Подстригване по време на бременност

  • 8 499
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39 136
Напук на всички суеверия се подстригах на черта и се изрусих постепенно по време на втората бременност. Родих русо момченце! Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 23 163
Идеално, тъкмо ще си взимам 5 дни месечно почивка от чудото. В цикъл съм, сори, да се оправя Laughing

А има късметлийки и с по-дълъг  Joy

# 32
  • Мнения: 2 850
Вероятно" алергията" се проявява към чужди на бебето жени, няма да се хване никой да ви го гледа с тва оправдание, сори Mr. Green Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 23 163
Вероятно" алергията" се проявява към чужди на бебето жени, няма да се хване никой да ви го гледа с тва оправдание, сори Mr. Green Laughing

Разби ми мечтите...  Crossing Arms Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 3 031
Не съм съгласна с този прочит на кървавото суеверие. Не бива да има дискриминация. Важи за всички!

# 35
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 555
Пълни глупости.
В цикъл съм, къде да пратя бебето?

# 36
  • София
  • Мнения: 39 935
И майка ми развиваше такива теории. В цикъл била, трябвало да предупреди майката и нищо нямало да му стане на бебето.
И не се обривало от цикъла на неговата си майка  Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 12 006
А ако акушерка или докторка е в цикъл, отпуска ли трябва да си вземе докато й свърши, че да не пипа бебета? Thinking

# 38
  • FRANCE
  • Мнения: 2 251
Преди години имаше токава тема с цикъла и бебетата. Една линчуваше приятелката че виждаш ли годнярката била в цикъл. Някой по горе не искаше ли да дава логично обяснение?

# 39
  • Мнения: 27
Напълно съм съгласна да не се обръща внимание на тези бабини приказки. Преди часове се подстригах и се чувствам страхотно. 😀

# 40
  • София
  • Мнения: 975


Сега се сещам за едно суеверие от нашия край. Жена в цикъл не трябва да се приближава до новородено  hahaha

Това съм го чувала и аз! Щяло да се обрине или нещо подобно!   hahaha

# 41
  • Мнения: 11 036
Суеверието за жените в цикъл съм го чувала във връзка с ходенето на погача на бебе. Имах колежка, която беше канена на погача и беше силно притеснена как и дали ще може да отиде, тъй като очакваше да е неразположена около датата на събитието.  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 27
Най-уникалното беше, когато баба ми разтворила всички врати на гардеробите в къщата в деня,когато раждах - щяло да излезне бебето по-лесно. 7 часа, 12 шева хаха 😀😁😀

# 43
  • София
  • Мнения: 4 376
Как ще се подстригваш? И да не си посмяла да се къпеш от Игнажден до Йорданов ден. Някакви си 19 дни! Може гъбички да се развият, ама какво, суеверието е нещо много важно Simple Smile
Еххх, що не го знаех това с цикъла. Че комшийката отдолу цяла лято с бебето навън, аз го гушкам, а съм в цикъл ли, в цикъл. Замислих се - дали нещо не му е наред на бебето, че не се е обринало. И то що майки на площадката, за 3 месеца лято все някоя е била в цикъл някога

# 44
  • Мнения: 2 027
 Laughing Laughing Laughing Искрено се посмях с някои коментари.И аз не съм "спазвала" такива суеверия-подстригвах се, боядисвах се, винаги бях лакирана и гримирана, обезкосмена.Човек понякога с мислите си предизвиква лошите неща, а не че защото си се подстригала, лакирала и т.н. през бременността.Пълни глупости са според мен.

Общи условия

Активация на акаунт