, хора, не откачайте покрай бебетата.

# 27
  • Мнения: 373
Аз имам още време  Simple Smile, но мен са ме предупреждавали, и ако човек е малко съобразителен не е нужно директно да се пита.

# 28
  • София
  • Мнения: 23 163
Някой беше писал по - напред за жената в цикъл. Това не е суеверие, бебетата често се изринват след като при тях е била жена в цикъл.

Съжалявам,ама не мога просто  Joy Joy Joy А когато аз съм в цикъл бебето в изолатор ли трябва да стои  Thinking

Смятам се за съобразителен човек,ама ако ме поканят да видя някое бебче последното,за което ще си помисля е дали съм в цикъл или не  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 031
Идеално, тъкмо ще си взимам 5 дни месечно почивка от чудото. В цикъл съм, сори, да се оправя Laughing

Общи условия

Активация на акаунт