Аспиратор за нос!!

  • 1 209
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 787
Аспиратора се ползва за почистване на нослето от секретите.Нашият го ползвахме само 2-3 пъти и беше голямо мъчение.Започнах да му пръскам само физиологичен разтвор в нослето със спринцовка и от тогава досега така си чистим сополките.За нас така е най-лесно Peace.

# 16
  • Мнения: 670
Имам на Chicco, но само веднъж съм го ползвала. Не върши работа. Имам друго приспособление с което дърпаме сополките. Не се продава.. направихме си го.

# 17
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз ползвам на Chicco и съм много доволна.Сега бебчо има задна хрема и само Стеримара и аспиратра ни помагат да диша спокойно.И моя мъник се стряска от него,но аз си мисля,че понеже му запушвам едната ноздра и в другата е аспиратора и не може да поеме въздух и се стряска от това.Когато спра веднага се успокоява.
Дано не ти се налага да го ползваш често. Peace

# 18
  • там край реката
  • Мнения: 153
А при нас само аспиратора оправя нещата /т.е. вади нещата  Wink
Физиологичен не ползвам. Не е е налагало досега пу пу пу.

И при нас само аспиратора помага.Вече са "приятели" с бебчо  Joy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И моят си остана неизползван.Като го пробвах,Руми се спука да реве.Тогава го зарязах,добре се справям с клечки за уши.

И ние така. ползвах го 1 или 2 пъти, макар че бяхме и с хрема. И бебето така се върти като посегна с аспиратора, че ми се струва че ще му го вкарам в мозъка

# 20
  • Мнения: 1 559
Благодаря ви момичета..знам че ми е раничко да купувам такива неща...но искам да сам подготвена с всичко.Дано не ми се налага да го ползвам. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние го използваме всеки ден (кажи речи)от раждането.Много необходимо нещо.И моч бебчо не обича много много,но кой ли го пита.Много често ми е повръщал през носа и там му се събира какво ли не...
Само да кажа че Чико са мн добри.Веднъж взех на камера един(не си бях в нас),голям боклук.Няма капаче-отделно не изсмуква добре..абе ужас

# 22
  • Мнения: 2 922
И аз бях купила, но така и не го използвах, нещо не ми се видя удобен.
И аз така. Имам аспиратор на Чико, никога не съм го ползвала.

# 23
И аз съм си купила. На сестра ми бебчето имаше нужда още от изписване. Излизаха на бебчо секрети от нослето и тя само така успяваше да му ги извади.
Така и аз реших да се подсигуря с този аспиратор  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 8 505
Много е ефикасен,но само при течни сополки.Ако са сухи-физиологичен разтвор.

# 25
  • Мнения: 89
Ами горе долу за нищо. Ще я местиш тук там и накрая ще я метнеш нейде  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 120
Аз съм много доволна от аспиратора за нос. Ползвахме го доста дълго време и не сме имали никакъв проблем със свикването. Влади даже го ползваше сам, понеже късно се научи да духа с нослето.

# 27
  • Мнения: 10 758
Аз го ползвам редовно като му потече цифката.Върши ми страхотна работа. Peace

Общи условия

Активация на акаунт